Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-05-09, 21:56   

https://www.youtube.com/watch?v=zqEuFfo5Sag - to jest lepsze, jak widać marihuana nie potrzebna...

https://www.youtube.com/watch?v=wi_9A7cH6FU - szamana odstawia a obok wycinki z kartoteki kryminalnej? :->

EDIT:
Musze jednak zrewidować poglądy, że nic większego sobą nie reprezentują kandydaci z TREPa - właśnie obejrzałem kilkanaście ich spotów i dochodzę do siebie po kilku minutach nieprzerwanego śmiechu.
Talent komediowy mają niebywały....
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-05-27, 09:20   

Element przestępczy w więzieniach głosował 80% na Tuska, 18% na Judasza POlikota.
Czyli pełny sukces koszernej propagandy. ¯ydzi swoje rewolucje dokonywali i dokonują tubylczym elementem przestępczym.
 

Nupek369  

User


ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 07 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-05-28, 14:41   

Ja się bardzo cieszę, że Twój Ruch i Europa+ nie weszły do PE. Gardzę Palikotem za to, że powiedział że Polacy muszą się wyrzec swojej polskości, jak i za wiele innych głupot które wygaduje oraz to, że zmienia poglądy jak rękawiczki. Chociaż nie powiem, mają kilka pomysłów które mi się podobają, np legalizacja pokera :)
_________________
REGULAMIN
// vialink
 

Legion6  

User



Do³±czy³: 28 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-28, 20:21   

Dokładnie tak, palikot i jego ziomkowie to zmora Polski i nas.. polaków. Na ostatnich wyborach promował się legalną marihuaną wśród młodych. Jak widać poparcie zgasło, nic nie zrobił.. to teraz wymyśla inne nowe pomysły, które też pewnie porzuci za jakiś czas bo nie dostarczą mu dostatecznego poparcia. Jest marionetką w rączkach tuska.
_________________
Na imiÄ™ mi "Legion", bo nas jest wielu.
 

Apacz  

User

Niepoprawny Oi



Wiek: 26

Do³±czy³: 27 Maj 2014

Sk±d: z Brudstocku

   

Wys³any: 2014-05-28, 20:24   

Wszyscy(moożeeee z 0.00001 % wyjątkiem?) politycy to kłamcy, oszuści i świnie łaknący kapuchy. Przykład - nasz polski bokser - Adamek. A Palikot? Kolejna szuja, ale ma u mnie jeden plus, jest zabawny :evil: co nie zmienia faktu, że to idiota.
_________________
"Zamiast miłości, zamiast pieniędzy, sławy i sprawiedliwości, obdarz mnie Prawdą."



Sieje ferment :P
 

Legion6  

User



Do³±czy³: 28 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-28, 20:32   

Adamek miał u mnie szacunek gdy boksował, wstąpił do polityki gadając takie bzdury to automatycznie go utracił. Nie jest Knp'owcem, ale dałbym mu szanse.. co nam szkodzi, gorzej chyba być nie może, tak czy siak będzie trzeba wyjeżdżać żeby dorobić się na jakiś sensowny dom i utrzymanie rodziny.
_________________
Na imiÄ™ mi "Legion", bo nas jest wielu.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-05-31, 23:57   

$karbówka napisa³/a:

to jest lepsze, jak widać marihuana nie potrzebna...



Heh, to powinien być film instruktażowy jak źle targetować....

$karbówka napisa³/a:

Musze jednak zrewidować poglądy, że nic większego sobą nie reprezentują kandydaci z TREPa



To tak jak przeciętny kandydat na polityka :)

Legion6 napisa³/a:

Polski i nas.. polaków



Polak pisze się z dużej litery, a formy przymiotnikowe z małej.

Legion6 napisa³/a:

Adamek miał u mnie szacunek gdy boksował, wstąpił do polityki gadając takie bzdury to automatycznie go utracił.



Ostatecznie wysyłać do pracy umysłowej człowieka mającego zawód w którym notorycznie odnosi się straty na umyśle to kiepski pomysł :mrgreen:
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-06-01, 12:34   

philosophus napisa³/a:

To tak jak przeciętny kandydat na polityka :)


Możliwe, fakt jest jednak taki, że Palikot wybił się na opozycji do Tuska, przyciągnął oprócz młodzieży która chciała na niego głosować ze względu na populistyczno-antyklerykalne hasełka, także wielu ludzi zwabionych obietnicą ułatwień dla przedsiębiorców, walki z biurokracją, itp.

Nie było chyba partii w historii IIIRP która w rok po powstaniu wchodzi do Sejmu będąc trzecią siłą, sukces był ogromny.
Dzisiaj Palikot elektorat umiejętnie "przesrał", bo co sobą reprezentowali na tych spotach?
Walka z katolikami, narkotyki, geje i "pier****" o niczym. Już by chociaż się pochwalili jak ich partia sprytnie łamała ustawy o finansowaniu partii politycznych - jakiś w końcu sukces. :-D
W wyborach w 2015 roku, podejrzewam, że wynik będzie taki sam, a Palikot wreszcie zniknie ze sceny politycznej raz na zawsze.

Cieszą mnie także wyniki, Solidarnej Polski dostali po dupie i trochę te przerośnięte ego im podcięło, teraz zacznie się re-exodus do PiSu.
Takie partyjki wyrosłe na chorych ambicjach powinny być w ogóle usuwane z Sejmu, a nie jak jest teraz, że głosujesz na PiS czy PO a oni po tygodniu wychodzą i zakładają jakieś PJN, PR czy SP i dostają pensję, mimo, że wyborca na nich nie głosował.

philosophus napisa³/a:

Ostatecznie wysyłać do pracy umysłowej człowieka mającego zawód w którym notorycznie odnosi się straty na umyśle to kiepski pomysł



http://www.cda.pl/video/1...ac-sie-polityka - nie miałem zdania o Adamku, bo go w ogóle mało znałem nawet jako sportowca, niestety po tym co zobaczyłem, bardziej byłem zażenowany cynizmem Ziobry, on na 100% miał świadomość, że Adamek jest ograniczony w pewnym sensie. Deja vu z Kononowicza.
Przecież w tym wywiadzie niemal mówią do niego jak do dziecka, a on nadal nie rozumie połowy...

http://www.youtube.com/watch?v=RTgZZqrIKWo - to jeszcze lepszy kabaret, a ta blondynka w ogóle kosmos, chciała działać dla rozwoju sportu w jej mieście, bo dzieci nie mają gdzie spędzać czas - to zamiast do samorządowych kandydować to myśli, że w PE będą uchwalać wnioski żeby w jej mieście powstał basen...."chce promować sport, chce promować sport" - no, jakbyś się nie starał, nie da się nie śmiać.

Nie ma co się dziwić 20% frekwencji.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-06-01, 13:11   

No generalnie poziom polskiej polityki jest żenujący . Tych wszystkich sportowców i te niby gwiazdy wielkie partie chciały wysłać chyba tylko jako posłuszne marionetki , które będą wykonywać rozkazy z góry , a przyciągną trochę elektoratu tym , że są znani . Dla mnie wystawienie takiej osoby na liście było kpiną i czułem się obrażony
 

Beznickowy

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-06-02, 02:27   

Nupek369 napisa³/a:

oraz to, że zmienia poglądy jak rękawiczki


Poglądy zmienił raz.

Poza tym jest to jedyny polityk, który zrzekł się wynagrodzenia za pracę w sejmie i całe uposażenie poselskie przeznacza na cele charytatywne. Zrzekł się też immunitetu.

Ruch Palikota to też jedyna partia, która realizowała obietnice wyborcze. Złożyli najwięcej projektów ustaw ze wszystkich partii, wszystkie zostały odrzucone.
To są ludzie, którzy naprawdę chcieli i chcą coś zmienić a nie tylko dopchać się do koryta i okradać obywateli. Poczytajcie np. ich program gospodarczy.
Niestety Palikot popełnił błąd wchodząc w koalicję m.in z Kwaśniewskim i przesadzał ze skrajnym antyklerykalizmem, walką o prawa mniejszości seksualnych itp, przez co wielu wyborców się od niego odwróciło. Oczywiście rozdział państwa od kościoła też jest ważny (bo przecież art. 25 konstytucji RP jest cały czas notorycznie łamany), ale jednak za dużo mówili o antyklerykalizmie i homoseksualistach, a za mało o gospodarce co też przyczyniło się do wyników wyborów...
Mam nadzieje, że teraz gdy koalicja Europa + Twój Ruch została rozwiązana, powrócą do "starej" partii Ruch Palikota i w wyborach do sejmu znowu będzie 10%.

Teraz wielu młodych zagłosowało na KNP i myślą, że to coś zmieni. Z 4 posłami w europarlamencie nic nie zdziałają, a nawet jak za rok wejdą do sejmu to też nic nie zmieni, bo tam większość partii nienawidzi ich jeszcze bardziej niż Palikota.
Z resztą to co głosi Korwin-Mikke jest tak absurdalne, że nie ma prawa wejść w życie. Wyborcy oddali na niego głos chyba do końca nie rozumiejąc co ten człowiek wygaduje i ślepo mu ufając.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-06-02, 07:53   

Beznickowy napisa³/a:

powrócą do "starej" partii Ruch Palikota i w wyborach do sejmu znowu będzie 10%.



No pewnie, od razu 50%, a Palikot prezydentem zostanie. :->
Możesz pomarzyć.
Ludzie na Palikocie się poznali, bo głowny elektorat który go wywindował na 3 miejsce to nie byli idioci którym wystarczyło pokrzyczeć jak Ryfiński o księżach czy "gandźa dla wszystkich" - ale ci wszyscy sfrustrowani przez PO i biurokrację z którą Palikot rzekomo miał walczyć.

Beznickowy napisa³/a:

Ruch Palikota to też jedyna partia, która realizowała obietnice wyborcze



Jasne, 11% to za mało aby spełnić swoje postulaty gdy większość Sejmu ma inne zdanie, o to zapewne nikt pretensji nie ma do Palikota.
Jednak nie to jest przyczyną, że "dzisiaj" nie przekroczył 5%, a wyborcy się odwrócili.
Kwaśniewski też nie jest tego przyczyną.
Ludzie zauważyli że prócz depenalizacji marihuany, aborcji, legalizacji bimbrownictwa, zajmowania się gejami i zdejmowania krzyży ze szkół i urzędów ta zbieranina nie ma nic do zaoferowania. Też mi program wyborczy.
Facet pokazał, że jest żałosnym koniunkturalistą bez większej idei. Nawet własny elektorat wygwizdał go na proteście w sprawie ACTA, zarzucając mu populizm.
Za rok skończy tam gdzie powinien, na śmietniku historii, razem z wynalazkami w stylu Samoobrona, LPR czy PJN.

Beznickowy napisa³/a:

Z resztą to co głosi Korwin-Mikke jest tak absurdalne, że nie ma prawa wejść w życie


Nie miały prawa to wejść w życie pomysły Palikota na służbę zdrowia, a z bzdur Nowickiej słusznie pokładano się ze śmiechu.
Korwin gada różne czasem oszołomskie rzeczy, bo ma szerokie spektrum na które zabiera głos, ale pod względem gospodarczym ma większe pojęcie niż Palikot.


Beznickowy napisa³/a:

Wyborcy oddali na niego głos chyba do końca nie rozumiejąc co ten człowiek wygaduje


Rozumieli dlatego oddali.
Tragedią polskiego wyborcy jest, że zawsze musi wybierać między "większym", a "mniejszym złem" - dojście do głosu KNP jest tego skutkiem.
Podziękuj Palikotowi, część jego elektoratu zasiliła Korwina.
Zostali już najwięksi fanatycy i oszołomy pokroju Ryfińskiego.

Beznickowy napisa³/a:

Z 4 posłami w europarlamencie nic nie zdziałają, a nawet jak za rok wejdą do sejmu to też nic nie zmieni,


Wątpię aby wyborcy myśleli, że 4 posłami będą blokować PE. Raczej myślą długofalowo.
Ewentualne wejście za rok do Sejmu zmieni dużo z perspektywy KNP, potem gra będzie mogła się toczyć o wyższe stawki.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-06-02, 15:17   

$karbówka napisa³/a:

Ewentualne wejście za rok do Sejmu zmieni dużo z perspektywy KNP, potem gra będzie mogła się toczyć o wyższe stawki.



Przecież KNP już jest w sejmie w osobie posła Przemysława Wiplera ;)
_________________
#truestory
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-06-02, 16:55   

Krit napisa³/a:

Przecież KNP już jest w sejmie w osobie posła Przemysława Wiplera


No nie szarżujmy tak, bo nowe kuce w osobie wralpla przybędą na forum.
Na razie jest Wipler jako niezrzeszony, jeszcze musi być 2-óch Wiplerów, aby było koło poselskie, a żeby partia to potrzeba, aż 15-stu Wiplerów.
Daleka droga. :]
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-06-02, 23:52   

http://yelita.pl/artykuly/art/komisja-trojstronna

Janusz Palikot - milioner który dorobił się na polityce, poseł na Sejm V, VI i VII kadencji. Syn komunisty, jego ojciec Marian Palikot był działaczem PZPR i to on ułatwił start w politykę po 1989 roku, synowi Januszowi. Aktywista PO, członek żydowskiej globalistycznej organizacji Komisja Trójstronna, założyciel Ruchu Palikota którego celem w Polsce jest niszczenie wartości narodowo-katolickich oraz Kościoła Katolickiego zgodnie z zaleceniami KT.

Ciekaw jestem jak się PAlikot dorobił fortuny na POlityce.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-06-09, 17:46   

Beznickowy napisa³/a:

Z 4 posłami w europarlamencie nic nie zdziałają



To mówił sam Korwin-Mikke i to wielokrotnie. Zresztą dezawuował rolę PE w ogóle i miał w tym sporo racji.

Beznickowy napisa³/a:

Z resztą to co głosi Korwin-Mikke jest tak absurdalne, że nie ma prawa wejść w życie. Wyborcy oddali na niego głos chyba do końca nie rozumiejąc co ten człowiek wygaduje i ślepo mu ufając.



To przedewszystkim jest lansowane na absurdalne przez media które stosują taktykę mówienia o KNP przez pryzmat tego co o KNP sądzi poseł z innej partii. Politycy już się nauczyli że debacie z JKM trzeba go ignorować i zagłuszać, wówczas JKM kompletnie sobie nie radzi i nawet nie potrafi wywalczyć głosu. Wówczas może sobie mówić logicznie że za PRL każda następna ekipa była lepsza od poprzedniej, a działanie Rosji na Krymie jest zrozumiałe. 50% widzów i tak tego nie zrozumie, za to zrozumie przekaz oponentów typu "Rosja zła" "PRL zły", bo patrzenie z różnych perspektyw czy stopniowanie to już przekracza ich zdolności pojmowania. To co mówi JKM np. w sprawie Rosji jest zbieżne z diagnozą profesora Bielenia, a PRL zbieżne z praktycznie każdą rzetelną analizą politologiczną ewolucji ustrojowej PRL.
Ekonomicznie największy zarzut jaki można w tej chwili postawić to to że nie wiadomo czy spiąłby się budżet w państwie JKM, ale to żaden zarzut bo żadna partia nie chce robić tak dużej zmiany systemowej ,a mimo to żadna nie potrafi zamknąć budżetu, jedyne co robią to zadłużają dalej, bez żadnego pomysłu co robić z katastrofą demograficzną. Jest tylko pier**** że trzeba dbać o Polaków itp. a to że w obecnym systemie nie będzie skąd brać pieniędzy to już ich nie obchodzi.

A propo mediów to polecam artykuł w Newsweeku o JKM. Takiej manipulacji dawno nie widziałem. Kiedyś myślałem że Newsweek to w miarę przyzwoita gazeta (rzadko czytam prasę), ale teraz mocno się zawiodłem bo nie potrafili nawet porządnej manipulacji wykonać, tylko jakieś nieudolne oszustwo na poziomie gimnazjum. Zmanipulowany cytat z Czarneckiego w którym nie podano autora choć całość jest w zbiorze cytatów Wikipedii, opinia "pewnego profesora" że darwinizm społeczny może być groźny :mrgreen:

Beznickowy napisa³/a:

Wyborcy oddali na niego głos chyba do końca nie rozumiejąc co ten człowiek wygaduje i ślepo mu ufając.



Idioci są wszędzie. Natomiast radziłbym popatrzeć co się dzieje na FB na profilu KNP i Korwina-Mikke. Nawet najbardziej kontrowersyjne i niezrozumiałe wypowiedzi JKM odniosły jeden pozytywny skutek: powstał ferment myślowy (zobaczymy na ile myślowy rzeczywiście), a jego zwolennicy samorzutnie organizują się do tłumaczenia innym poglądów JKM.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com