Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2010-02-03, 21:43

Autor

Wiadomo¶æ

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-01-12, 17:24   

ojzu, tak sie jeszcze zapytam co sÄ…dzisz o tym.
bo mówisz, że zwierzętom to nie przeszkadza, że się nie biorą itp. ja twierdzę, że to jest instynkt, ale, żeby bardziej cie przekonać do mojej teorii, że jest to okropne zapytam się...
(postaw sobie na miejscu kobiety np. owce) Kobieta idąca ulicom zostaje napadnięta i zgwałcona, nie krzyczy, nie ma sił żeby się bronić (co jest wiadome) okazuje się, że była niemową. Spójrz na to w ten sposob, ze zwierzeta też nie mogą mówić, nie moga sie bronić, bo one sie temu po prostu poddają.
_________________
ona umrze martwa.
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-01-12, 17:31   

Rozumiem, dla mnie każde stosunki miedzy gatunkowe powinny być potępiane. To jest chore.
Zrozum jeśli prawo ma zakazywać takich praktyk to czy wyjątki pies - kobieta są normalne i czy powinny w ogóle istnieć? Zoofilia jest przestępstwem i tak zostać powinno. Jestem wiele zdolna zrozumieć i zaakceptować, niestety to przerasta granice mojej tolerancji.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-12, 17:34   

Missy napisa³/a:

Spójrz na to w ten sposob, ze zwierzeta też nie mogą mówić, nie moga sie bronić, bo one sie temu po prostu poddają.



Missy, nikt nie udowodnił jeszcze, że każde zwierzę na widok nagiej kobiety zacznie kopulować. Po drugie, nie można przyrównywać użycia siły w gwałcie do rozchylenia nóg,no bez przesady."Naukowcy" szumnie przekonują, że wśród zwierząt panuje homoseksualizm, to dlaczego nie może panować pociąg do człowieka ? Prywatnie jest to dla mnie chore, tak samo jak homoseksualizm czy biseksualizm. Ale przecież trzeba być tolerancyjnym , więc tolerujmy to.

[ Dodano: 2010-01-12, 17:36 ]

Taurie napisa³/a:

Zrozum jeśli prawo ma zakazywać takich praktyk to czy wyjątki pies - kobieta są normalne i czy powinny w ogóle istnieć?

Prawo zakazuje przede wszystkim zmuszania do czegokolwiek i w tym kontekście należy interpretować prawny zapis o zoofilii.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-01-12, 17:42   

Widzisz ja akurat homoseksualistów toleruje bo to ich własny wybór, każde z nich sie zgadza. W zoofilii natomiast pies czy kot czy owca czy nie wiem co jeszcze, Ci nie odpowie. Skoro piszesz że jesteś przeciwny to nie rozumiem sensu tej dyskusji. Usilnie starasz sie ukazać że zoofilia jest ok. A z drugiej strony jesteś jej zdecydowanym przeciwnikiem.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-12, 18:03   

Używam dokładnie tych samych argumentów co zwolennicy homoseksualizmu, widać są one uniwersalne w różnego typu dewiacjach.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-01-12, 18:40   

ojzu napisa³/a:

nikt nie udowodnił jeszcze, że każde zwierzę na widok nagiej kobiety zacznie kopulować.


ale piszemy o tych przypadkach, które zaczęły.

ojzu napisa³/a:

Używam dokładnie tych samych argumentów co zwolennicy homoseksualizmu, widać są one uniwersalne w różnego typu dewiacjach.


dokładnie te same słowa są kierowne do innego gatunku "mądrzejszych" zwierząt czyli nas - ludzi, a nie psów.
_________________
ona umrze martwa.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-12, 18:54   

Sex z psem? o.O a to może z kotem byłoby ciekawiej? ale ludzie mają zboczenia... :mrgreen:
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-01-13, 10:40   

Ale seks z psem to nie to samo co seks między dwojgiem ludzi (nawet jeśli są tej samej płci). Chodzi tu o to że to zwierzęta, a wykorzystywanie w ten sposób ich do zaspokajania swoich żądz jest chore.

Natomiast ludzie w pełni zdają sobie sprawę z tego co robią.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-01-13, 11:41   

Taurie napisa³/a:

Ale seks z psem to nie to samo co seks między dwojgiem ludzi (nawet jeśli są tej samej płci). Chodzi tu o to że to zwierzęta, a wykorzystywanie w ten sposób ich do zaspokajania swoich żądz jest chore.



Ludzi też się da wykorzystać, np podejść głupią 16stke na imprezie, uwieść i przelecieć, a nikt się nie czepia.
Tak samo z psem. Wybaczcie 16stki to porównanie :P
_________________
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-14, 08:38   

Taurie napisa³/a:

Chodzi tu o to że to zwierzęta, a wykorzystywanie w ten sposób ich do zaspokajania swoich żądz jest chore.

Hmmm to ciekawe, a co jeśli to zwierzęta zaspakajają swoje żądze właśnie z zoofilami ?
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

henio55

User


Do³±czy³: 04 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-14, 10:12   

Bard_Zerald napisa³/a:

henio55 napisa³/a:

Nie muwie ze wszyscy kotku ale napewno jes robiony bo nawet widziałem kiedys przypadkowo i nikt mnie nie przekona do zmiany zdania



:P Na moje oko to prowokacja

Co masz na mysli -PROWOKACJA- Zrobiliscie tenat więc pisze co przezyłem i z kim . Do tego tesz trzeba podchodzic z czułoscia pieski tesz lubia byc całowane głaskane (krowa tesz ma dałek gdzie mozna jom pogłaskac i bierze ogon nabok) Tak ze troszke doswiadczenia tesz trzeba miec . i zaznaczam czułosci tesz

[ Dodano: 2010-01-14, 10:15 ]

Taurie napisa³/a:

henio55, ile masz lat? Twoje zachowanie traktuje niemal na równi z pedofilią. Jesteś obrzydliwy.

Tule ze jestem juz dorosły i dorosli tesz czasem głupieja i to jeszcze jak tak ze dziele sie tylko doswiadczeniem jakie przezyłem
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-01-14, 17:48   

Bard_Zerald napisa³/a:

Ludzi też się da wykorzystać, np podejść głupią 16stke na imprezie, uwieść i przelecieć, a nikt się nie czepia.
Tak samo z psem. Wybaczcie 16stki to porównanie :P



Hm... Są różni ludzie. Ale podkreślam LUDZIE. Zoofilia to co innego od wykorzystania 16-stki...

ojzu napisa³/a:

Hmmm to ciekawe, a co jeśli to zwierzęta zaspakajają swoje żądze właśnie z zoofilami ?



Ciekawy pomysł, nigdy nie myślałam że to psy manipulują ludźmi... :mrgreen:

henio55 napisa³/a:

Taurie napisał/a:
henio55, ile masz lat? Twoje zachowanie traktuje niemal na równi z pedofilią. Jesteś obrzydliwy.
Tule ze jestem juz dorosły i dorosli tesz czasem głupieja i to jeszcze jak tak ze dziele sie tylko doswiadczeniem jakie przezyłem



Tyle że jestem już dorosły i dorośli też czasem głupieją i to jeszcze jak tak że dzielę się tylko doświadczeniem jakie przeżyłem. - Gdyby to zdanie wyglądało tak, to może jeszcze traktowałabym Cię poważnie, tak w miarę bo sensu zbyt wielkiego to ono również nie ma.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-14, 17:52   

Taurie napisa³/a:

ojzu napisał/a:
Hmmm to ciekawe, a co jeśli to zwierzęta zaspakajają swoje żądze właśnie z zoofilami ?



Ciekawy pomysł, nigdy nie myślałam że to psy manipulują ludźmi...


Nie pisałem o manipulacji, tylko zaspokajaniu się w ludziach.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-01-14, 18:08   

ojzu napisa³/a:

Nie pisałem o manipulacji, tylko zaspokajaniu się w ludziach.



Co według mnie jest bardzo bliskie manipulowaniu, bo przecież żeby zachęcić człowieka do seksu, naprawdę pies musi być diabelnie mądry. Aby tak pokierować człowiekiem by myślał że to on go pragnie :mrgreen:
Dobra skończmy ten temat bo to się śmieszne powoli robi ;)
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-14, 18:12   

Taurie napisa³/a:

Co według mnie jest bardzo bliskie manipulowaniu, bo przecież żeby zachęcić człowieka do seksu, naprawdę pies musi być diabelnie mądry.

A nie pomyślałaś, że taki seks może odbyć się przy chęciach i za zgodą obu stron ? :-P
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com