Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-18, 01:09   

Timotea napisa³/a:

Chciałabym się spytać Was drodzy Koledzy (i Koleżanki także), jaka jest Waszym zdaniem kobieta seksowna?



Dla mnie seksowna kobita to taka, która jest inteligentna, która potrafi zachować się we właściwy sposób we właściwiej sytuacji, taka, która swoim wzorkiem wywołuje przypływ adrenaliny we krwi, nie musi to być kobiet, która jest symbolem seksu w mniemaniu wyglądu zewnętrznego. Kobiet tajemnicza, którą odkrywa się krok po korku.
Która pokaże swój charakter.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-22, 21:34   Re: SeksownÄ… kobietÄ… być.

Timotea napisa³/a:


Zastanawiam się nad tym, powód jest raczej oczywisty. ; p



¬le się do tego zabierasz, takie pytanie powinnaś zadać wśród grupy fartów która cię interesuje, która ci się podoba, bo jak tu wysłuchasz ziomali z osiedla i zaczniesz się ubierać jak ziomalka zaczniesz przyciągać ziomali, jak zaczniesz się ubierać i zachowywać jak skate to zaczniesz przyciągać skatów.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Alexis  

Mega wymiatacz

Księżniczka huligan



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-23, 18:22   

To powinna być kobieta przede wszystkim pewna siebie, ponieważ wiadomo - pewność siebie = seksapil. Musiałaby mieć popularne `to coś`, a co najistotniejsze: bogate wnętrze. Ot co.
_________________
Zbieram na zupÄ™ dla Placka, bo chudy.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-23, 18:32   

Moim zdaniem kobieta sexowna to kobieta pewna siebie, swiadoma swoich atutów, jednoczesnie kobieta inteligentna, kobieta tajemnicza. Jednoczesnie wydaje mi sie ze kobieta sexowna to tez taka kobieta raczej niedostepna...
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-23, 19:28   

Ja uważam że każda dziewczyna jest seksowna na swój własny sposób.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-23, 20:11   

Zacznijmy od takiej sprawy, która często mnie irytuje. Otóż niektórym kobietom wydaje się, że otwartość w towarzystwie, chętne rozmowy o seksie są pociągające. Otóż nie są - kobieta bez skrępowania opowiadająca o swoich preferencjach łóżkowych, o swojej seksualności i przygodach uzyskuje efekt odwrotny - odpycha. Mam jedną taką osobniczkę na uczelni, która skarży się np. na smak spermy swojego boyfrienda :-o Nie, seks nie powinien tkwić w słowach, ma być w oczach, w ciele. Ale też nie powinno to być specjalnie prowokujące. Mnie pociąga niewinność, dziewczęcość. Co do fizyczności, to o ciele pisałem pewnie parę razy już. £adna buzia, ciemne oczy, drobne usta ,DU¯E piersi, zgrabna sylwetka, miła dla oka pupa. Ubiór - zdecydowanie kobiecy. Lubię makijaż, lubię spódniczki, bluzki z dekoltem, tego typu podkreślające kobiecość elementy garderoby. Uwielbiam szpilki do tego stopnia, że są rzeczą wymarzoną przeze mnie nawet w łóżku. No i pończochy, ehh :oops: Tak, atrakcyjna, seksownie ubrana kobieta, zachowująca się niewinnie, uwodząca spojrzeniem typu: "jestem taka zagubiona, proszę mi pomóc". W ogóle mam wrażenie, że słabość, bezbronność to jest to, co mnie podnieca najbardziej :evil:

No i opisałem siebie jako potencjalnego gwałciciela :-P
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-10-25, 19:44   

poem sometimes napisa³/a:

No i opisałem siebie jako potencjalnego gwałciciela


Hahahaha;DD coÅ› w tym jest.;p

Kobieta seksowna? Kobieta kobieca, z wyraźnie zarysowanymi biodrami i biustem, z wcięciem w talii. Kobieta tajemnicza, mówiąca mniej niż za dużo. Kobieta, która umie wyeksponować swoja atuty, wdzięki, poruczająca się zwinnie, lekko, świadoma swojej kobiecości. Itakdalej, można wymieniać bez końca.;)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Baz  

User

.


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 02 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-02, 22:15   

Cicha woda a nie która jakby się chwaliła ciałem i je bardzo pokazywała . taka która nie daje po sobie tego poznać a jak co do czego to kociak mrr xd.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-02, 22:25   

Kobieta seksowna- która uwodzi samym spojrzeniem, kiedy idzie ulicą spojrzenie na nią jest odruchem bezwarunkowym. Kobieta seksowna kojarzy mi się też z kobietą z klasą i tak jak inni pisali z pewną dozą tajemniczości.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-03, 01:28   

Seksowna? Mądra, inteligentna, tajemnicza, która nie używa wulgaryzmów, kobieca i wygląd nie jest tu najważniejszy choć odgrywa dość duża rolę ; ) ale jestem tego zdania, że najseksowniejszą kobietą dla mnie będzie ta, którą pokocham;p
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

cameel94  

Stały User

niepokorny



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: bior± siê dzieci?

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:14   

dla mnie kobieta seksowna to kobieta tajemnicza, taka którą odkrywa się krok po kroku, a każde odkrycie jest czymś fascynującym
także kobieta pewna siebie znająca swoją wartość, ale nie taka, która się z tym obnosi

poza tym, nie wiem, może to jakiś fetysz (tak mówi kumpel), ale uwielbiam kiedy dziewczynie pachną włosy, a kiedy równie pociągająco pachnie ich właścicielka....mmmm
:-D
_________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde
 

Darian  

User


ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-02-11, 18:38   

Kobieta, która jest trudna do rozgryzienia niczym puzzle, a kawałek po kawałku ją odkrywam. Kobieta ładna, zadbana, inteligenta.

Nie wiem, ja też zwracam bardzo dużą uwagę na włosy :) takie dłuższe są fajne :)(czarne, brązowe)
 

dariusz1985  

Stały User


ImiÄ™: ja

Wiek: 39

Do³±czy³: 23 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 17:24   

Inteligentna, uwodzicielska, chłodna w pewnych sytuacjach...
_________________
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 18:48   

Hmm... tajemnicza, zaborcza, wojownicza a jednocześnie miła i inteligenta.

Musi chcieć rządzić i walczyć o władzę. No i oczywiście musi był podobać mi się pod względem fizycznym.

Jak nosi okulary to + dla niej :)
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com