Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Timotea  

User



ImiÄ™: Marta.

Do³±czy³a: 24 Cze 2009

Sk±d: Warszawa.

   

Wys³any: 2009-10-15, 22:36   SeksownÄ… kobietÄ… być.

Każda kobieta pragnie być seksowną i uwodzicielską, a najwyżej nie znam takiej, która by nie chciała. Jak wiemy, seksowna kobieta to kobieta pociągająca. I właśnie w tym tkwi problem. Dla różnych panów pojęcie 'seksowna' odbierane jest inaczej. Dla jednych jest to np. kobieta wulgarna, chodząca w miniówkach z cyckami na wierzchu, a dla drugich owiana tajemnicą, z 'kocimi' odruchami i tym błyskiem w oku.

Chciałabym się spytać Was drodzy Koledzy (i Koleżanki także), jaka jest Waszym zdaniem kobieta seksowna?

Zastanawiam się nad tym, powód jest raczej oczywisty. ; p
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-15, 23:03   

No więc...Dla mnie kobieta pociągająca to taka właśnie bardziej skryta, mająca w sobie jakąś tajemnice :-D Na pewno inteligenta, spokojna i nie wyróżniająca się z tłumu. Raczej wyróżniająca się ale w środku.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

akio

Stały User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2009

Sk±d: wroc³aw

   

Wys³any: 2009-10-15, 23:22   

jak dla mnie, to nie pociągają mnie kobiety, które ubierają się tak, że się tak wyraże... "off'owo". normalnie ciuszki przede wszystkim. seksowna kobieta to dla mnie kobieta, z ciemnymi oczami, czarującym uśmiechem, inteligentna, zabawna, zgrabna, schludna i pachnąca. kobieta, która potrafi zachwycić samym spojrzeniem, chodzeniem, słowem. spotkałem jedną. jestem szczęśliwy.
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-10-15, 23:32   

seksowna kobieta to taka, która potrafi zaintrygować jednym spojrzeniem i sprawić, że nie można przestać o niej myśleć jeszcze dłuższą chwilę po minięciu jej na ulicy.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 11:26   

To na pewno uwodzicielka. CzarujÄ…ca swoim sposobem bycia i wyglÄ…dem. :-)
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 19:06   

Moim zdaniem jest to kobieta o specyficznej urodzie. Styl ubierania też posiada inny niż wszyscy otaczający ją ludzie.

Mało jest takich kobiet.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-16, 19:16   

Jestem kobietÄ…, ale siÄ™ wypowiem.

Otóż, z własnych spostrzeżeń (oraz pewnie wyobrażen) kobietą seksowną jest kobieta, która zawiera w sobie coś więcej oprócz ładnego wyglądu. Owszem, powinna mieć swój styl. Własny sposób bycia, zachowywania się w tłumie.
Kobieta kulturalna ale z pazurem.

Bo pojęcie "seksowna" powinno raczej kojarzyć się z zafascynowaniem mężczyzn, ale nie takim kierującym się głównie instynktem, ale też własnym rozumem...
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

STRiT  

User

Ordnung muss sein!



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 33

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 20:18   

£adnie pomalowana i ładnie ubrana :D
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-10-16, 20:45   

Z własnych obserwacji wywnioskowałam, że najbardziej seksowne są dziewczyny ciemnowłose i ciemnookie. Nie wiem dlaczego większość moich znajomych klei się właśnie do takich tajemniczych, zagubionych sierotek
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-10-16, 21:54   

taka, że choćby nie była wybitną pięknością, to i tak się ją zapamięta, z nutką tajemniczości.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-17, 20:56   

Kobieta seksowna kojarzy mi siÄ™ z seksapilem,swoistych zachowaniem.Nie chodzi nawet o wyglÄ…d,o predyspozycje fizyczne,lecz od odpowiednie spojrzenie,tonacje,gesty.
_________________
Drugs&hugs.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2009-10-17, 22:28   

Kobieta seksowna? Z tego, co zauważyłam mężczyźni zwracają uwagę na wygląd. Więc kobietka z ładniutką buźką, z idealną figurą (jaką posiadają tylko lalki barbe), z intrygującyjm spojrzeniem, którego nie można nie odwzajemnic. Zgrabnie poruszająca się. Długie włosy.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-17, 23:04   

miczka napisa³/a:

z idealnÄ… figurÄ… (jakÄ… posiadajÄ… tylko lalki barbe)


A ja muszę powiedzieć, że "patyki" rzadko kiedy są seksowne.
Przynajmniej dla mnie, żeby kobieta była seksowna MUSI mieć biodra, MUSI mieć wyraźne wcięcie w talii. Biust mile widziany.
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-17, 23:27   

Lalki barbie nie zawsze sÄ… "patykami"... ;)

Musi być zadbana, zapach też stwarza otoczkę seksapilu, zgrabna i kusić spojrzeniem. Tak mi się wydaje.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-17, 23:29   

Cytat:

Lalki barbie nie zawsze sÄ… "patykami"... ;)


jednak figura owej lalki jasno pokazuje, jaka figura ma być.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com