Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-10, 22:58   

Tylko jaką masz skale porównania? Ile małżeństw czeka z seksem do ślubu a ile nie?
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-03-10, 23:42   

Wiadomo - większość nie czeka. Ale jest też wiele młodych osób i narzeczeństw, które czekają. W samej Polsce jest to minimum kilkaset (o ile nawet nie kilka tysięcy) osób.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-03-11, 19:37   

Nie skorzystałabym z takiej propozycji. ;)
Seks - jak najbardziej. Ale z Mężem.

Mam bardzo dobrego przyjaciela, z którym kiedyś byliśmy razem. Dziś jesteśmy świetnymi kumplami i tak jest ok. Pociąga mnie, ale nie poszłabym z nim do łóżka.
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

crazybtm

User


Do³±czy³: 12 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-12, 15:40   

Jeśli proponuje ci seks przy zwykłej znajomości to ona nie jest normalna - chyba że ty jesteś taki boski :-D hahahah , ale jeśli znacie się dłużej nie jesteście razem a jest to ktoś więcej niż koleżanka i "lubicie się" bardziej to spoko.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-13, 14:26   

Hm, no nie wiem, jeżeli by naprawdę chciała to bym sie chyba zgodził, zależy też jaka by to była koleżanka zarówno z wyglądu jak i charakteru
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

JaneAusten  

Stały User



ImiÄ™: Magda

Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Lis 2009

Sk±d: Pszczyna

   

Wys³any: 2010-03-13, 17:42   

Tylko jeżeli ktos kogos pociąga..to czasami przestaje myśleć ;/ Sama chciałabym poczekac do ślubu.. Bo to jest cos cennego... No, ale w dzisiejszym swiecie niewiele osob myśli tak jak ja...
 

AnnB  

User

Ladybird



ImiÄ™: Anna

Wiek: 31

Do³±czy³a: 12 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-13, 18:05   

ja myślę podobnie, chociaż nie ukrywam, że myślę o tym, bo mam chłopaka, ale to czekanie potęguje wszystko, tą namiętność i pociąg. na to się czeka, czeka aż w końcu "działasz" :-P z ukochaną osobą ( po ślubie).
jest to sprawa indywidualna, ale po ślubie wiadomo ( chociaż w niektórych przypadkach jest odwrotnie) nie trzeba bać się, że ten ktoś może Cię zranić, jak teraz często jest tak, że dziewczyna np prześpi się z chłopakiem, a po 2 dniach wie cała szkoła jak było...
_________________
"Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż doskonałą kopią kogoś innego."
 

paulciaaa

User


Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-14, 13:29   

hmmm... to zależy jeszcze z jakim kolegą?! jeśli sobie oboje ufacie to nie widze przeszkód... Jak najbardziej jestem za Tak:) przecież nie ma w tym nic złego...
a co do tego co on sobie potem pomyśli to zależy jeszcze jaki jest jego charakter...
ale myśle że na pewno nic złego nie będzie myślał... ani rozpowiadał tego.... o ile jesteś przekonana że gościu jest na poziomie... jeśli mu ufasz to nie zastanawiaj się długo tylko to zrób! hehe właśne doświatczenie:):P
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-03-28, 18:38   

po co namawiasz kogoÅ› do bycia szmatÄ…?
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

ola.z  

Wymiatacz

dolotka


ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: z brzucha mamy

   

Wys³any: 2010-03-28, 21:50   

Jeśli obydwoje tego chcecie, to czemu nie, nie ma przeszkód.
_________________
Tak łatwo jest ranić, a tak trudno wybaczać<3
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-03-30, 14:32   

Według mnie do tego potrzebne jest większe uczucie. Jedni decydują się na seks bez zobowiązań, a inni wolą poczekać na tą jedyną, tego jedynego. Wszystko zależy od człowieka, od jego zasad, wartości którymi kieruje się w życiu.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-03-31, 21:26   

O ile oboje są wolni i oboje ma chęć na 'skonsumowanie związku koleżeńskiego' (czyt. koleżanka musiałaby mi się podobać), to nie widzę w tym nic patologicznego.
_________________
 

Sebastien  

Stały User

Emo Boy



ImiÄ™: Sebastien

Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-17, 20:46   

Mam dystans do tego a że trzymam się blisko z kumplami to nie miałbym z tym problemu, ostatnio nawet miałem taką sytuację. : c
Uważam praktycznie tak samo jak Heartwork.
_________________
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-11-17, 21:02   

Heartwork napisa³/a:

O ile oboje są wolni i oboje ma chęć na 'skonsumowanie związku koleżeńskiego' (czyt. koleżanka musiałaby mi się podobać), to nie widzę w tym nic patologicznego.



Czysta pointa.
 

Hajd

User

ten typ co ten



ImiÄ™: WÅ‚adimir

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Gru 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-11, 11:17   

Z koleżanką jak najbardziej, z kolegą bym nie chciał.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com