Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-08-10, 15:22   Sny o lataniu

Hmm..niesamowicie przyjemne uczucie. Niestety jako ludzie jeszcze tego nie potrafimy (bez pomocy innych urządzeń ;) ) Ale na całe szczęście zostały nam sny.
Nie mam na mysli spadania, tylko bardziej lub mniej kontrolowanym lataniu. Kiedyś słyszałam, że każdemu człowiekowi na inny sposób śni się, że lata.
Jak to z Wami jest ? śniło wam się kiedykolwiek, że latacie ? Jak to wyglądało ? :>

Mnie spotkało to parę razy. Na samym poczatku śniło mi się, ze się odbijam od ziemi.. wysoko i daleko, niestety, póxniej moja moc słabła i odbijałam się coraz niżej i bliżej.
ostatnimi czasy śni mi się, że skacze z okna, z 10 piętra, albo się od niego odbijam. Dolatuję do bloku na przeciwko i wracam bądź robię to od nowa. Może brzmi to dziwnie ale jest naprawdę niesamowite.
Pisać pisać ! :)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-08-10, 15:43   

Ja po prostu leciałem bez skrzydeł i obserwowałem ludzi idących po ziemi super uczucie.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-08-10, 17:23   

Mi się raz w wieku przedszkolnym śniło,że czarownica mnie porwała i lataliśmy na jaj miotle.Nie przyjemny sen z serii tych w którym budzisz się w nocy zalany potem w wersji 5-latka z płaczem biegnąc do łóżka rodziców.
 

Papatka_Pe  

Stały User

Wieczna optymistka



Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Lis 2009

Sk±d: Zakopane

   

Wys³any: 2010-08-11, 15:15   

Ja ostatnio latałam we śnie. Nad górami, nad lasami... Jednak w pewnym momencie po prostu zaczęłam spadać. Obudziłam się, kiedy miałam uderzyć o ziemię, nie było to przyjemne.
_________________
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz"
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-11, 16:57   

mi sie raz snilo ze sprobowalam papierosa pierwszy raz, chociaz w rzeczywistosci nie mam zamiaru tego robic. cholernie we snie zalowalam ze to zrobilam bo myslalam ze moi rodzice sie dowiedzą czy cos...w azdym razie bylam zla na siebie i powiedzialam znajomym ze "lece, nara wam" i odbilam sie od ziemi i polecialam xDDDDDDmachalam rękami, jakby to byly skrzydla. xD fajne uczucie we snie xD
 

manga  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-11, 21:59   

Jak byłam młodsza śniło mi się, że zeskoczyłam z lady w kuchni, zaczęłam machać rękami i poleciałam, chyba do pokoju :) było bardzo ciężko, cały czas ciągnęło mnie w dół. Przyjemne, tak sobie polatać...
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2010-08-12, 00:24   

Często mi się śni, że latam. Po prostu odbijam się od ziemi lub wyskakuję przez okno i lecę. Ale to tylko wtedy gdy 'coś' mnie goni i czuję się zagrożona...
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-08-12, 15:42   

Mi się często śni, że latam. I zwykle mam takie coś, że lecę od razu wysoko do góry, a potem boje się, że jestem tak wysoko... Dzisiaj natomiast miałam bardzo ciekawy rodzaj tego snu... też coś takiego blisko świadomości, ale tym razem siedziałam na wielgachnej karuzeli (trochę innej niż normalna karuzela), która mimo, że odlatywałam wysoko od ziemii, zawsze trzymała mnie, tak, że nie było możliwe odlecieć w przestworza i czuć strachu. Za każdym jej ruchem, wracałam na bezpiecznie na ziemie... ;) )))

A potem był koncert Dody :) Też nie wiem czemu, bo jej nie słucham...
Sny dużo mówią o tym co przeżywamy, myśle że skoro zmieniają się sny, to może coś się zmienia w moim życiu...
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-09, 17:33   

mi się kiedyś śniło że spadłam z jakiejś góry i się obudziłam myślałam, że dalej spadam na całe szczęście to tylko zły sen.
_________________
Kiss my ass:*
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com