Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

scorpion  

User

TÅ‚umik


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-15, 13:40   

Jazda crossem to moje wielkie hobby :)
_________________
wydechy motocyklowe <3
 

bimber  

Stały User

zdobywca!



ImiÄ™: bartek

Wiek: 25

Do³±czy³: 04 Sty 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2016-01-28, 23:46   

i kolarstwo i cross fajne :) jak sie w to wkręciliście?
_________________
bla bla bla
 

haste  

User


ImiÄ™: Iras

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Sty 2016

Sk±d: ZRW

   

Wys³any: 2016-01-31, 00:10   

Sporty ekstremalne, przechodziłem pewne etapy jeśli chodzi o to bo kilka latek za młodziaszka śmigałem na deskorolce, z braku czasu, może i ciut wieku zaprzestałem aczkolwiek jeszcze do tego wróce :-) Aktualnie śmigam na rowerze górskim po lasach i niewielkich hopach a do tego wspinaczka ściankowa i bardzo dużo turystyki górskiej :-)
 

meliors

User


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2016-04-21, 12:59   

Mnie jarają wyścigi samochodowe, ale w PL jest tak mało ciekawych miejscówek do legalnego ścigania się. A ile można jeździć na gokartach???
 

lucjan

User


Do³±czy³: 10 Gru 2015

   

Wys³any: 2016-04-22, 08:44   

No mi też gokarty znudziły się na pewnym etapie. Poza tym ten sport również nie należy do najtańszych. Nie wiem jak was, ale mnie bolały ręce przy skręcaniu. Strasznie ciężko kierownica chodzi bez wspomagania. Jeżeli chciałbyś się na poważnie pościgać, to polecam tor w Kielcach. Tam też można wynająć sobie jakieś KTM-y - czyli gokarty typu xxl.
 

fenek  

Stały User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-08-26, 08:54   

Czy gokarty w ogóle zaliczają się do sportów ekstremalnych? To naprawdę aż takie ryzyko i adrenalina?
 

maryla328  

User


Wiek: 42

Do³±czy³a: 30 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-30, 17:40   

Ja mimo ze jestem kobieta to moim konikiem sa skoki z duzej wysokosci do wody
 

sportowa

User


Do³±czy³: 27 Lis 2017

   

Wys³any: 2017-11-27, 16:07   

Ja jeżdżę na rowerze ekstremalnie i właśnie zastanawiam się nad kupnem nowego kasku, bo ten stary już nie nadaje się do użytku :D Znalazłam kask meteor https://aba-sport.pl/product-pol-7808-Kask-rowerowy-szosowy-MV29-Meteor.html Czy ktoś z Was może użytkował?
 

Riio

User


Do³±czy³: 15 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-15, 17:16   

Myślę że jazda motorem też tutaj się zaliczy do sportu ekstremalnego, coś niesamowitego. No i końcu chcę spełnić swoje małe marzenie iw końcu coś mocniejszego
 

Huterp

User


Do³±czy³: 21 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-21, 23:03   

Ja jeżdżę konno, co może nie jest wybitnie ekstremalne, ale jednak trochę adrenalinki się pojawia. Oraz moją niedawną pasją, są motocykle :D Od niedawna mam prawko wiec dopiero zaczynam swoją przygodę :D
 

Riio

User


Do³±czy³: 15 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-23, 18:38   

Huterp napisa³/a:

Ja jeżdżę konno, co może nie jest wybitnie ekstremalne, ale jednak trochę adrenalinki się pojawia. Oraz moją niedawną pasją, są motocykle :D Od niedawna mam prawko wiec dopiero zaczynam swoją przygodę :D


o proszę czyli ciągle przemierzasz jakieś kilometry, masz już swój motor czy dopiero szukasz ?
 

deathcherry  

User


ImiÄ™: artur

Do³±czy³: 23 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-23, 20:22   

Huterp napisa³/a:

Ja jeżdżę konno, co może nie jest wybitnie ekstremalne, ale jednak trochę adrenalinki się pojawia. Oraz moją niedawną pasją, są motocykle :D Od niedawna mam prawko wiec dopiero zaczynam swoją przygodę :D


jaki masz motor?
 

Huterp

User


Do³±czy³: 21 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-23, 20:47   

Riio napisa³/a:


o proszę czyli ciągle przemierzasz jakieś kilometry, masz już swój motor czy dopiero szukasz ?


Jeszcze nie mam swojej maszyny, ale rozglądam się za sprzętem :) wolę odłożyć trochę grosza i kupić coś porządnego :P


deathcherry napisa³/a:


jaki masz motor?



Jeszcze nie mam, aczkolwiek mocno się rozglądam, może mógłbyś polecić coś do 13k ?
 

Riio

User


Do³±czy³: 15 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-24, 10:38   

Huterp napisa³/a:

Jeszcze nie mam swojej maszyny, ale rozglądam się za sprzętem :) wolę odłożyć trochę grosza i kupić coś porządnego :P


warto też się porozglądać za ofertami gdzie można wziąć motor na raty 0% :P

Huterp napisa³/a:

Jeszcze nie mam, aczkolwiek mocno się rozglądam, może mógłbyś polecić coś do 13k ?


ostatnio dość głośno jest na temat dominar 400 kosztuje 15 k, patrzłeś może na niego ?
 

deathcherry  

User


ImiÄ™: artur

Do³±czy³: 23 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-05-02, 12:33   

Huterp napisa³/a:

Riio napisa³/a:


o proszę czyli ciągle przemierzasz jakieś kilometry, masz już swój motor czy dopiero szukasz ?


Jeszcze nie mam swojej maszyny, ale rozglądam się za sprzętem :) wolę odłożyć trochę grosza i kupić coś porządnego :P


No i bardzo dobre podejście. Dobrze też uważać przy zakupach z drugiej ręki bo można nieźle zajechany sprzęt czasem kupić

Huterp napisa³/a:


deathcherry napisa³/a:


jaki masz motor?



Jeszcze nie mam, aczkolwiek mocno się rozglądam, może mógłbyś polecić coś do 13k ?


Dołóż jeszcze 2 tys i masz Dominara 400 i to nowego :)

Riio napisa³/a:

Huterp napisa³/a:

Jeszcze nie mam swojej maszyny, ale rozglądam się za sprzętem :) wolę odłożyć trochę grosza i kupić coś porządnego :P


warto też się porozglądać za ofertami gdzie można wziąć motor na raty 0% :P


Tego Dominara można kupić na pewno na raty ale nie wiem czy 0%
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com