Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Tosiak  

User


Do³±czy³a: 13 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-06-27, 08:59   Sposób na sÅ‚abÄ… wolÄ™

Większość problemów z uzależnieniami wynika z naszej słabej woli. Może czas nauczyć się mieć dobre samopoczucie bez puszki piwa czy drinka. Czy zakuwanie do egzaminu musi być związane z potrzebą ciągłego podjadania ? Czytałam ostatnio o Chińskim metodach walki z ludzkimi słabościami. Chodzi o korzenie kudzu które mają podobne działanie do amfetaminy, ale z narkotykami oczywiście nie mają nic wspólnego. Podobnie jak amfetamina działają na nasz mózg. Zarówno w sferze koncentracji, jak i świeżości. Wpływają na dobre samopoczucie. Można je stosować do zwalczania wszelkich uzależnień nie tylko alkoholu, czy palenia, ale nawet chorobliwego "podjadania" wywołanego stresem. Zaczęłam łykać te tabletki od kilku tygodni i zauważyłam, że one pomagają. Teraz w sesji z pewnością mniej latam do lodówki i łatwiej wkuwam prawo spadkowe .....
 

Ash  

Stały User

Ash


Do³±czy³a: 25 Cze 2012

Sk±d: woj. ³ódzkie

   

Wys³any: 2012-06-27, 09:03   

No dobra, a potem nie będziesz się mogła obyć bez tych tabletek. To sposób klinem wybij klina. Może dosłownie to nie uzależni, ale popadnie się w przekonanie, że po tym wszystko idzie lepiej, czyli na jedno wyjdzie jak dla mnie. :evil:
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-08-02, 10:07   

Ash napisa³/a:

No dobra, a potem nie będziesz się mogła obyć bez tych tabletek. To sposób klinem wybij klina. Może dosłownie to nie uzależni, ale popadnie się w przekonanie, że po tym wszystko idzie lepiej, czyli na jedno wyjdzie jak dla mnie.



Mniej więcej to samo chciałem napisać czytając treść pierwszego postu, ale zostałem uprzedzony.
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

Drevni Kocur  

Stały User


ImiÄ™: Asia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 09 Cze 2012

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2012-08-02, 11:19   

Tak samo myślę.
OD wszystkiego można się uzależnić.
Więc i tak nie dobrze i tak..
_________________
"Ufam Ci" to o wiele więcej niż "Kocham Cię".
Można nie ufać osobie którą Kochasz, ale nie można nie kochać osoby, której ufasz.
 

Adiyoshi

User


Do³±czy³: 05 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-05, 22:10   

od wszystkiego sie mozna uzaleznic a silna wola czesto jest po prostu paradoksalnie za slaba
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com