Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

dreszczyk

User

Imię: dreszczyk

Wysłany: 2020-12-07, 14:34   Sposoby na podryw dziewczyn

Sam ostatnio zauwazy?em,ze mam o wiele wi?kszy problem ze znalezieniem dziewczyny ni? jak by?em na przyk?ad w szkole ?redniej. Nie wiem czemu. Nie jestem ani brzydki ani taki g?upi ( przynajmniej tak mi si? wydaje ) a jednak mam problem z zagadaniem do jakiejkolwiek laski. Macie mo?e swoje sposoby na podryw? Jak skutecznie kogo? zapozna??

miniX  

Pogromca postĂłw

Emerytowany Dj

Imię: miniX

Wysłany: 2020-12-10, 03:22   

Ucz si? od mistrza https://www.youtube.com/watch?v=iSrdtvmjIVo

marekdel

User

Wysłany: 2020-12-16, 11:17   

S? dwa sposoby. Szybki i wolny.
W pierwszym wypadku musisz kupi? sobie drogi samochód i wystawne ciuchy. We? w gotówce, co najmniej 1500 z?otych, a w odwodzie kart? p?atnicz?, koniecznie czarnego koloru.
Nast?pnie jed? do Sopotu, najlepiej wieczorem, przejd? si? po lokalach /wa?ne ?eby? samochód zaparkowa? w widocznym miejscu/ i nie b?dzie problemu z poznaniem dziewczyny. Ten sposób, w tej konfiguracji zawsze dzia?a!

Drugi przypadek, szukasz kandydatki na ?on?.
Zastanów si? nad dziewczynami, które znasz ze szko?y.
Zazwyczaj jest tak, ?e zd??y?e? je ju? pozna? i wiesz czego mo?esz si? spodziewa?. Nawi?? z nimi kontakt. Nawet, je?li po latach wygl?daj? ju? troch? inaczej ni? jak je zapami?ta?e? to zawsze jest szansa, ?e maj? kole?anki.
Mo?esz równie? zapisa? si? na kurs ta?ca, garncarstwa, do biblioteki albo kupi? sobie pieska i spaceruj?c po parku próbowa? nawi?za? kontakt. Kobiety zazwyczaj lubi? ma?e pieski. Je?li podczas rozmowy wyka?esz, ?e kochasz nie tylko pieski, ale równie? przepadasz za dzie?mi to po?owa drogi za tob?. Tylko z tym wzdychaniem nie przesadzaj, bo kobieta któr? w?a?nie pozna?e? mo?e pomy?le?, ?e jeste? mi?czakiem. Aby zrównowa?y? efekt wra?liwego, czu?ego serca dodaj na koniec, ?e nie pójdziesz na wybory a w pierwszej turze odda?e? g?os na Kukiza.
Na koniec zapro? swoj? wybrank? na obiad do ?winki i rybki. Pami?taj, o zdobyciu dla niej pami?tkowego autografu. I koniecznie przed wej?ciem zróbcie sobie zdj?cie.
To chyba wszystko?
Mam nadziej?, ?e pomog?em.

pitrek  

User

Wysłany: 2020-12-18, 10:34   

W obu przypadkach si? zgadzasz...
W pierwszym doda? bym do siebie jeszcze jaki? dobry modny ciuch, fryzura i poci?gaj?cy zapach (te pi?mowe z feromonami s? obecnie w modzie)...
Rzeczywi?cie wyrwanie laski jest wtedy znacznie ?atwiejsze

dreszczyk

User

Imię: dreszczyk

Wysłany: 2020-12-21, 14:59   

Wszystkie dziewczyny z liceum maj? ju? me?ow. Dos?ownie wszystkie. Studiowa?em na do?? m?skim kierunku i pracuj? w firmie, w której jest wi?kszo?? facetów tak wi?c jak widzicie wielu okazji na poznanie nie mam obecnie. Niby te? sie tak ?le nie ubieram. Na luzie.Perfum z feromonami nie probowa?em Czy nie jest to aby placebo? stosowa?e? jakie? ppw?
No i chyba faktycznie trzeba b?dzie si? zakr?ci? na imprezach, grillach. ?atwiej b?dzie kogo? pozna?.

pitrek  

User

Wysłany: 2020-12-22, 08:15   

Fajn? dziewczyne mo?na pozna? wsz?dzie. Nie tylko w pracy czy na studiach. No naj?atwiej rzeczywi?cie jest na wspólnych imprezach. U?ywa?em Love & Desire - fajny zapach, podoba sie dziewczynom. Zbera?em za nie chyba najwiekcej komplementów jak do tej pory.
Jeszcze niez?e s? Pheromone Essence. O wiele dro?sze ale jest to ju? bardzo skoncentrowana esencja. Zauwa?y?em,?e bardzo dzia?a na dziewczyny.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com