Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 17:55   

Być może wejście do strefy Euro jeszcze bardziej zwiększyłoby skutki kryzysu gospodarczego, przez który przechodzimy. Dlaczego? Nie trzeba daleko szukać. Nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy niezbyt dobrze na tym wyszli. A w tej chwili, przy monstrualnie drogim euro wejście do tej strefy mogłoby być bardzo ciężkim błędem... Jeśli odbędzie się demokratyczne głosowane, to jeśli będę już wtedy pełnoletni mój wniosek będzie miał charakter negatywny.
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

daguss.

Wymiatacz

.lans.lans.lans. ;3



ImiÄ™: Daria

Do³±czy³: 08 Lut 2009

Sk±d: Oberschlesien

   

Wys³any: 2009-02-27, 17:59   

nie specjalnie interesujÄ™ siÄ™ politykÄ….
ale z tego co wiem to lepiej dla nas jest zostać przy złotówkach. jak już tu kilka osób napisało nasi sąsiedzi nie wyszli na tym dobrze... wszystko podrożeje a wielu już ledwo wiąże koniec z końcem.
_________________
ey. bo świata nie pokolorował disney.
 

Bluesman

Stały User


Do³±czy³: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 18:43   

Im bogatszy kraj tym bardziej drastycznie przechodzi kryzys ? Jakby Polska przechodziła identyczny kryzys co "nasi zachodni sąsiedzi" to byśmy pomarli z głodu :D
A co do referendum, jestem na nie, prawda jest taka że ludzie nie zapoznają sie z tematem tylko ruszą tłumnie (moher power) głosować na to kto im coś powie. Niech kompetentni ludzie decydują czy warto czy nie warto.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 18:52   

Cytat:

Im bogatszy kraj tym bardziej drastycznie przechodzi kryzys ? Jakby Polska przechodziła identyczny kryzys co "nasi zachodni sąsiedzi" to byśmy pomarli z głodu :D



piękne ujęcie ;) ale racja
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-02-27, 21:40   

Pati009 napisa³/a:

a dawno nie było referendum



no cóż większość Polaków sie go domaga, ale z tego co widać nie dojdzie ono do skutku..


Myśle, że to jest całkiem dobry pomysł.. przedsiębiorstwa uzyskają dostęp do europejskiego rynku, kraj bardziej włączy sie w gospodarke i decyzje UE.. nie koniecznie musi nam to wyjśc na niekorzyść..
_________________
be high, fly away..
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-27, 21:43   

easy napisa³/a:

Myśle, że to jest całkiem dobry pomysł.. przedsiębiorstwa uzyskają dostęp do europejskiego rynku, kraj bardziej włączy sie w gospodarke i decyzje UE.. nie koniecznie musi nam to wyjśc na niekorzyść..


Nie załamuj mnie dziewczyno osobiście mnie to wku***. Nie to, że tak piszesz, ale tylko to, ze mamy wejśc do strefy euro. Przecież połowa społeczeństwa wyląduje przez to pod mostem. Pieprze ten kraj, i leje na niego.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-27, 21:45   

Chyba na jego rzÄ…d Straho
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-02-27, 22:00   

Straho napisa³/a:

Przecież połowa społeczeństwa wyląduje przez to pod mostem



tu już sie nie patrzy na pojedyncze przypadki ludzi.. tylko na sytuacje całej Polski..
wspólna waluta stanowi przede wszystkim podstawe stabilności kraju, związana ze wzrostem gospodarczym oraz politycznym kraju oraz prowadzeniem lepszego handlu z krajami strefy euro..
tu nikt nie będzie rozpatrzał tej kwestii pod wzgledem tego, że ktoś moze wyladować pod mostem.. wejdziemy do strefy euro i jeżeli taka sytuacja może miec miejsce trzeba robic wszystko w kierunku żeby tak sie stało.. nic innego nie pozostało..
_________________
be high, fly away..
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-27, 22:02   

Wejście w strefe euro nie odbędzie tak z dnia na dzień ,że we wtorek będziesz kupował chleb za złotówki , a w środę w euro.
Co najważniejsze o ile się nie mylę napewno nie będzie to przelicznik tak wysoki jaki jest teraz , wstępne ustalenie to coś koło 2.70 przy pomocy unijnej..Jedynie to mam nadzieję ,że w pewien sposób "wyrobimy się z naszą gospodarką i płacami."
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-27, 22:02   

easy napisa³/a:

tu już sie nie patrzy na pojedyncze przypadki ludzi


Bo ma się ich gdzieś. A jakby ktoś chciał wiedzieć to polska składa się właśnie z pojedyńczych ludzi. Polska to kraj absurdów, pieprzę całe to bagno w przyszłosci wynosze się do Holnadii, przynajmniej trawę bede legalnie palić.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-27, 22:59   

politycy mogli wchodzić w strefe euro kiedy wartość złotego była wyższa, a oni chcą wprowadzać teraz, to czysta głupota, teraz ludzie mniej na tym zyskają,
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 23:15   

Cytat:

politycy mogli wchodzić w strefe euro kiedy wartość złotego była wyższa, a oni chcą wprowadzać teraz, to czysta głupota, teraz ludzie mniej na tym zyskają,



wszystko sie sypnie
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-28, 11:49   

Cytat:

Przecież połowa społeczeństwa wyląduje przez to pod mostem.


też tak sądzę. to jest głupota. z euro chcą zrobic jakąś sztuczną europejską walutę. wzięli by się w końcu za drogi, a nie. i tak już chyba nasz kraj sie skompromitował za bardzo.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-28, 13:55   

Napisałem, że połowa społeczeństwa trafi pod most - przeraża mnie to. Do tond żyłem w dostatku, i myśl, że przez jakiś głupkowaty wymysł PO będę, żyć ubogo bardzo mnie denerwuje, na tyle, że budzi się we mnie agresja.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Bluesman

Stały User


Do³±czy³: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-01, 18:45   

Straho napisa³/a:

Napisałem, że połowa społeczeństwa trafi pod most - przeraża mnie to. Do tond żyłem w dostatku, i myśl, że przez jakiś głupkowaty wymysł PO będę, żyć ubogo bardzo mnie denerwuje, na tyle, że budzi się we mnie agresja.



Człowiekuuu , powiedz mi skąd bierzesz informacje by głosić te piękne hasła o mostach ? Masz jakieś wykształcenie ekonomiczne, czy coś ?
Zresztą okres wprowadzania euro będzie trwał LATAMI i umożliwi polsce większy wpływ na politykę Unii :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com