Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2010-07-10, 10:46

Autor

Wiadomo¶æ

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-07-20, 19:46   

Zależy jaki dystans. Na 15m można strzelać bez lunety, na powiedzmy 70 jest już przydatna.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-07-20, 21:27   

Coco Chanel napisa³/a:

enchantment napisa³/a:

jednak jest to strzelanie tylko od tak, dla zabawy.


jak można strzelać dla zabawy, to niemoralne. :-(
Strzelanie tylko w policji i w filmach akcji.



Można. Nawet nie wiesz jak strzelnica pomaga na stres i różne problemy. Nie skupiasz się na nich, a na celu. Można się trochę wyładować i poczuć moc. Jak dla mnie jest to super sprawa. Nie mówię o strzelaniu do ludzi, ptaków etc. ale do tarczy na strzelnicy gdzie dba się o zasady bezpieczeństwa etc.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-09-07, 19:53   

ja już strzelałam z dubeltówki w ptaki i koty i żaby przeżycie niesamowite :-o
_________________
Kiss my ass:*
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-09-09, 17:52   

margola napisa³/a:

poluje na bażanty.

Mam nadzieje,że żartujesz :[ Nawiazując do tematu to faktycznie ciekawy sposób spędzania czasu, sam tez strzelam ale to od czasu do czasu, nie mam takiego zapału jak Ty, ale przyznaje,że zainteresowanie fajne. Mój sprzęt jest "nienowy" ale na 70-90 m ściągam puszki po piwie(z wiadomych względów nie moje) ;) Chciałem kupić nawet Hammerli hunter force 900 combo, bo wydawała mi się ciekawą propozycją ale puki co łoże w inny sport. Strzelaj strzelaj, może zostaniesz mysliwym

[ Dodano: 2010-09-09, 17:53 ]

brajla napisa³/a:

a już strzelałam z dubeltówki w ptaki i koty i żaby przeżycie niesamowite

Nie chcesz mnie poznac, naprawde, miałabyś niezłe przezycie gdybys sama dostała w d**e :!:
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-11-12, 11:01   

Sposób na czas - zarąbisty. Chodzę co tydzień na strzelnicę. Strzelam z GLOCKA, M4, REWOLWERU (mały kaliber), KBKS, WIATRÓWKA. Najbardziej mi się podoba GLOCK. W grudniu robię licencję strzelecką i zapisuję się do klubu.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Joakim  

Stały User

Sabaton&Nivana



Wiek: 25

Do³±czy³: 04 Lis 2010

Sk±d: zrodzony z Joakima!

   

Wys³any: 2010-11-12, 21:00   

Nie można powiedzieć że to moje hobby, ale lubię sobie, a nawet tak to butelki postrzelać :-P
_________________

 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-12, 21:09   

Nie rozumiem dlaczego w temacie jest 'pasja dla facetów'. Przecież wiele kobiet lubi tego rodzaju powiedzmy atrakcje.. np. ja.
Co prawda nie mam swojego sprzętu i mieć nie zamierzam, ale często mam okazję z chłopakami strzelać. Najbardziej lubię do małych żołnierzyków z kilkunastu/kilkudziesięciu metrów, bo tego pipka ledwo widać i dobre wyzwanie jest. Ogólnie fajna zabawa. Jak tylko mam okazję to się tym bawię.
Zresztą rozmawiacie z 'Sokolim Okiem' wśród juniorów 7-10 lat na wojskowym turnieju ;) i co z tego, że to było 10 lat temu.. ;)
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-11-12, 21:17   

hmm, strzelać strzelałem, ale swojego sprzętu nie mam.

Może coś kupię na wiosnę, teraz nie mam funduszy.

Swoją drogą dla pasjonatów strzelectwa polecam książki Marka Czerwińskiego ;-) .
 

dyrra  

User


Do³±czy³a: 04 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-04, 19:49   

Wrażenia sa niezapomniane. Strzelanie do celu w ukraińskiej głuszy z nieznajomymi to podnosi adrenalinę, ale młodość taka już jest, że brakuje dystansu...
 

Takenmii  

User



Do³±czy³a: 19 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-19, 23:10   

Hej, hej, nie tylko dla facetów... Osobiście mam w domu wiatrówkę, nie wiem jaką, ważne, że działa. I dobrze jest ustawić sobie koło domu kilkanaście szklanych butelek i gapić się na rozpryskujące szkło^^
_________________
"Ogólnie mówiąc-life is brutal
 

CYKLONBragga  

User


Wiek: 35

Do³±czy³: 19 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-19, 15:14   

Posiadam Revolver win gun sport 7 - świetna zabawka, jak już inwestować to w coś porządnego. Zasięg ponad 100 metrów, obracający się bębenek - można grać w rosyjską ruletkę hehe;) Posiada 6 łusek w które wkłada się śrut BB a je same do bębenka właśnie. Zbudowany w całości z metalu (poza obudową rękojeści) - waży prawie kilo. A strzelający do ptactwa są nienormalni i powinni udać się do psychiatry.
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-03-20, 16:52   

CYKLONBragga napisa³/a:

powinni udać się do psychiatry.


albo od razu do kostnicy
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

aRTsOUL  

User



ImiÄ™: Marta

Wiek: 26

Do³±czy³a: 10 Cze 2012

Sk±d: Betonowa D¿ungla

   

Wys³any: 2012-06-13, 15:02   

strzelam, strzelam. Mam niestety chinkę :( Black Tiger. Na razie zbieram kasę na Ceską Zbrojovke ( czy jakoś tak). Strzelam do tarczy, puszek i czasem też do kapsli ale z mojego " sprzętu" dośc cienko mi idzie :[ strzelam bez lunetki i idzie mi nieźle :-D
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-11-26, 21:24   

Jestem w tym trochę zielona, ale powoli zapoznaję się z tematem. Nie mam zbytnio czasu strzelać, bo strzelnica jest oddalona ode mnie o kilkadziesiąt kilometrów, nie mam tam możliwości dojazdu.
Gadam z ojcem o jakichś możliwościach, żeby więcej się temu poświęcać, bo jak na razie byłam tam kilka razy, ale nie powiem, było ciekawie ; )
 

thora

User


Do³±czy³: 20 Lis 2012

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-01-22, 21:17   

martinbuz napisa³/a:

Nasłuchałem się wiele pozytywnych opinii na temat tej krótko lufowej wiatrówki . Posiadacie tego typu sprzęt? Możecie to potwierdzić?



mój były chłopak miał i twierdził że jednak wiatrówka z długą lufą jest wiele lepsza, bardziej celna... mnie się podoba taka ale jest pioruńsko droga:( kiedyś sobie kupie http://www.militaria.pl/g...247.xml?cat=111
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com