Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-06-06, 16:15   Styl robota

Takie pytanie dziś kieruję do was. Powiedzcie mi jak zapatrujecie się na taniec electro boogie czyli prościej mówiąc taniec robota. Czy według was fajna sprawa czy raczej tani chwyt (taka przenośnia). Ktoś z was uprawia ten styl, może zamierza?

Ja na każdej imprezie tańczę robota, jak wolna muzyka to wolnego robię a gdy szybka no to daję szybkiego, czasem aż cały mokry jestem :cool:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2009-06-06, 16:38   

Jak dla mnie electro boogie jest jednym strudniejszych stylów tańca i wymaga dużej ilości czasu,aby opanować nawet podstawowe ruchy. Hm..tani chwyt raczej nie.Podoba mi się u osób ,które naprawdę potrafią to tańczyć , jest to naprawdę widowiskowe,a tak..na zwykłej bleee potańcówce , dyskotyce ,imprezie jest to..no dopuszczalne jedynie w wygłupach.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-06-06, 16:44   

Kometa napisał/a:

a tak..na zwykłej bleee potańcówce , dyskotyce ,imprezie jest to..no dopuszczalne jedynie w wygłupach.


Domyslam się do czego pijesz. Otóż jeśli chodzi o mnie to trenuję to od dłuższego czasu, codziennie rano trenuję sobie układ (swój własny styl) przed lustrem, i wychodzi mi to nieziemsko :cool: nie ja jeden to stwierdzam.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2009-06-06, 17:00   

Straho napisał/a:

Domyslam się do czego pijesz. Otóż jeśli chodzi o mnie to trenuję to od dłuższego czasu, codziennie rano trenuję sobie układ (swój własny styl) przed lustrem, i wychodzi mi to nieziemsko nie ja jeden to stwierdzam.


Ale ja wcalÄ™ tego nie negujÄ™.
_________________
Drugs&hugs.
 

Missy  

Pogromca postĂłw

Gwiazdka



Wiek: 31

Doł±czyła: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wysłany: 2009-06-09, 23:09   

Podoba mi się ten styl, ale trzeba przyznać, że jest trudny i bez wielu godzin spędzonych przed lustrem trenując, nic się nie osiągnie.
Ubiór do tego jest troszeczkę zbyt mocny, wiadomo wszystko srebrne łącznie z twarzą, ale w tańcu rzeczywiście ciekawie to wygląda.
_________________
ona umrze martwa.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com