Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-10-13, 16:06   Szczyt UE - prezydent czy premier?

Co sądzicie o sporze między Tuskiem, a Kaczyńskim? Kto powinien jechać na najbliższy szczyt Unii Europejskiej i dlaczego? ;-)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-10-13, 18:52   

W przypadku naszego rzÄ…du ten, kto najlepiej zna angielski :D.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-13, 19:39   

Wg mnie to najlepiej jak nikt nie pojedzie na szczyt. Cały ten spór to aż żałosny jest. Wstyd mi teraz, że jestem Polakiem. Tyle lat...
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-13, 19:50   

Wiesz, Polska to taki kraj, w którym dobro swoich krajan ma się w dupie, ale czas na bzdety jest zawsze i wszędzie... Ot, Polska, nasz kochany Ciemnogród.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-13, 20:02   

Codziennie jak czytam gazetę to aż mnie krew zalewa. Nawet reklam jest juz mniej bo się afery, przekręty i niedomówienia nie mieszczą w założonej ilości stron. Niekiedy mam wrażenie, że ucinanie rąk by pomogło. Wszak jak jednemu i drugiemu utrącą prawą rękę to może trzeci się zastanowi. I MO¯E wtedy byłby jako taki porządek. Bo to co teraz jest to cyrk, widowisko- pośmiewisko dla całej rozwiniętej Europy.
 

Extremal

User



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-13, 22:08   

Lipek mnie wyprzedził, chciałem już taki temat założyć, ale w takim razie tutaj się wypowiem:P
Wiecie co moi drodzy - obawiam się, że to jest kryzys. Kryzys Konsytucji RP. Kryzys najwyższego aktu prawnego, o 11-letniej tradycji w naszym kraju.
W życiu bym nie przypuszczał, że Głowa Państwa, czyli człowiek, który reprezentuje cały naród, który stanowi opokę prawa i sprawiedliwości(nie chodzi mi o partię, tylko o te dwa najważniejsze czynniki wewnątrzpaństwowe) mógłby podważyć najwyższy akt prawny, po to by nadać sobie więcej uprawnień.
Oczywiście Konstytucja mówi czarno na białym, że za politykę zagraniczną odpowiada rząd i tutaj w ogóle nie powinno być żadnego porozumiewania się. Tak pisze najwyższy akt prawny tego kraju - to pytam się: po jaką cholerę ta Konstytucja w ogóle istnieje?
Uważam, że teraz normalnie prezydent powinien zostać postawiony przed Trybunałem Stanu za próbę przyznania sobie praw, które mu się de facto nie należą. Prezydent chciał prawnie złamać postanowienie zawarte w Konstytucji dotyczące polityki zagranicznej. To jest po prostu parodia i tragedia w jednym wydaniu.

[ Dodano: 2008-10-15, 16:36 ]
Słyszeliście ostatnie doniesienia dotyczące postanowień szczytu brukselskiego?
Zamierzają zredukować masowe korzystanie z węgla w gospodarce, by uchronić klimat Ziemi, a polska gospodarka opiera się przecież na węglu.
Nie dość, że kompromitacja w Polsce o ten szczyt, to jeszcze jego postanowienia być może zniszczą gospodarkę Polski.
Ja już kilka razy miałem w planach emigrację, ale im bliżej matury, tym te plany są coraz bardziej poważne.
Z resztÄ…, odczucia takie jak ma stubarwny.
 

julianjasiewicz

User


Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-05, 20:32   

Oczywiście że Tusk. Kaczyński kompromituje cały nasz naród.
Powinna powstać ustawa żeby ludzi prymitywnych nie dopuszczać do reprezentowania narodu. Tusk jest inteligentnym człowiekiem, w przeciwieństwie do naszego Prezydenta który stwarza zagrożenie dla naszego narodu.
I uważam że tych pseudo inteligentów z naszego rządu powinni wyrzucić na zbity pysk.
 

qiq

User


Do³±czy³: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-20, 23:15   

to co piszesz jest śmieszne a zarazem denerwujące .Z tego co widze jestes bardzo ale to bardzo naiwny nabierasz się na te bajeczki tuska czułe słówka byle się przypodobac jednym słowemb specjaliści od wizerunku pracują na pełnuch obrotach.Co do wykształcenia chciałbym przypomnieć że nasz prezydent jest profesorem prawa a nasz premier magistrem historii który mądrzejszy wybierzcie.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 23:24   

qiq, uważasz, że jesteśmy w stanie wybrać mądrzejszego między magistrem historii a prawnikiem?
zabawne to, co piszesz ;-)
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

qiq

User


Do³±czy³: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-20, 23:28   

prosz najpierw o pomyslenie a potem o pisanie taki maly apel
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 23:29   

do kogo ten post?
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

qiq

User


Do³±czy³: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-20, 23:33   

to tej osoby która nie umie czytac prosze sie domyslic i wiecej bzdur nie pisac
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-20, 23:37   

julianjasiewicz, to co piszesz świadczy o tym jakże ty jesteś inteligentną osobą.

Ja osobiście staram się unikać tematu polityki, z przyczyn prywatnych.
Obiecałem sobie, że póki nie będę szedł w jakieś studia wyraźnie w tym kierunku, nie będę się żarliwie o nic wykłócać.

Przypomne tyko o jednym
Im więcej afer jest w gazecie, tym więcej zostaje ujawnionych
Przekrety zawsze były i będą, tyle, że jak nie było o nich słychać to znaczy, że robili je po cichu i skutecznie. Jak o nich słychać to znaczy, że dobierają sie już komuś do dupy a to dobry znak, tak na czystą logike myśląc i stop emocjom.


Co do Kaczyńskiego i Tuska, skwituje to krótko - Oni obaj są po jednej kasie i obaj siebie warci.
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 23:45   

Cytat:

to tej osoby która nie umie czytac prosze sie domyslic i wiecej bzdur nie pisac


w takim razie ja nadal będe sie wypowiadać :-)

nie uważam, aby można było rzetelnie ocenić stopień czyjejkolwiek inteligencji. Ludzie czasami studiują też z powołania, co znaczy, wybrali właśnie takie, a nie inne wykształcenie. Prawo można studiować wieczorowo i wcale nie muszą dostać sie tam same orły ;-)
jednak to chyba nie o tym temat, więc zamilczę już.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com