Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: metalmummy | 2015-10-22, 13:00

Autor

Wiadomo¶ć

bos9

User


Doł±czył: 24 Wrz 2015

   

Wysłany: 2015-10-22, 12:49   Szkola

Siema witam jak przekonac rodzicow zebym sie przenieść do technikum z szkoly zawodowej chodze do 2 klasy nam srednie ocey a wielki blad w zyciu ze poszlem do tej szkoly i jeszcze wiekszy ze na ten kierunek a moge sie jeszcze teraz przeniesc wmawialem im ze wszystkie papiery itd pozalatwiam
juz bym mogl chodzic ale nie chca sie zgodzic co robic pomóżcie

[ Dodano: 2015-10-22, 12:52 ]
Wszystko pozalatwialem najpierw sie zgodzili teraz znowu ze nie .kierunek jak najbardziej na ktory chce chodzić mam tam kumpli z gimnazjum ,a w mojej klasie to sie mecze z moja klasa nieciekawe towarzystwo sami dresiarze ,tylko trawka,papierosy i te sprawy nie chce wpasc w zle towarzystwo i miec kłopotów

[ Dodano: 2015-10-22, 12:55 ]
Doradzcie co robić bo sytuacje mam ciezka sam jestem w 100 zdecydowany staram sie jak moge zeby tam chodzic tylko rodzice nie chca zebym tam szedl ,chyba sie zabije bo wctej szkole i klasie nie dam rady ani dnia wytrzynac
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2015-10-22, 16:59   

Dlaczego nie chcą się zgodzić? Jak to argumentują? Myślę, że to jest dość istotne. W razie czego możesz przemęczyć się jeszcze ten rok w zawodówce, skończyć ją, a następnie wybrać się do tego technikum czy jakiejś szkoły dla dorosłych.
 

Bertyers

User


Doł±czył: 30 PaĽ 2015

   

Wysłany: 2015-10-30, 08:40   

Postaw jakieś argumenty odpowiednie czy coś i na pewno się zgodzą musisz ich jakoś ustawić bo inaczej nie da rady.
_________________
język angielski w firmach poznań - polecam
 

SyeRene  

User


Wiek: 25

Doł±czył: 08 Gru 2014

   

Wysłany: 2015-11-05, 13:41   

Trochę bez sensu zmieniać szkołę. Pewnie musiałbyś zaczynać od 1 roku. Nie lepiej się przemęczyć i ją skończyć?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com