Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

SPORE716

User


Doczy: 04 Lip 2014

   

Wysany: 2014-07-04, 21:05   Tabaka 15 lat

Witam
Mam 15 lat i zażywam tabakę taką jak: Red Bull,Gawith Apricot i Ozona Cherry. Pudełko 10 gram starcza na 3 tygodnie lub ponad miesiąc. Zażywam ją 2-4 razy na dzień. Wciągam ścieżki o długości 10-20 cm. Czy może mi to zaszkodzić w takich ilościach? Proszę o odpowiedź
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Doczya: 18 Lis 2013

Skd: Jelenia Góra

   

Wysany: 2014-07-04, 21:09   

nie szkoda Ci śluzówki? dobra, akurat jestem ostatnią osobą, która się o to powinna pytać, ale mniejsza. w sumie nie wiem czy tabaka ją podrażnia, ale pewnie tak :-o na pewno to szkodzi, tylko w jakim stopniu. po za tym 10-20 cm KRECHY? kur*a. jeżeli zażywasz to 2-4 razy dziennie i starcza Ci to na miesiąc to chyba się mi coś nie kalkuluje, albo po prostu te ścieżki są megamega cieniutkie :-o
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj się.
 

SPORE716

User


Doczy: 04 Lip 2014

   

Wysany: 2014-07-04, 21:13   

psychickid napisa/a:

nie szkoda Ci śluzówki? dobra, akurat jestem ostatnią osobą, która się o to powinna pytać, ale mniejsza. w sumie nie wiem czy tabaka ją podrażnia, ale pewnie tak :-o na pewno to szkodzi, tylko w jakim stopniu. po za tym 10-20 cm KRECHY? kur*a. jeżeli zażywasz to 2-4 razy dziennie i starcza Ci to na miesiąc to chyba się mi coś nie kalkuluje, albo po prostu te ścieżki są megamega cieniutkie :-o


Tak zapomniałem dodać, że są cienkie xd
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-07-05, 12:39   

Podobno szkodzi na śluzówkę. I doprawdy nie wiem, co ludzie w tym widzą... u mnie w LO też się zaciągali, a potem śmierdziało od nich miętą, mentolem bądź czymś podobnym.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

SPORE716

User


Doczy: 04 Lip 2014

   

Wysany: 2014-07-05, 13:27   

Szej-Hulud napisa/a:

Podobno szkodzi na śluzówkę. I doprawdy nie wiem, co ludzie w tym widzą... u mnie w LO też się zaciągali, a potem śmierdziało od nich miętą, mentolem bądź czymś podobnym.


Lubię tabakę ze względu na jej aromat i tzw. "kopnięcie" przy większych ilościach ;)
 

hub93  

Stały User



Wiek: 31

Doczy: 11 Kwi 2014

   

Wysany: 2014-07-05, 21:39   

Raczej nie powinno w znaczącym stopniu zaszkodzić, jakbyś wciągał Białego Słonia w takich ilościach to by było zdecydowanie za dużo. Warto jednak przychamować z tak nadmiernym wciąganiem bo we wszystkim co za dużo to nie zdrowo.
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2014-07-05, 22:53   

Umrzesz.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Hayaishi  

Stały User



Imię: Jakub

Wiek: 31

Doczy: 22 Maj 2013

   

Wysany: 2014-07-06, 16:41   

Nie wiem co w tabace takiego jest. Sam jej używałem, ale nie przesadzałem ;) Nie wiem czy coś ci grozi, ale śluzówka, fakt faktem, może zostać podrażniona. A tak, poza tym - nie szkoda ci kasy?
_________________
Ciemność nie przezwycięży ciemności.
Uczyni to tylko światło.
Nienawiść nie przezwycięży nienawiści.
Może to zrobić jedynie miłość.


Per Aspera Ad Astra
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Doczya: 18 Lis 2013

Skd: Jelenia Góra

   

Wysany: 2014-07-06, 19:33   

Hayaishi napisa/a:

A tak, poza tym - nie szkoda ci kasy?



Redbull raz na miesiąc to nie jakiś ogromny wydatek, nie przesadzajmy, lepsze to niż palenie fajek : p
dla mnie tabaczka pozostanie tylko dobrym pomocnikiem przy uporczywym katarze i generalnie tak ją chyba najlepiej potraktować.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj się.
 

Krit  

Pogromca postów



Doczy: 23 Maj 2009

Skd: Górny ¦l±sk

   

Wysany: 2014-07-06, 20:34   

Nie, nie, nie, nie :-(

Tabaki się nie wciąga kreskami, a tylko i wyłącznie z dłoni. Jeżeli Apricot Ci starcza na miesiąc to nie masz się czego bać, ale błagam Cię. Naucz się korzystać z jedynej właściwej metody tabaczenia. Ona jest też podobno zdrowsza, ale nie do końca rozumiem dlaczego tak się uważa. ; ]
_________________
#truestory
 

januszpogorzelski0

User


Doczy: 24 Pa 2014

   

Wysany: 2014-10-24, 16:14   

To może ci zaszkodzić na śluzówkę, idź na terapie uzależnien, powinni pomóc w twoim problemie.
_________________
Czy w dzisiejszych czasach mieszkanie deweloperskie się opłaca?
 

Adiyoshi

User


Doczy: 05 Mar 2015

   

Wysany: 2015-03-05, 21:59   

jak robisz to regularnie to wysiadzie ci po prostu sluzowka w nosie co bardzo przeszkadza
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com