Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-11-19, 14:42   

Wojtas dostrzegam związek między słowem "faza" a zrelaksować się a, w dalszej części wypowiedzi sam sobie zaprzeczasz. Nie sądzę również by tabaka była postrzegana negatywnie przez narkomanów z rurkami -wtf? Swoją drogą nic nigdy nie wciągałem przez nos
_________________
You know who i am
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2013-11-19, 14:52   

Ja słyszałam opinię o tym, że może ona zastąpić papierosy, zresztą z tego właśnie powodu stosowałam ją parokrotnie ze 2-3 lata temu.

Cytat:

Nie sądzę również by tabaka była postrzegana negatywnie przez narkomanów z rurkami -wtf?



Co to w ogóle za teoria, że jak narkoman to musi nosić rurki? Ja znam narkomanów chodzących w begach, czy to jakiś absurd, czy jak chodzi w begach to już nie narkoman? No mniejsza, tabaka z narkomanią też nie wydaje mi się żeby miała wiele wspólnego, fakt faktem, jest to uzależniające, ale to jest zupełnie innego typu używka, tak jak nie każdy narkoman pali... nie jest to reguła, że skoro sięgnął/sięga po narkotyki to znaczy, że stosuje wszystkie używki.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2014-02-01, 10:21   

Przeżyłem chwilową fascynację, ale naprawdę chwilową, bo obecnie w ogóle nie wydaje mi się to fajne.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

timi  

User


Do³±czy³: 02 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-02, 12:34   

Ja osobiście nigdy nie widziałem w tym nic fajnego ani przyjemnego. Jedyne co po tym miałem to ból nosa...
 

SPORE716

User


Do³±czy³: 04 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-04, 21:11   

No cóż uwielbiam tabakę najbardziej Red Bull, Gawith Apricot oraz Ozona Cherry ;) Piszecie,że nic nie daje wręcz przeciwnie. Oczyszcza nos i przy większych ilościach red bull'a kompletnie tracimy równowagę ;D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com