Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-07-08, 11:35   

Hm, wciąganie czegokolwiek przez nos mnie odstręcza (ale może spróbuję przy jakiejś okazji). Jedyny kontakt z tabaką jak do tej pory to palenie jej w puszce po coca-coli (kumpel MacGyver), dziwny posmak pozostawiała.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-07-08, 12:38   

TQIT, dobry to patent? Zaciekawiłeś mnie tym :-D
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-07-08, 12:42   

dzilu96 napisa³/a:

TQIT, dobry to patent? Zaciekawiłeś mnie tym


Moim zdaniem bardzo fajny pomysł. Działanie: puszkę nieco zgnieść (odrobinę, żeby bardziej płaska była), cyrklem dziur narobić, w miarę gęsto, nasypać tabaki, zapalniczką zapalić, zaciągnąć przez otwór służący do picia i jedziemy.

[ Dodano: 2012-07-08, 12:43 ]
Niezła zabawka na imprezy, jak szisza w sumie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

charlie.in.love  

User



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 04 Maj 2012

Sk±d: stamt±d w³a¶nie

   

Wys³any: 2012-07-08, 13:46   

though napisa³/a:

Często wciągam z kumplami, ale bawią mnie osoby piszące o jakimś szumieniu w głowie itp. przecież tonie jest żaden narkotyk, szczerze wątpię, że można się od tego uzależnić.



Tak chyba jest.. To raczej działa na nich jak takie placebo, którego późniejsze "skutki" napędzane są głównie siłą autosugestii.. No ale wniosek z tego jest taki, że jeżeli ktoś bardzo chce, to parapet zafaluje mu nawet po kostce cukru.
_________________
"That's a very well rounded education. Those who ignore the significance of the humanities are the ones who in the long run have a much more difficult time."
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-07-08, 13:58   

TQIT, z tego co słyszałem to palenie tabaki ogólnie to syf. Nie za smaczne to, piecze, mocne i co gorsza się może ci nasypac do gardła. Ale co kto lubi.

Ja w sumie kiedyś miałem momentami radochę nawet, ale w sumie byłem mały i głupi, teraz jakoś radochy od wciągnięcia czegoś nosem i zakręcenia się w głowie dużo radochy nie mam, a kataru od tego dostaję nos mi się często zatyka, a ja jestem alergikiem więc ten.
_________________
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-07-08, 14:19   

Bard_Zerald napisa³/a:

TQIT, z tego co słyszałem to palenie tabaki ogólnie to syf. Nie za smaczne to, piecze, mocne i co gorsza się może ci nasypac do gardła. Ale co kto lubi.


Fajki są lepsze, oczywiście, nie ma co do tego wątpliwości. Palona tabaka nie ma co się równać.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Martynella  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 10 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-07-09, 07:38   

Szczerze, to nie widzÄ™ sensu w wciÄ…ganiu tabaki.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-07-09, 07:57   

TQIT napisa³/a:

Fajki są lepsze, oczywiście, nie ma co do tego wątpliwości. Palona tabaka nie ma co się równać.



TrochÄ™ offtopowo:
Samodzielnie skręcany w lufki tytoń jest mniej groźny od ukraińskich papierosów? A żucie tytoniu w gębie?
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-07-09, 09:38   

dzilu96 napisa³/a:

Samodzielnie skręcany w lufki tytoń jest mniej groźny od ukraińskich papierosów? A żucie tytoniu w gębie?


Aż tak mnie do tytoniu nie ciągnie i zarówno skręcanie jak i palenie ukraińskich pozostanie mi obce.
Tytoń do żucia nie jest w Polsce wprowadzony do obrotu.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

justys1911  

User


ImiÄ™: Justyna

Wiek: 31

Do³±czy³a: 02 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-09, 10:53   

ja wciągam tabakę od poczatku studiów czyli od października, na początku tak dla jaj z kumplami, ale zawsze tylko po trochu. Nie kupowałam swojej tylko sępiłam od kumpla, wiec tak średnio co 2 dni. 2 miesiące temu kupilam swoje pierwsze pudełko, teraz już mam drugie, wciągam kilka razy dziennie, a jakieś pół roku temu zauważyłam że jak nie mam tabaki, chce mi się zapalić papierosa. Więc nikt mi nie wmówi, że to nie uzaleznia ;) w każdym razie nalóg ten mi nie przeszkadza, chwilowy zakręt w głowie, piękna tradycja i tyle ;)
_________________
"Lepiej zrobić coś i żałować, niż żałować że się tego nie zrobiło"
 

SuZ

User


Do³±czy³: 08 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-09, 22:18   

Ja zaczełem z 2 lata temu kiedy to pierwszy raz dostalem swojego Apricota do łapy. 3 miesiace go sączyłem i tak polowe oddalem kolega. Pozniej wszedło mi to bardziej w nawyk i teraz aktualnie snuffam bo lubie ;) . Mam kilka pudełek po snuffie. Najlepszy wedlug mnie to Medican no99 oraz Apricot ;)
 

justys1911  

User


ImiÄ™: Justyna

Wiek: 31

Do³±czy³a: 02 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-10, 00:15   

Apricot ^^ <rozmarzona>:D
_________________
"Lepiej zrobić coś i żałować, niż żałować że się tego nie zrobiło"
 

bubu  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 18 Lip 2012

Sk±d: Ruda ¦l.

   

Wys³any: 2012-07-22, 22:31   

Alpina <3
_________________
Miłość nigdy nie umiera.
 

Chikusho  

Stały User

saya jiwa miskin



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lip 2012

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2012-07-23, 20:35   

Czasami. W małych ilościach mi nie szkodzi, ale po większych wymiotuję, mam drgawki, tracę przytomność, mrowi mi twarz, nie mogę poruszyć palcami. No cóż, uczulenie na tabakę. Nie wiem jak z białą, ale zdecydowałam, że brać już nie będę.
_________________
Roz­myśla­nie o śmier­ci jest roz­myśla­niem o wolności ~ Morrison
I'll tell you… No eternal reward will forgive us now for wasting the dawn.
 

krzysmTA  

Wymiatacz

Bóg Honor Ojczyzna



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-07-23, 21:13   

Pierwsza tabaka to było jakoś cztery lata temu na wymianie z młodzieżą z kresów. Dwóch kolegów przywiozło trochę z Białorusi. Po większych ilościach tylko kręcenie głowie (kupiłem wtedy długie 1m słomki do picia, które w połączeniu z wciąganiem tabaki dały ciekawy efekt). Spodobało mi się, chociaż po powrocie już nie wciągałem. ¯ucie? Nie.
_________________
"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo."
Józef Piłsudski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com