Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

sheilven  

Pogromca postĂłw



Wiek: 31

Doł±czyła: 05 Gru 2008

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2009-10-18, 16:03   

tak, opanowałam to w wieku lat czterech.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Fretka  

Wymiatacz



Doł±czyła: 11 Sie 2009

   

Wysłany: 2009-10-18, 19:00   

he zabawne właśnie czytam książkę o dziewczynie z takimi zdolnościami, chciałambym je miec :-D
 

Corrie  

Stały User


ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 31

Doł±czyła: 02 Lip 2009

   

Wysłany: 2009-10-18, 19:16   

Telekineza... Coś, co chciałabym posiadać ;) Co do jej istnienia nie jestem pewna, choć kilka razy wydawało mi się, że jest to możliwe. Podobno gdzieś w którymś kraju jakiś instytut daje mnóstwo kasy za udowodnienie tego zjawiska, to samo z telepatią. Zobaczymy, czy komuś się uda ;)

Fretka, czyżby to była "Carrie" Stephena Kinga? :P
_________________
Najgorsze w tym wszystkim jest to, ĹĽe ja nie potrafiÄ™ bez Niego ĹĽyć…

Z Nim, niestety, teĹĽ nie…
-------------------------------------------------------
Piszę powieść.
27.07.2009 - ?
 

telekinetyk

User


Doł±czył: 17 Lis 2009

   

Wysłany: 2009-11-17, 10:37   Jetsem Telekinetykiem

Ja jestem telekinetykiem:)) MAm pytanie czy ktoś z was próbował przenosić cięższe rzeczy?? Æwiczyłem już w wieku 15 lat a teraz mam 22:):) Co do spotkań to ja organizuje pod szczeciniem:
1 Raz w miesiącu Spotykam się z od kilku do kilkunastu osób ćwczymy zazwyczaj gdzies pod szczecinem...
Ostatnio czesto bywam w warszawie i było ostatnie spotkanie gdzie dzieki złączeniu wszystkich sił udało się nam podnieśc na wysokość 2 metrów naszego kolege:):) Chętnych zapraszam 7.12.2009 r. Do Szczecina- Park Kasprowicza (Niebuszewo dojazd z dworca tramwajem lini 3 do ulicy kraśinskiego a z tamtąd w dół i widac park... (bilet 2,20 n i 1,10 u) zapraszam o godzinie 17.50
 

vvdx  

Mega wymiatacz

smoker



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 35

Doł±czył: 02 Lis 2009

   

Wysłany: 2009-11-17, 12:18   

ja tylko po mj mam takie i inne jeszcze lepsze moce. na trzezwo nie wychodzi : :mrgreen:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com