Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:32

Autor

Wiadomo¶æ

battje  

Mega wymiatacz

Aussie



Wiek: 33

Do³±czy³: 12 Sie 2009

Sk±d: Gold Coast

   

Wys³any: 2011-05-17, 18:35   temat nie istnieje

w najnowszych tematach (na dole stronki widnieje)
FA: Zlot forum 2011 (1)

jednak nie moge wejsc na ten temat bo pisze ze takowy temat nie istnieje :P nie wiem czy to jakis bug czy cos ale pomyslalem ze warto o tym wspomniec by dac wiecej roboty adminom:)

ja mysle ze jest to temat w forum dla modow/adminow, a ze oczywiscie nie mam dostepu do tego miejsca to pokazuje mi ze forum nie istnieje. Jesli mam racje to admin i tak powinien zmienic by wtedy te tematy nie pokazywaly sie dla wszystkich uzytkownikow.;)
_________________
Life's a bitch, so if it's easy, you're doing it wrong
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-05-17, 19:37   

battje napisa³/a:

ja mysle ze jest to temat w forum dla modow/adminow, a ze oczywiscie nie mam dostepu do tego miejsca to pokazuje mi ze forum nie istnieje.


No widzisz jaki Ty mÄ…dry jesteÅ›?

Wina tego, kto pisał skrypt dodatku o najnowszych tematach. Nie wziął jak widać pod uwagę tego, że mogą być tam tematy nie do publicznej wiadomości.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2011-05-18, 10:35   

TQIT napisa³/a:

Wina tego, kto pisał skrypt dodatku o najnowszych tematach. Nie wziął jak widać pod uwagę tego, że mogą być tam tematy nie do publicznej wiadomości.


Fakt, zapomniałem o tym, póki co nie mam czasu i nie chce mi się bawić w poprawianie tego. Tematy na FA nie pojawiają się aż tak często, żeby w kółko były takie problemy ;-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com