Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Mizantrop | 2009-11-14, 16:16

Autor

Wiadomo¶æ

Nicesoul  

User

if I die tonight



Do³±czy³a: 22 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 15:20   

Carolin* napisa³/a:

O jej... nigdy nie mialam poczucia że "mogła bym kogos mieć"...
Ja ogolnie jestem romantyczką z ogromnymi kompleksami i z tego powodu pewnie tez, jestem zamkniętą w sobie i wstydliwą osobą i pednie w dużym stopniu dlatego teżnie mialam jeszcze nikogo i pewnie mieć nie będę bo... moze tak ma być? nie wiem sama...




wiesz, moim zdaniem , marnujesz siebie , czasem trzeba wyjść z takiego zamknięcia i uwierzyć że można , też jestem romantyczką ale nie mam kompleksów ani niczego takiego jestem towarzyska i wg , po prostu uwierz ..


hm... jestem pewna tego co robie kiedy estem sam na sam z chłopakiem , bo wtedy wiem jak go oczarować , a w gronie ludzi trudno jest mi sie wybić , a napewno nie poproszę chłopaka o spotkanie . ja sie nie narzucam .. co robić .. ;[ ? .
_________________
When the tears come streaming down your face
When you lose something you can't replace
 

Carolin*  

Mega wymiatacz

panna z cukru



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 19:54   

Nicesoul napisa³/a:

wiesz, moim zdaniem , marnujesz siebie , czasem trzeba wyjść z takiego zamknięcia i uwierzyć że można , też jestem romantyczką ale nie mam kompleksów ani niczego takiego jestem towarzyska i wg , po prostu uwierz ..



no ale wlasnie to jest trudne... ciezko jest uwierzyc w siebie znajac swoje kompleksy, bedac osoba o niskiej samoocenie i... a wogóle to nie bede tu o tym pisać, juz zalozylam kiedyś o tym temat a ten jest o czyms innym to nie bede pisać czegoś nie ma temat... :oops:
_________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę."



hue hue
raz jestem a raz mnie nie ma
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-11-15, 22:31   Re: Ten chÅ‚opak..ta dziewczyna..?!

Nicesoul napisa³/a:

jeżeli wam się ktoś podoba , macie wrażenie że możecie mieć każdego/każdą ? , czy może wręcz przeciwnie ?.


Nie myślę tak.
Z jednej strony znam swoją wartość, ale też zdaję sobie sprawę, że każdym ma inny gust - zarówno jeżeli chodzi o wygląd jak i o cechy charakteru. Owszem, jeżeli na kimś mi zależy to kokietuję go delikatnie, ale nie mam pewności powodzenia.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-11-16, 09:49   

Poczucia nie mam takowego, chociaż podrywam te ładniejsze kobiety :P Zamężna, samotna, z dzieckiem, z facetem itp. bo to lubię xP Choć nie zawsze myślę o ewentualnym związku (no chyba że bardzo mi się osoba podoba co się zdarza raz na jakiś czas :P ).
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com