Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Mizantrop | 2009-11-14, 16:16

Autor

Wiadomo¶æ

Nicesoul  

User

if I die tonight



Do³±czy³a: 22 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 15:29   Ten chÅ‚opak..ta dziewczyna..?!

Tak z ciekawości , chciałabym się zapytać , jak to u was jest jeżeli wam się ktoś podoba , macie wrażenie że możecie mieć każdego/każdą ? , czy może wręcz przeciwnie ?. Czekam na historie ? :P
_________________
When the tears come streaming down your face
When you lose something you can't replace
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 15:39   

Nie mam wrażenia że mogę mieć każdego. Poza tym mam jednego i nie zwraam duzej uwagi na innych chłopaków, a koledzy mi się nie podobają.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

melancholijna  

Stały User


ImiÄ™: Pamela

Wiek: 34

Do³±czy³a: 08 Lis 2009

Sk±d: Czêstochowa/Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-11-14, 15:40   

mnie się zwykle wtedy nagle wydaje, że jestem za brzydka, za gruba, za malo dojrzała i ogólnie nieodpowiednia dla tego kogoś ^^
 

Nicesoul  

User

if I die tonight



Do³±czy³a: 22 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 15:44   

hmm . ciekawie . ogólnie rzecz biorąc , ja sama też tak nie myśle . Powiem wam że jestem totalną romantyczką i trudno mi być z kimś do kogo mało czuje .. być może dlatego nie mam teraz chłopaka ,choć nie narzekam na brak amantów.. a wiecie ! To mój życiowy pech , jeżeli już mi się ktoś podoba..bardzo.. to jest beznadziejnie .. właśnie jestem na takim etapie ..
_________________
When the tears come streaming down your face
When you lose something you can't replace
 

Spray

Stały User



Do³±czy³: 09 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 15:51   

Dzięki wrodzonej inteligencji nie zrozumiałam pytania za pierwszym razem i autor wyjaśnił mi je na PW :D

@topic

Cytat:

jeżeli wam się ktoś podoba, macie wrażenie, że możecie mieć każdego/każdą?



Przeważnie mam takie poczucie...
A jak ktoś zaczyna mi się podobać, to raczej moja samoocena (i nie tylko) na tym zyskuje :)
Ja to mam tak dziwnie... bo z drugiej strony, jak kiedyś były chłopak zaczął próbować mi dopiec na różne sposoby, to wtedy do reszty mi odbiło :/ No nie jestem zbyt silna, niestety.
_________________
no i wróciłam =) :P
 

Nicesoul  

User

if I die tonight



Do³±czy³a: 22 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 16:11   

Chciaż właśnie bywa , że mam tak że moge mieć każdego , tak myśle ...mam wrażenie że potrafie rozkochać w sobie chłopaka , mam sposoby i wg. , ale gdy jyż przyjdzie co do czego .. i to mi się chłopak bardzo podoba , to po prostu trace wiare w siebie , chce być doskonała .. po prostu tracę prawdziwą siebię .. a przecież doskonale wiem że tak nie można ..
_________________
When the tears come streaming down your face
When you lose something you can't replace
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 16:13   

Chodzi o łóżko, że jak mi się ktoś podoba to mam wrażenie, że do łózką ją zaciągnę? bynajmniej tak mi się wydaje, że o to chodzi-dział seks i erotyka.

Jeśli o to chodzi-nie, nie mam takie wrażenia, że uda mi się daną osobą do łóżka zaciągnąć.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Nicesoul  

User

if I die tonight



Do³±czy³a: 22 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 16:14   

mi bardziej chodzi o coÅ› w stylu : uczucie .


;]

//W takim razie-zły dział/Mizantrop
_________________
When the tears come streaming down your face
When you lose something you can't replace
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 18:54   

melancholijna napisa³/a:

mnie się zwykle wtedy nagle wydaje, że jestem za brzydka, za gruba, za malo dojrzała i ogólnie nieodpowiednia dla tego kogoś ^^


Mam dokładnie tak samo, a do tego dochodzi jeszcze to, że jestem nie taka, jaką być powinnam z charakteru. :kwasny:
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-11-14, 19:09   

Ciekawe pytanie.

Generalnie, nie chcę wyjść na niewiadomo kogo - ale tak. Wydaje mi się, że kiedy podoba mi się pewien chłopak, to jestem w stanie lub raczej byłabym w stanie go "oczarować". Ale nie na tym cała rzecz polega, nie zawsze, a nawet rzadko to ja pierwsza się narzucam, bo nie chcę aby tak to wyglądało.

Ale jestem zwykłą dziewczyną, zdaje sobie sprawę, że mogę się komuś nie podobać, bo "ładny" to pojęcie bardzo wzgędne
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Ada94  

Wymiatacz

maniak muzyki



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 19:10   

Nie potrafię, kiedy kogoś takiego spotkam to gdy rozmawiam nie wiem co powiedzieć, do tego się czerwienie, nienawidzę tego.
 

Haelfte  

Mega wymiatacz

Alles Gut !



ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Sty 2009

Sk±d: Katowice!

   

Wys³any: 2009-11-14, 19:36   

Może nie odrazu, mieć, ale jasne, przeświadczenie, "uda mi się " czy coś, jest zawsze, bo poco bez celu tak startować?
_________________
"...Heute Gestohlen, Schon Morgen In Polen..."
Ich schreibe richtig auf Polnisch
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-14, 20:50   

Nie mam takiego wrażenia. Chociaż na początku sobie wmawiam, ze jestem do niego za brzydka, za gruba, za głupia, później w miarę rozwoju znajomości, faktycznie częściowo przejmuje inicjatywę, a kiedy jeszcze mi 'zaczyna ulegac' to tak, mam takie wrażenie;p.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Joana  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 21:58   

Ja tam nie mam kompleksów, więc nie mam też poczucia że ktoś jest 'poza moim zasięgiem' :) Jeśli o to chodzi to jestem bardzo pewna siebie.
 

Carolin*  

Mega wymiatacz

panna z cukru



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 22:16   

O jej... nigdy nie mialam poczucia że "mogła bym kogos mieć"...
Ja ogolnie jestem romantyczką z ogromnymi kompleksami i z tego powodu pewnie tez, jestem zamkniętą w sobie i wstydliwą osobą i pednie w dużym stopniu dlatego teżnie mialam jeszcze nikogo i pewnie mieć nie będę bo... moze tak ma być? nie wiem sama...
_________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę."



hue hue
raz jestem a raz mnie nie ma
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com