Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Czy pomysł jest dobry?

  • Tak 81% [ 66 ]
  • Nie 9% [ 8 ]
  • Nie mam zdania 8% [ 7 ]

G³osowañ: 81

Wszystkich G³osów: 81

Autor

Wiadomo¶æ

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-27, 10:51   

Jak pisałem z Pep'em na czatcie to napisał że sami możecie robić wywiady, artykuły itd i nasyłać do niego a on będzie wybierał najlepsze i umieszczał :) Więc sami się do częstego wychodzenia nowego numeru :) A czym zwiększy to popularność na pewno administracja zadba o nowe rangi w stylu " Reporter" i dla Pep'a " Redaktor Naczelny". Jak więc możecie sami się do tego przyczynić a zauważyłem że dużo tu utalentowanych w tej dziedzinie więc konkurencja, jakość oraz popularność może wzrosnąć nie tylko na forum :)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-27, 12:28   

Ja na wstepie oznajmiam, że nie chcę aby wspominano o mnie w tym. Nie życzę sobie tego i uszanujcie to.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2010-01-27, 13:41   

Straho napisa³/a:

Ja na wstepie oznajmiam, że nie chcę aby wspominano o mnie w tym. Nie życzę sobie tego i uszanujcie to.


<ziew>

tak Straho, wszyscy to wiedzÄ….
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-27, 13:54   

Martina napisa³/a:

tak Straho, wszyscy to wiedzÄ…


Jeżeli pojawi się coś na mój temat w tym kiczu to ja się cackać nie będę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2010-01-27, 13:55   

Straho napisa³/a:

Jeżeli pojawi się coś na mój temat w tym kiczu to ja się cackać nie będę.

to też wszyscy wiedzą ; )
policja, sÄ…d, najlepiej milionowe odszkodowanie. tak, tak.. <ziew>
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-27, 14:20   

Martina, masz jakiś problem bo widzę, że o coś ci chodzi. Długo się nie kłóciłaś. Co cie to interesuje co ja robię, czego nie chcę czym kurna żyję. Nie zycze sobie tego i tyle, a ty już doszukujesz się podtekstów z kosmosu. Ja się tobą nie interesuję więc ty też zbastuj, bo mógłbym się przyczepiać do ciebie, ale nie było by ci miło.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2010-01-27, 14:25   

Straho napisa³/a:

Martina, masz jakiś problem bo widzę, że o coś ci chodzi. Długo się nie kłóciłaś. Co cie to interesuje co ja robię, czego nie chcę czym kurna żyję. Nie zycze sobie tego i tyle, a ty już doszukujesz się podtekstów z kosmosu. Ja się tobą nie interesuję więc ty też zbastuj, bo mógłbym się przyczepiać do ciebie, ale nie było by ci miło.

absolutnie nic mnie to nie interesuje. rób sobie co chcesz i żyj jak chcesz, nie sypiam z tobą więc mam na to wywalone.
to ty wiecznie szukasz zaczepki, a ja nie szukam zaczepki tylko mówię, że wszyscy zdają sobie sprawę, że biedny Strahuś sobie nie życzy, żeby się o nim wspominało.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-27, 14:30   

Martina napisa³/a:

a ja nie szukam zaczepki tylko mówię, że wszyscy zdają sobie sprawę, że biedny Strahuś sobie nie życzy, żeby się o nim wspominało.


Skoro wszyscy wiedzą, to po co uświadamiasz rzeczy oczywiste? Uwzględniam oczywiście wolność słowa, tylko po co to uświadamiasz?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-01-27, 15:29   

"Kultowe osoby" co do forum w mym mniemaniu brzmi: specyficzne, indywidualności i (zaciekli!) pasjonaci. Nie mam tu na myśli osób, którzy pasjonują się pisaniem postów w dziale "Gry forumowe"czym przypięczotowały sobie rozpoznawalność i popularność. Ojzu, dobrze, że na to zwróciłeś uwagę. :)

Pierwszy nr - rewelacja!
¦wietny wywiad z SvenDarkiem. Ta dociekliwość, wyciskanie ostatnich soków... Prawidłowo! ;)
Oby ten koncept się nakręcał i rozkręcał.
Powodzenia. :)
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-01-27, 17:02   

ojzu napisa³/a:

poem sometimes napisa³/a:

ojzu napisa³/a:

A kim niby sÄ… "kultowe" postacie ?




Takie, które są powszechnie rozpoznawalne, na forum od jakiegoś czasu i zdążyły zaznaczyć swoją obecność i zostawić ślad w pamięci użytkowników.


Na forum jest dużo użytkowników, niektórzy rozpoznają jednych inni drugich :-P

tak, ale racja ale są użytkownicy co są trochę dłużej na forum, są znani.
wiadomo że ktoś nowy nie będzie znał każdego.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-01-27, 17:05   

W każdym razie, ja osobiście czekam na zapowiedź nowego numeru.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-01-27, 17:08   

Nie rozumiem czemu prowadzicie dalej tÄ… dyskusjÄ™.
SvenDarko może i nie jest obecny zawsze i wszędzie na forum - ale mimo nie jest nikomu nieznany i ma bardzo barwną osobowość. Chyba, że chcecie zrobić z naszej forumowej gazetki coś na kształt brukowców piszących tylko o najbardziej znanych i przekręcających wszystko tak, żeby się czytelnikom podobało - proszę bardzo.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-27, 17:54   

TQIT napisa³/a:

SvenDarko może i nie jest obecny zawsze i wszędzie na forum - ale mimo nie jest nikomu nieznany i ma bardzo barwną osobowość. Chyba, że chcecie zrobić z naszej forumowej gazetki coś na kształt brukowców piszących tylko o najbardziej znanych i przekręcających wszystko tak, żeby się czytelnikom podobało - proszę bardzo.



Ok, może i jest ciekawą osobą, nie przeczę, po prostu dla mnie atrakcyjność tej gazetki stanowiłyba szansa poznania bliżej osób, które są na forum od jakiegoś czasu, trochę zdążyły o sobie napisać, uczestniczyły w jakichś pamiętnych dyskusjach i ogólnie są znane. Coś jak "Gwiazda forum", opisywanie tych najbardziej zasłużonych itp. Mogłoby być też coś takiego jak "Nowa twarz" i opisywanie ciekawej osoby, która pojawiła się niedawno, ale wnosi dużo dobrego do forum.

A rozpoznawalność to nie tylko Gry forumowe, nie wiem, skąd taka opinia.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-27, 19:28   

I stąd myślę,że najlepszym sposobem byłoby robienie ,przed powstaniem kolejnego numeru,swego rodzaju rankingu.Użytkownicy wtedy wybieraliby o kim chcą czytać.
Nie chcę w jakikolwiek sposób wątpić w profesjonalizm Peppino,ale w ten sposób usunęlibyśmy ryzyko,że użytkownicy wybierani są względu na upodobania autora gazetki.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-28, 11:04   

Zauważyłem, że sporo osób chce o mnie czytać, przemyślałem to i dobra zgodzę się żeby napisano o mnie w tej gazetce forumowej. Mogę nawet kilku wywiadów udzielić jeżeli chcecie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com