Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Czy pomysł jest dobry?

  • Tak 81% [ 66 ]
  • Nie 9% [ 8 ]
  • Nie mam zdania 8% [ 7 ]

G³osowañ: 81

Wszystkich G³osów: 81

Autor

Wiadomo¶æ

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 11:42   

slow napisa³/a:

Użytkownicy wtedy wybieraliby o kim chcą czytać.

Wśród 7912 osób ? :-D Ja jestem nadal za tym, żeby pisać o grupach. Mniejsza liczba ludzi czułoby się "pokrzywdzonya", tak jak to teraz widać :mrgreen:
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-28, 14:20   

ojzu napisa³/a:

Wśród 7912 osób ?


W jakim celu podajesz tÄ… liczbÄ™ ?
Jest ona nieadekwatna do osób czynnie wypowiadających się i zauważalnych na forum.

ojzu napisa³/a:

żeby pisać o grupach.


Ponieważ każdy do jakiejś należy.

ojzu napisa³/a:

Mniejsza liczba ludzi czułoby się "pokrzywdzonya", tak jak to teraz widać


Nie sądzę,aby ktokolwiek czuł się tutaj w jakikolwiek sposób pokrzywdzony.Chyba,że masz na myśli siebie.Autor prosił o uwagi,więc zostały mu je udzielone.
_________________
Drugs&hugs.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 14:23   

slow napisa³/a:

Nie sądzę,aby ktokolwiek czuł się tutaj w jakikolwiek sposób pokrzywdzony.Chyba,że masz na myśli siebie.Autor prosił o uwagi,więc zostały mu je udzielone.


A ja sądzę właśnie i myślę że są to ci, którzy burzą się o to, że user SvenDarko nie jest rozpoznawalny, co wg.mnie jest śmieszne i wyraża zwykłą zazdrość.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-28, 14:27   

ojzu napisa³/a:

A ja sądzę właśnie i myślę że są to ci, którzy burzą się o to, że user SvenDarko nie jest rozpoznawalny, co wg.mnie jest śmieszne i wyraża zwykłą zazdrość.


Możliwe. Zawsze to będzie pojęciem względnym :-) Ktoś to udziela się i składa sporadycznie wizyty zawsze będzie rozpoznawał innych użytkowników niż ten kto zagląda na forum systematycznie.Zresztą nie ma to znaczenia ,czy użytkownik jest rozpoznawalny/nierozpoznawalny, tylko,czy wydaje się interesujący i,czy chcemy o nim czytać. Nie chcę tutaj urazić niektórych użytkowników,ale zwyczajnie w większości narzekały typowe forumowe "marudy".
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-28, 14:30   

slow, twierdzisz, że nikt nie będzie zazdrosny. Widzę zapomniałaś już co było z wyróżnieniami, chodzi o pogrubianie nicków, nie pamiętasz jaką jazdę urządzili? Jakie kłótnie powstały?
PS. znajac życie zaraz mnie warnem postraszysz, nawet go podarujesz.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-28, 14:36   

Straho napisa³/a:

dzę zapomniałaś już co było z wyróżnieniami, chodzi o pogrubianie nicków, nie pamiętasz jaką jazdę urządzili? Jakie kłótnie powstały?


Nie pamiętam , w ogóle ,aby były większe kłótnie na forum,bynajmniej tematów w dziale PSiZ z tym związanych jest nie zauważyłam.
Dlatego,skoro widać ,że są użytkownicy,którzy mają pewne wątpliwości co do odpowiedniego dobierania osób , najlepszym pomysłem byłoby robienie plebiscytu.

Gazetka jest przesympatyczna,postać SvenDarko jak i wywiad z nim związany jest ciekawy.I tyle.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-28, 15:04   

slow napisa³/a:

Nie pamiętam


No to ja ci odświeżę pamięć http://www.e-mlodzi.com/d...icom-vt8577.htm

A gazetka? Przejrzałem ją i jest OK. Nie jest nadzwyczajna, ale może być.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-28, 15:07   

Straho napisa³/a:

slow napisał/a:
Nie pamiętam


No to ja ci odświeżę pamięć http://www.e-mlodzi.com/d...icom-vt8577.htm


Cytat:

w ogóle ,aby były większe kłótnie na forum,bynajmniej tematów w dziale PSiZ z tym związanych jest nie zauważyłam

.
Jeśli podejmujesz dyskusje,to przyznajmniej czytaj ze zrozumieniem , nie powinno to Cię przerastać.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-28, 15:10   

slow napisa³/a:

Jeśli podejmujesz dyskusje,to przyznajmniej czytaj ze zrozumieniem , nie powinno to Cię przerastać.


Brak logicznej argumentacji?
Nie przyznajmniej tylko przynajmniej ;)
Ja już kończę ten off-top to tyle co mam do powiedzenia.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Peppino  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-01-28, 15:47   

Teraz kilka słów ode mnie :-)

Gdy nic nie piszę, nie znaczy, że nie czytam Waszych wszelkich uwag i komentarzy.
Czytam i to dosyć wnikliwie i wyciągam z tego wnioski, co poprawiwć, co dodać, jak ulepszyć.

Jestem Wam za wszystkie z nich dozgonnie wdzięczny. Dzięki temu mam nadzieję, że z każdym kolejnym wydaniem będzie coraz lepiej :-)

Każdy numer - tak jak było to założeniem od samego początku - będzie przedstawił Portret Usera, a nie Portrety. Chciałem w ten sposób przedstawić sylwetkę jednego usera, który jest przypisany zawsze na jeden numer w głębszy sposób tzn. robiąc z nim dodatkowy wywiad i tym samym zebranie informacji, które nie były przedstawione na forum, umieszczenie ewentualnie jego pracy twórczej i informacji ogólnych wraz ze zdjęciem.

Oczywiście w trakcie znajdą się numery specjalne opisujące pewne grupy.

Gazetka jest na chwilę obecną zaplanowana na 31 numerów. Przedstawi ona portrety userów rozpoznawalnych, stałych, moderacji, administracji, zasłużonych, wnoszących coś na forum, oraz ciekawych osobistości.

Chcę, aby były przedstawione nie tylko osoby znane i lubiane, ale również te mniej znane, jednak wliczające się do jednej z powyższych grup, aby je bliżej poznać.

Przypominam również wszystkim userom o tym, aby nadysłali swoje artykuły, propozycje tego, co jeszcze można zmienić.

Na zakończenie powiem, iż drugi numer jest już na ukończeniu i jego premiera powinna nastąpić w granicy 10 lutego :-) A w nim jak zawsze portret usera, temat numeru, więcej zagadek, test, zapomniana poezja, wywiad oraz user kontra user - czyli spięcia forumowe.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i raz jeszcze dziękuje za wszelkie wnikliwe uwagi i komentarze. :-)

Peppino :-)
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-28, 19:50   

Przez 31 numerów może wydarzyć się jeszcze maaasaaa nowych sytuacji, a Ty już je wszystkie zaplanowałeś? ;>
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Ostatnio zmieniony przez Placebowa 2010-01-28, 20:13, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Peppino  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-01-28, 20:02   

Tak, kiedyś zrobiłem sobie planowane zestawienie wszystkich numerów, ale jak wiadomo z pewnością pojawią się zmiany :-)
 

SobreNatural  

Stały User

shut the fuck up



Do³±czy³a: 10 Sty 2010

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2010-02-01, 22:39   

Jak dla mnie bardzo dobry pomysł . Gratulacje ;)
_________________
http://calm-down.pinger.pl/
 

Peppino  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-05-03, 21:31   

Szukamy nowych redaktorów do tworzenia razem z pomysłodawcami nowych numerów gazetki forumowej!

Głównie szukamy osób, które:
* Mogłyby prowadzić wywiady,
* Mogłyby pisać felietony związane z forum,
* Mogłyby śledzić życie forum i przesyłać do autorów najbardziej ciekawe wypowiedzi miesiąca, pisać recenzje, i znajdować nowych userów godnych przedstawienia.

Wszystkie chętne osoby, które mogłyby nam pomóc, proszone są o kontakt!

Pozdrawiamy,
Zespół Redakcyjny "The Best of e-młodzi.com... ever"
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-03, 21:33   

Ja mogę pisać felietony
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com