Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Anonimka  

Wymiatacz

zua kobieta



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Lip 2009

Sk±d: st±d :)

   

Wys³any: 2009-08-02, 19:31   

psychopathicwizard czyli uważasz, że takie znęcanie się nad zwięrzetami nie powinno być karane ?
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 19:37   

pytanie dość podchwytliwe do końca nie wiem co o tym sądzić śmieszy mnie to że ludzie nagle wielcy obrońcy zwierząt jak się w gazecie ukaże artykuł. jeżeli ktoś zabił swojego psa i dostał wyrok to czemu do cholerki NIKT się nie zainteresuje wyżej wymienionymi przeze mnie końmi które są torturowane przez większośc ludzi którzy idą w tatry. media rządzą.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Anonimka  

Wymiatacz

zua kobieta



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Lip 2009

Sk±d: st±d :)

   

Wys³any: 2009-08-02, 19:52   

Wszystko nakrecają media. Taki już nasz świat.
I tak uważam, że to powinno być karane, bo zwierzęta nie są po to, żeby się na nich wyżywać. Poza tym taki człowiek (nie mówie, że każdy), który nie dostał żadnej kary, może sobie pomyśleć, że mu wszystko wolno i pobić np. swoją żonę. Nie wiem.. takie jest moje zdanie.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 20:31   

Cytat:

poza tym tłuszcz psów jest bardzo zdrowy możecie nie wierzyć ale kiedyś z owych tłuszczy były robione syropy. nie rozumiem tego.


Ta, może w 15 wieku, oglądałem program o tym i jeden profesur stwierdził coś w tym stylu "Zamiast żreć psa wystarczy się z nim przespać (bez podtekstów) a będzie taki sam efekt" :)
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 20:37   

w piętnastym czy nie coś w tym musi być skoro w XXI jeszcze ludzie to robili. a poza tym niewidaomo jaki to "profesur" z przymrużeniem oka podchądzę to takich "profesurów"
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 21:13   

Znęcanie się nad zwierzętami powinno być surowo karane, oko za oko, urządzić takiemu mini-obozik i tam go potorturować z tydzień. Odechce mu się męczenia zwierząt, jestem pewna.
Jeszcze psy jak psy (powtórzę - są głupie, hałasują, i śmierdzi im z pyska) ale KOTKI? Piękne, bystre, puchate kotki? Kpina.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-02, 21:25   

Straho napisa³/a:

Ta idealistka



Ile razy jeszcze użyjesz tego słowa, zanim sprawdzisz jego znaczenie w jakimś słowniku? :mrgreen:

Ja nie mógłbym patrzeć na dręczenie zwierząt i też chętnie ukarałbym takiego zwyrodnialca boleśnie.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com