Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wiktoria93  

User

Hope


ImiÄ™: Wiktoria

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 09:36   Ty, chÅ‚opak, dziewczyna, przyjaciele ...

Witam ;)
Jak widać jest tu nowa ;) Od dawna męczy mnie sprawa dotycząca chłopaka/ dziewczyny. A więc ...

Jestem z chłopakiem od prawie dwóch miesięcy. Jestem z nim szczęśliwa, kocham go i tak dalej... Mam trzy przyjaciółki, które były częścią mojego życia dopóki nie pojawił się On. Gdybym mogła to bym spędzała tylko z nim czas, bym chciała być z nim ciągle. Oczywiście moje przyjaciółki są bardzo dla mnie ważne.


A więc w tym poście chodzi mi o to czy wy, gdy znajdujecie dla siebie tą właściwą osobę która kochacie, całe wasze życie sie zmienia ?. Czy macie tak smao, że byście chcieli spędzać tylko z tą dziewczyną/chłopakiem czas ?. To co było kiedyś ważne odeszło na niższy stopień. Może zauważyliście że przyjaciel/ przyjaciółka zmienili stosunek co do was, bo wy macie kogoś a on/ona np. nie ?.

Pozdrawiam ;) ;*
 

Emigracja  

User



ImiÄ™: Bez.

Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Sie 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-11-10, 11:28   

Hm. Miałam podobną sytuację. Gdy poznałam pewnego chłopaka nic dla mnie się więcej nie liczyło, zaniedbałam przyjaciół, nie spotykałam się z nimi wcale...do momentu kiedy...chłopak zrezygnował. Płacz, rwanie włosów. Z wszystkich przyjaciół do dziś mam tylko jednego, był mimo tego, że zanidbałam i zapomniałam... Zastanów się czy nie warto poświęcić od czasu do czasu trochę chwil swoim przyjaciółkom, bo potem może być za późno. Nie możesz się spotykać i z chłopakiem i kumpelami? (:
_________________
Tym pomiędzy wszystkim to ja...
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-11-10, 11:43   

Dokładnie nie warto odtrącac przyjaciół dla spezania czasu tylko ze swoim chłopakiem/dziewczyną bo to się tylko potem zemści... przyjdzie czas że np zostaniesz sama i już bedie za póżno na ratowanie przyjazni/znajomości...

trzeba sobie rozłozyć czas między własną miłość a przyjaciół...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

joker  

Stały User



Wiek: 39

Do³±czy³: 07 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 13:14   

marmi napisa³/a:

trzeba sobie rozłozyć czas między własną miłość a przyjaciół...


dodam do tego, że nie można się tak za bardzo przywiązywać do drugiej osoby i przyzwyczajać do niej bo później jak się z nami rozstanie to wpadamy w problemy psychiczne (nie mówię tu o wszystkich, w końcu każdy jest inny)
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 13:17   

Myślę, że jak spotka się miłość prawdziwą to zmienia się bardzo, ale na lepsze.
Prawdziwe przyjaciółki rozumieją, że chłopak jest ważny, a dobry chłopak rozumie, że przyjaciółki to przyjaciółki. Wszystko da się pogodzić.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-11-10, 13:31   

na poczatku chyba kazdego zwiazku chce sie spedzac jak najwiecej czasu, jednak z czasem chcesz spotykac sie tez z innymi. dlatego nie warto zaniedbywac przyjaciolki, trzeba podzielic czas miedzy je, a niego, bo jezeli je olejesz to jak bedziesz miala problem one moga sie na Ciebie wypiąć... trzeba umiec to pogodzic.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

melancholijna  

Stały User


ImiÄ™: Pamela

Wiek: 34

Do³±czy³a: 08 Lis 2009

Sk±d: Czêstochowa/Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-11-10, 14:20   

jak to mówią, miłość przychodzi i odchodzi, a przyjaźń pozostaje na zawsze;)
nie można się tak bardzo uzależniać od drugiej osoby, bo później cholernie boli, kiedy ona rezygnuje. Dlatego trzeba umiejętnie rozdzielać czas między facetem, przyjaciółkami i w tym wszystkim znaleźć jeszcze chwilę dla siebie;)
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 17:49   

Standardowy problem. Zawsze ak jest że chłopak najważniejszy a przyjaciółki idą na poczny tor. Tez tak miałam , ale z czasem nauczyłam się ten czas dzielić.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

koneffka

User


Do³±czy³: 09 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-11, 18:51   

jak zaniedbasz kumpele to potem tego ostro pożałujesz. czasami może nawet dobra kumpela będzie bardziej potrzebna niż chłopak. bo komu sie zwierzysz z jakies problemu o swoim chłopaku ? no własnie ;]
 

FroFro  

Stały User

Pani Hip-Hopu



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 53

Do³±czy³a: 11 Lis 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-12, 14:48   

Aktualnie mam chłopaka od 2 lat.Mieliśmy sprzeczki.
Ale najgłupsze jest to,że mam przyjaciela Sebe już od przedszkola.
Swojego chłopaka bardzo,bardzo kocham.Zrobiłabym dla niego wszystko,ale on jest strasznie zazdrosny gdy zwierze się Sebie,a nie jemu :->
_________________
Baw się dobrze i pamiętaj,że najlepsza zabawa zaczyna się po północy . ;dd

WWO 4ever , elo ! <3 <3 <3
 

melancholijna  

Stały User


ImiÄ™: Pamela

Wiek: 34

Do³±czy³a: 08 Lis 2009

Sk±d: Czêstochowa/Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-11-12, 16:05   

facet zawsze będzie zazdrosny o drugiego faceta. kimkolwiek by nie był.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-12, 16:06   

Nigdy nie miałam podobnego problemu.
Może miało to duży związek z tym,że w wielu przypadkach miałam z partnerem wspólnych znajomych,przyjaciół.
Uważam,że we wszystkim można znaleźć pewną równowagę.
Zresztą ani mężczyzna nie zaspokoji Twojej potrzeby rozmów z przyjaciółką,ani odwrotnie.
_________________
Drugs&hugs.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 17:21   

Kochać kogoś to nie patrzeć tylko na tą osobę, to patrzenie razem w tym samym kierunku. Od kiedy jestem z moim Mężczyzną życie się zmieniło, to pewne ;) każda wolna chwila jest nasza. Ale inne rzeczy nie stały się mniej ważne - rodzina, nauka, zainteresowania. W moim przypadku mój Mężczyzna nie poprzewracał codzienności do góry nogami tylko ją dopełnił. Z czasem pojęłam jak to dopełnienie było mi potrzebne i dzisiaj nie wyobrażam sobie, że nie jest częścią mojego życia :-) .
Nigdy nie miałam prawdziwej przyjaciółki (lepiej dogaduje się z chłopakami z mojego otoczenia), ale myślę, że trzeba pogadać i z nimi i z nim i one zrozumieją i on zrozumie :) trudno tak być między ważnymi dla nas osobami, wydaje mi się, że trzeba im wyjaśnić, że dla nas to też ciężkie, że nie chcemy nikogo zranić, ale na każdym zależy nam z innych powodów :-) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com