Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Monisia18  

Stały User

; *


ImiÄ™: Monisia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Gru 2007

Sk±d: y...?

   

Wys³any: 2009-01-21, 17:29   

u nas w klasie jest taki jeden ...
ma ADHD ale raczej nie tylko to jest powodem jego zachowania bo jak by chcial umialby sie powstrzymac...
na lekcjach robi co chce np slucha muzyki itd bo nikt juz nie jest w stanie go uspokoic...
dzisiaj wychodzac z klasy powiedzial nauczycielowi na pozegnanie ` **fuck you** ` nie tłumaczac na polski:D za to ma dostac nagane od dyrki ...
i za takiego jednego o naszej całej klasie mają nauczyciele najgorsze zdanie !
_________________
^^ A księżyc właśnie dziś opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny. ^^
 

Kichijitsu  

User

Pomyśl życzenie ^_^


ImiÄ™: Julia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

Sk±d: Sky

   

Wys³any: 2009-01-21, 18:14   

[quote="Pati009"]

TQIT napisa³/a:

Ale czasami przez idiotów normalni schodzą na psy :kwasny:



Jeżeli mają swój rozum to 'na psy' z powodu żadnych cwaniaków nie zejdą...ot co.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-01-21, 19:04   

U mnie też jest 1 taki... xD
Dosłownie na lekcjach robi co chce... :-o
Jak już gdzieś wcześniej pisałem ( może tu :-D ) ma -635 punktów ujemnych :-o
I jeszcze jedną "koleżankę" mam... tylko ona to juz powinna się leczyć :hyhy:
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-21, 22:30   

FajnyNick ? napisa³/a:

-635 punktów ujemnych



Pfff... i co to jest? Miałem kolesia w klasie który w ciągu całego roku nabił koło 10000 na minus. Cuda robił. Rozwalał kible, rzucał gaśnicami itp. Najgorsze jest to że w gimnazjum takiemu gnojowi nic zrobić nie można. Bo szkoła musi załatwić mu placówkę zastępczą, a która szkoła weźmie kogoś kto w ciągu trzech lat zarobił -30000? Raczej żadna.

Na takich "debili" jest jedna rada. Olewka. Oni oczekują odwetu, siarczystej odpowiedzi żeby mieć pretekst na "solo". Gdzie jeden dostaje w mordę od trzydziestu kumpli "cfunioka z PKSu". Jak nie ma odwetu to się nudzą i węszą następnej ofiary.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-21, 22:53   

Cytat:

Pfff... i co to jest? Miałem kolesia w klasie który w ciągu całego roku nabił koło 10000 na minus. Cuda robił. Rozwalał kible, rzucał gaśnicami itp. Najgorsze jest to że w gimnazjum takiemu gnojowi nic zrobić nie można. Bo szkoła musi załatwić mu placówkę zastępczą, a która szkoła weźmie kogoś kto w ciągu trzech lat zarobił -30000? Raczej żadna.


Dość dawno chodziłeś do gimnazjów chyba
Teraz są dość łatwo dostępne zakłady specjalne dla trudnej młodzieży
Wiem, bo kumpla mi tam wpakowali.


Cytat:

W szkołach zawsze nie wiadomo czemu i jak to się dzieje ale są cwaniaki. Przeważnie(ale nie zawsze) muszą spełnić takie warunki jak:
- uczÄ… siÄ™ fatalnie :znudzony:
-pyskować nauczycielom
-przeklinać ile fabryka dała
-zgrywać twardzieli
-śmiać się z byle czego o byle o co( nawet jeżeli to coś jest bardzo logiczne)
-mieć troche kasy*

*ostatnie przeważnie w miastach bo na prowincji raczej nie



W skrócie jest to jednostka, która prowadzi do autodestrukcji swojej przyszłości.
Nie jest niemalże do niczego potrzebna w społeczeństwie.
Nie jest do niczego potrzebna w szkole
Ma praktycznie same negatywne skutki... o to chodzi tak ?
Ale nei zapominajmy, że nawet jeżeli na pozór nie ma przyszłości
To jest ona bardzo potrzebnym ogniwem w społczeństwie w postaci siły roboczej
trzeba o tym pamiętać patrząc na jego jakże błyskotliwe akcje.

Więc, zachowawczo, trzymać dystans, mnie do takich ludzi zwykle nie ciągnie.
Ide swoją drogą a ich droga to ich sprawa, dla mnie mogą stawać na czubku [palca] na lekcji jeżeli tylko nie będzie to wchodzić w konflikt z moją drogą.
Jeżeli zajdzie potrzeba - unicestwić, jeżeli jest taka sposobność to nawet fizycznie,
W imie wyższych idei.
najgorsza sytuacja jest taka, gdy dana jednostka terroryzuje swoim zachowaniem klase, która nie ma jaj się tej jednosce sprzeciwstawić, wtedy dopiero powstaje prawdziwy problem.
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 19:44   

Mój brat był chyba taki.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Monisia18  

Stały User

; *


ImiÄ™: Monisia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Gru 2007

Sk±d: y...?

   

Wys³any: 2009-01-22, 21:00   

FajnyNick ? napisa³/a:

I jeszcze jedną "koleżankę" mam... tylko ona to juz powinna się leczyć :hyhy:




tez mam taka kolezanke . ale ona sie leczy bo dostala zaswiadczenie od pedagoga ze ma isc do psychiatry>chodzila juz do psychologa ale jej nie pomagal dlatego zostala skierowana dalej< osobiście ona jest dla mnie osoba ktora mnie najlepiej zrozumie i pomoże uwazam ja za przyjaciólke bo w powaznych sprawach umie sie zachowac i `opanowac` ale w innych miejscach np . szkola caly czas by cos gadala i cos robila ... : >
_________________
^^ A księżyc właśnie dziś opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny. ^^
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 22:36   

Monisia18 napisa³/a:

tez mam taka kolezanke . ale ona sie leczy bo dostala zaswiadczenie od pedagoga ze ma isc do psychiatry>chodzila juz do psychologa ale jej nie pomagal dlatego zostala skierowana dalej< osobiście ona jest dla mnie osoba ktora mnie najlepiej zrozumie i pomoże uwazam ja za przyjaciólke bo w powaznych sprawach umie sie zachowac i `opanowac` ale w innych miejscach np . szkola caly czas by cos gadala i cos robila ... : >


To coś da? Skoro ona nawet nie chce się leczyć i pewnie wszystkich dookoła uważa za wariatów, oprócz samej siebie.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-22, 23:52   

Można liczyć tylko na to, że kiedyś dostaną kopa w dupę za to ich cwaniactwo...
_________________
ona umrze martwa.
 

Monisia18  

Stały User

; *


ImiÄ™: Monisia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Gru 2007

Sk±d: y...?

   

Wys³any: 2009-01-23, 19:44   

Justencja napisa³/a:


To coś da? Skoro ona nawet nie chce się leczyć i pewnie wszystkich dookoła uważa za wariatów, oprócz samej siebie.




ona ma inne do tego nastawienie ... chce sie zmienic ale co do czego nie umie sie powstrzymac... a zostala skierowana tam dalej bo myslala o samobójstwie i dyrektorka sie o tym dowiedziala i zaczela z nia o tym rozmawiac i poszla do psychologa >kilka razy chodzila dopuki nie zostala skierowana wlasnie do psychiatry< po powrocie od niego miala jakis czas inne nastawienie do życia ale po pewnym czasie znowu wracaly dawne mysli o samobójstwie....
_________________
^^ A księżyc właśnie dziś opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny. ^^
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 15:12   

Ja tych ,,cwaniaków” dziele jeszcze na:
-tych z których można się pośmiać
-tych żałosnych
Co do tych pierwszych to np. kumpel z mojej klasy, speÅ‚nia wszystkie kryteria ,,cwaniaka” ale jak cos palnie to Å‚zy stajÄ… w oczach.
Co do tych drugich to jak powiedzÄ… coÅ› ,,Å›miesznego” to aż przykro sÅ‚uchać.
Kompletnie nie rozumiem jak można robić z siebie takich idiotów?
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-29, 18:50   

Monisia18 napisa³/a:

ona ma inne do tego nastawienie ... chce sie zmienic ale co do czego nie umie sie powstrzymac... a zostala skierowana tam dalej bo myslala o samobójstwie i dyrektorka sie o tym dowiedziala i zaczela z nia o tym rozmawiac i poszla do psychologa >kilka razy chodzila dopuki nie zostala skierowana wlasnie do psychiatry< po powrocie od niego miala jakis czas inne nastawienie do życia ale po pewnym czasie znowu wracaly dawne mysli o samobójstwie....


No chyba biedna dziewczyna, przeżucają ją z jednego ośrodka do drugiego. Osoby, które w ogóle nie mają pojęcia o jej problemie. Hah myślałam że to inny typ. Zagubiona jest i odreagowuje. Powinna mieć wsparcie na stałe bo inaczej nic to nie da.

margola napisa³/a:

Ja tych ,,cwaniaków” dziele jeszcze na:
-tych z których można się pośmiać
-tych żałosnych
Co do tych pierwszych to np. kumpel z mojej klasy, speÅ‚nia wszystkie kryteria ,,cwaniaka” ale jak cos palnie to Å‚zy stajÄ… w oczach.
Co do tych drugich to jak powiedzÄ… coÅ› ,,Å›miesznego” to aż przykro sÅ‚uchać.
Kompletnie nie rozumiem jak można robić z siebie takich idiotów?


Są też tacy, którzy bazują tylko i wyłącznie na obrażaniu kogoś i pokazywaniu wyższości.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 19:14   

Justencja napisa³/a:

Są też tacy, którzy bazują tylko i wyłącznie na obrażaniu kogoś i pokazywaniu wyższości


tacy też sa, W ogóle jest dużo rodzajów takich „cwaniaków”…
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny



Wiek: 35

Do³±czy³: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wys³any: 2009-01-30, 09:25   

Ja taki byłem. Ale nie zgrywałem twardziela (przynajmniej tak mi się wydawało). Potem los mnie nauczył być porządnym obywatelem i nie grozić nauczycielkom że im wsadzę kosz na głowę, ani nie wyzywać od pi**.
_________________

 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 10:30   

Z takimi ludźmi mam do czynienia non stop. W gimnazjum miałam taką prawie, że całą klasę. Wybierając się do liceum myślałam, że w końcu poznam ludzi ,,na poziomie". A tu co? Jeszcze gorsze towarzystwo! Na lekcjach nie można pracować, bo już nauczyciele nie mają na nas sił :-x
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com