Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2010-12-25, 04:36   

Ostatnio tylko Dream Theater, Blind Guardian , Children of Bodom, Iron Maiden i Pantera chociaż sam nie wiem, czy którykolwiek z tych zespołów kwalifikuję się do "Metalu" i niewiele mnie to obchodzi.
Ostatnio muzyka w której najważniejszy jest wokalista, który drze mordę dla pieniędzy i gitarzysta, który wziął sobie na cel przekroczyć prędkość światła w solówce straciła dla mnie sens. Powinna liczyć się muzyka, uczucie w nią wkładane i pomysł na coś nowego a nie pieniądz i sława.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-12-25, 08:40   

Dream Theater - metal. Iron Maiden - metal. Pantera - metal - wszystko jak się patrzy. Cóż, BG i CoB traktuję z dystansem, ale mogę podciągnąć.

Nie, żeby Dimebag, czy Alexi był wolny, czy coś ; ).
 

Seventh Sign  

Stały User

Phantom



ImiÄ™: Weronika

Wiek: 26

Do³±czy³a: 26 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-26, 14:19   

A ja najbardziej lubiÄ™ Metallice ;)
Chociaż Rammstein też jest świetny :)
No i Nightwish to podstawa
_________________

 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-26, 14:55   

Wojtas napisa³/a:

Ostatnio tylko Dream Theater, Blind Guardian , Children of Bodom, Iron Maiden i Pantera chociaż sam nie wiem, czy którykolwiek z tych zespołów kwalifikuję się do "Metalu" i niewiele mnie to obchodzi.



To jest metal. 100% metal.

Nie mam jednego, musiałbym wymienić setkę ulubionych, bo każda moja kapela ma coś co lubię.
Ale z ostatnich odkryć przepadam za Graveworm, Stormlord, At the gate, In flames.
_________________
lol
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-26, 17:36   

Mój ulubiony black stoner trash symphonic folk epic death metal band z akcentami zachodniej muzyki klasycznej pod batutą Zurug Khana to niesamowita Arka Satana (ale Kabanos też daje radę, chociaż słucham rzadziej (ale za to Kabanos mają przednie teledyski)).

A tak z tych słabszych lubię najbardziej Hunter, Metallica, Apocalyptica, Therion.
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

hubi011

Stały User

SSJ 10



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: S³upsk

   

Wys³any: 2010-12-26, 19:17   

iron maiden zaiste genialny bylem 2 razy na koncercie nightwish tyż geni9jalny z tarria turmen oczywiście bo annete to już nie to samo
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-12-26, 22:23   

Cytat:

Mój ulubiony black stoner trash symphonic folk epic death metal band z akcentami zachodniej muzyki klasycznej pod batutą Zurug Khana to niesamowita Arka Satana (ale Kabanos też daje radę, chociaż słucham rzadziej (ale za to Kabanos mają przednie teledyski)).


¯artownisia, hihi

Cytat:

A tak z tych słabszych lubię najbardziej Hunter, Metallica, Apocalyptica, Therion.


I żeś sobie olbrzymią kulą w noge strzeliła, lala!
oczywiscie najbardziej na swiecie uwielbiam mete dla niewtajemniczonych metalike bo ona jest super super rify sa zawsze i wszedzie a te kompozycje i swiezosc pomyslowosc wprost genialna geniusze geniusze normalnie jak to mowio hetfield kocham cie pizdo kapujesz jak to mowio stay fukin' hevy and wesolych swiat kapujesz
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-12-26, 22:37   

psychopathicwizard napisa³/a:

oczywiscie najbardziej na swiecie uwielbiam mete dla niewtajemniczonych metalike bo ona jest super super rify sa zawsze i wszedzie a te kompozycje i swiezosc pomyslowosc wprost genialna geniusze geniusze normalnie jak to mowio hetfield kocham cie pizdo kapujesz jak to mowio stay fukin' hevy and wesolych swiat kapujesz


Meta ma kultowe rify, szczególnie Whishy in the jar i tego... Am I evil.

[ Dodano: 2010-12-26, 22:38 ]
Slayerek jest fajny. Anthrax też.

ANTISOSZJAL.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 16:20   

Cytat:

I żeś sobie olbrzymią kulą w noge strzeliła, lala!


No bo ja tak bardzo lubię lanserować się jako wielka hiper giga fanka metalu! 4 hiper aluminiowe bandy to już coś (od 2 można chodzić na czarne msze, więc jest ok). Normalnie jestem groupie na każdym koncercie Lech Rocha Pawlaka, bo jak wiadomo, on wielki metal robi. Sorry, nu-metal. No. I szatan żyje!
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

¡żelik  

User

suo



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 21:04   

System of a Down <3 , Apocalyptica, sporadycznie Iron Maiden i Metallica.
_________________
"Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?"
 

Iluvatar  

Wymiatacz

postman



Wiek: 29

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 12:44   

Ja słucham tylko Sabatonu, jeśli chodzi o metal
A co do AC/DC, to przecież hard rock, chociaż sami uważają się za grupę rock&rollową
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 14:22   

Iluvatar napisa³/a:

A co do AC/DC, to przecież hard rock,


Imho podchodzÄ… pod heavy momentami

¡żelik napisa³/a:

System of a Down


Słucham bardzo dużo ich, i się powoli do nich przekonuję, niezłe teksty mają, fajnie się bawią wokalem.
_________________
lol
 

¡żelik  

User

suo



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 15:28   

Everthus napisa³/a:

¡żelik napisał/a:
System of a Down

Słucham bardzo dużo ich, i się powoli do nich przekonuję, niezłe teksty mają, fajnie się bawią wokalem.



Trafiłeś w sedno :) Dla mnie nawet ich krzyki są czymś koniecznym, aby utwór miał pełne brzmienie.
_________________
"Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?"
 

md667  

User

peace seller



Imię: Mikołaj

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Gru 2010

Sk±d: Ko¶cierzyna

   

Wys³any: 2010-12-28, 19:11   

TQIT napisa³/a:

psychopathicwizard napisa³/a:

oczywiscie najbardziej na swiecie uwielbiam mete dla niewtajemniczonych metalike bo ona jest super super rify sa zawsze i wszedzie a te kompozycje i swiezosc pomyslowosc wprost genialna geniusze geniusze normalnie jak to mowio hetfield kocham cie pizdo kapujesz jak to mowio stay fukin' hevy and wesolych swiat kapujesz


Meta ma kultowe rify, szczególnie Whishy in the jar i tego... Am I evil.

[ Dodano: 2010-12-26, 22:38 ]
Slayerek jest fajny. Anthrax też.

ANTISOSZJAL.


Panie... ręce opadają... Whiskey i Am I Evil ? to covery... w kolejności - Thin Lizzy i Diamond Head... Meta ma kultowe riffy, których 99% napisał Mustaine
_________________
Nie rodzimy się debilami - stajemy się nimi pod wpływem obecnych generacji.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-12-28, 19:39   

md667 napisa³/a:

99% napisał Mustaine



Tja, Na MoP, AJFA, Czarnym, Load, Reload, ST.A i DM są przecież same jego kompozycje, nie ma to tamto. Meta ssie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com