Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-18, 12:05   Uprzedzenia seksualne.

Seks oralny, analny, wszelkiego rodzaju pozycje wykorzystujące najdziwniejsze konfiguracje ludzkich członków - a wszystko to może pozostać jedynie w wyobraźni, jeśli napotyka się opór partnera.
Dodam, że często ten opór jest nieuzasadniony, a argumentem sztandarowym jest "bo nie".

Nie uważacie, że czasem może warto się przełamać, a nie fiksować na jednym i tym samym? Nie przeczę, że 'zwykły" seks może być równie przyjemny, ale chyba czasem warto zaryzykować i sprawdzić, czy negatywnie odbierana przez nas pozycja/czynność nie stanie się nagle naszą ulubioną.

I wreszcie - czemu, tak pochopnie, partner mówi "nie"? Nie mówię o zmuszaniu, ale o chociażby spróbowaniu tego, sprawdzeniu, czy faktycznie to, co proponuje nam 'drug połówka" jest takim złem koniecznym.
 

Shanta

Wymiatacz



Do³±czy³: 18 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-18, 12:09   

Może druga połówka boi się, że nie podoła?
Szczególnie dla faceta ważne jest, gdy wie, ze zadowala swoją partnerkę, a gdy ma do czynienia z czymś nowym, boi się, że zrobi coś nie tak. Przynajmniej ja tak mam, że jeżeli nie mam do kogoś pełnego zaufania, że wiem, że mnie nie wyśmieje, to boję się próbować czegoś nowego, chociaż akurat jeśli chodzi o seks, to nie jestem w ogóle doświadczona.
_________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Paulo Coelho
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-18, 12:14   

Shanta napisa³/a:

e jeżeli nie mam do kogoś pełnego zaufania, że wiem, że mnie nie



Mówimy raczej o momencie, kiedy jest to zaufanie na tyle duże, żeby w ogóle iść do łóżka :D
Hm, strach. Faktycznie jest aż tak straszny, żeby spróbować?
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-18, 14:02   

strach przed tymi wariacjami na temat seksu nie jest, z mojej chociaż strony, tak ogromny, żeby nigdy nie próbować. i jeśli teraz sobie mówię nie, to jestem przekonana, że w pewnym momencie i tak będę chciała tego spróbować. w końcu jeżeli się jest ze sobą na tyle, żeby się pieprzyć, pozornie nie mieć przed sobą żadnego wstydu- to dlaczego niektórzy nadal mają opory, żeby choćby opowiedzieć o swoich fantazjach? Jeżeli to nie jest włączanie do seksu psa czy tego typu zabawy, to dlaczego nie próbować? wtedy się chociaż ma podstawy, by się nie zgodzić, bo to ma realną przyczynę.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-07-18, 23:48   

Jak ja uwielbiam otwartość i wyuzdanie w sprawach seksu. Jeśli obie strony są zgodne na daną zagrywkę na pewno można bezstresowo ją wypróbować.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-07-19, 05:39   

czasami to niechęć do eksperymentów w łóżku może wynikać zarówno z uprzedzeń, z jakichś nieuzasadnionych obaw typu : a co będzie, jak nam nie wyjdzie?, albo po prostu z wychowania i religii. jak wiadomo, wiara katolicka potępia jakikolwiek inny seks niż ten tradycyjny w celu spłodzenia dzieci.
ze swojej strony nie mam jakichś szczególnych oporów przed nowościami - oczywiście w granicach rozsądku.
_________________
meow
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-07-19, 12:53   

Chodzi tu chyba o poznawanie się krok po kroku. Jak się jest z partnerem/partnerką to do niektórych decyzji trzeba dojrzeć. Zresztą nie ma sensu od razu odkrywać wszystkich kart- trzeba zostawić coś na potem i krok po koku odkrywać przed sobą nowe doznania. Oczywiście bez rozmowy nie ma na takie sytuacje szans. Rozmowa o takich rzeczach to kwestia dojrzałego związku, a nie zaliczenie wszelkich możliwych udziwnień.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-19, 12:54   

Och, nie twierdzę, że już na pierwszej randce należy zaliczyć seks na żyrandolu czy coś takiego.
Pytałam raczej w aspekcie długo-trwającego związku, gdzie wciąż pada "nie, nie i nie". O powody tego negowania nowości.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-07-27, 20:21   

Ostia napisa³/a:

Och, nie twierdzę, że już na pierwszej randce należy zaliczyć seks na żyrandolu czy coś takiego.
Pytałam raczej w aspekcie długo-trwającego związku, gdzie wciąż pada "nie, nie i nie". O powody tego negowania nowości.



Nie sądze, aby były jakieś ogólne powody - dla każdego pewnie inaczej to jest. Seksu analnego można się bać ze względu na teoretycznie możliwy uszczerbek na zdrowiu, a do seksu oralnego mieć obrzydzenie ;) Jak kogoś zapytasz kto tak ma to pewnie Ci powie ;)

Tym niemniej trzeba powiedzieć, ze w naszej kulturze raczej nie jest promowana wolność seksualna ;) Kościół zakazuje seksu przed ślubem i w ogóle na wychowaniu do życiu w rodzinie raczej nie mówi się o takich rzeczach... młodzież eksperymentuje i sama poznaje te możliwości i własne ciała - niektórzy przekraczają coraz to dalsze granice inni wolą pozostać tam gdzie mają komfort.
 

Tequila  

Wymiatacz

stare czytadło



Imię: Małgosia

Wiek: 38

Do³±czy³a: 23 Lip 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-27, 23:33   

Eksperymentowanie jest dobre, ale z głową. Gdy wkradnie się rutyna jak najbardziej, ale też nie ma powodu robić tego nagminnie. Z prostej przyczyny - brnąc w eksperymenty można się nimi zachłysnąć, a często też pomysły mogą zostać już wykorzystane. I wtedy to dopiero problem.
_________________
Przychodzę, by wchłonąć Twe usta, i by za włosy Cię powlec w świt, cały w perłowych muszlach.
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-07-28, 00:55   

Ja jestem otwarty na propozycję ale nigdy bym nie zmuszał laski do np sexu analnego przede wszystkim partnerzy muszą sobie ufać i być dojrzali nie można bać sie rozmów o czymś co robi sie z partnerką co tydzień.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com