Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Extremal

User



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-03-29, 11:05   USA - polityczny, kÅ‚amliwy manipulator?

Niedawno oglądałem bardzo ciekawy film n/t prawdziwych przyczyn ataku na WTC 11 września. Misterna intryga, w której życie utraciło prawie 3 tysiące osób - a wszystko dla kasy i władzy. Ponadto światowy kryzys, który wywołała Ameryka. Kolejna misterna intryga, która ma na celu "wyparowanie" długów Ameryki poprzez przeistoczenie jej w NAU. Chciałbym poznać Wasze zdanie odnośnie tego "kolosa na glinianych nogach":) Zapraszam do dyskusji.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-03-29, 11:55   

Dla mnie USA to oszuści. Chodzi mi o relacje polsko- amerykańskie.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-29, 14:13   

heh..w sumie to żadna nowość, było kiedyś takie określenie na prezydenta USA za czasów I wojny światowej i walkach o niepodłegłość Polski
"Thomas Wilson-Mówi jak Chrystus, działa jak David Loyd" czy coś w ten deseń..Myślę ,że tym określeniem możemy opisać większość prezydentów Stanów Zjednoczonych co nie oznacza ,że choć zawsze było coś za coś nic dla Polski nie zrobili, śmiem nawet twierdzić ,że zrobili bardzo wiele i nadal robią ,ale więcej "wszystkiego" z korzyścią dla nich.

Extremal napisa³/a:

iedawno oglądałem bardzo ciekawy film n/t prawdziwych przyczyn ataku na WTC 11 września. Misterna intryga, w której życie utraciło prawie 3 tysiące osób - a wszystko dla kasy i władzy. Ponadto światowy kryzys, który wywołała Ameryka. Kolejna misterna intryga, która ma na celu "wyparowanie" długów Ameryki poprzez przeistoczenie jej w NAU


Taa..słyszałam już te opinie i moim zdaniem są to bzudry..
I z WTC z 11 września , a tym bardziej ze światowym kryzysem.
_________________
Drugs&hugs.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-29, 17:16   

Boże błogosław Amerykę :!: Bo innych mamy gdzieś....

Motto Amerykanów....
 

kalki  

User

Spamer Przodowy



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Mar 2009

Sk±d: Konin

   

Wys³any: 2009-03-29, 22:57   

To są bzdury wyssane z palca. Choćby to była prawda, co nas to obchodzi? Ja osobiście mam gdzies amerykanów ich problemy, politykę. Natomiast polityka naszego rządu jest śmieszna, bo na siłę chcemy mieć tracze, a wiadomo dla rządu USA to kolejne miliony zysków... Zawsze tak było, jest i będzie.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 14:24   

Nie można winić amerykanów że na pierwszym planie mają dobro swojego państwa.
Rosji trzeba sie obawiać a nie usa.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 14:33   

Extremal, zobacz w jaka ty popadasz hipokryzje

Jesteś śmieszną kukiełką
Całe życie wierzysz w to, co podaje Ci telewizja
A gdy zobacysz jeden dokument, stawiasz go za pewnik
Czyli zachowujesz sie jak typowa jednostka masowa
Zero negacji, zero własnego rozumu
Jedną prawdę zastępujesz kolejną, oczekujesz gotowej odpowiedzi...

tu cytuje

Cytat:

Niedawno oglądałem bardzo ciekawy film n/t prawdziwych przyczyn



Uważasz to za prawdę bo ktoś nakręcił o tym filmik na UT ?
oglądałem ich wiele i rozmawiałem z wieloma osobami
Prawda to pojęcie dość względne, chcesz prawdy to odrzuć wszystko
Co do tej pory miałes w głowie i zacznij jej szukać
I nie znajdziesz jej w 2h siedzÄ…c na dupie przed monitorem
Pochłaniając kolejną papkę dla ludzi kochających wygodny tryb życia
I wielkie odkrycia zza monitora





Cytat:

To są bzdury wyssane z palca. Choćby to była prawda, co nas to obchodzi? Ja osobiście mam gdzies amerykanów ich problemy, politykę.



Jak można mieć gdzieś problemy ameryki i ich polityke ?
To podejscie dziecka z podstawówki które nie ma pojęcia o powiązaniach świata politycznego
A nie 19-to letniego gościa który powinien mieć pojęcie o tym kto może finansować działania i na jaką skalę i kto rozdaje karty w wersji oficjalnej.

Skąd możesz wiedzieć, co jest prawdą a co nią nie jest ?
Z zasady mało rzeczy jest takie jak się wydaje.
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Martino 19

User



Do³±czy³: 19 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 15:50   

Po pierwsze Ameryka to wielkie mocarstwo i tak jak tu kolega wyżej napisał jeśli ameryka ma problem to jednocześnie ma go większośc świata, po drugie jednak uważam amerykanów za bardzo cwany i bardzo wyrafinowany naród przykład
wojna w iraku porównanie gdy rosjanie wkroczyli na swój teren abchazja i osetia przecież to teren rosyjski to co sie działo? jaki huk w mediach że oto narodziła się socjalistyczna agresywna Rosja. A USA za wojne w Iraku? nic powtarzam nic żadnej krytyki dopiero teraz gdy już okazało się że o żadnej broni masowego rażenia nie ma mowy wreszcie dostają po tyłkach. Po 3 niestety ostatni prezydent Bush moim zdaniem to największy terrorysta świata powiedzmy sobie szczerze wojna z terroryzmem to wojna nie o pokój na świecie ale o ropa i każdy racjonalnie myślący człowiek o tym wie.
 

kalki  

User

Spamer Przodowy



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Mar 2009

Sk±d: Konin

   

Wys³any: 2009-03-30, 22:34   

Cytat:

Jak można mieć gdzieś problemy ameryki i ich polityke ?
To podejscie dziecka z podstawówki które nie ma pojęcia o powiązaniach świata politycznego
A nie 19-to letniego gościa który powinien mieć pojęcie o tym kto może finansować działania i na jaką skalę i kto rozdaje karty w wersji oficjalnej.


Jak widać można, co z tego że USA jest największą potega gospodarczą itd. świata? Wnioskuje z Twojego toku myślenia, że bez amerykanów bylibyśmy jak człowiek na wóżku (czyt. kaleka). Bliższe powinny nam być problemy Unii, bo to ona jest nawiększą potegą gospodarczą (jako wspólnota). Po drugie nie obrażaj mnie, mam swoje powody, doświadczenia z których wyciągam takie, a nie inne wnioski. Mam prawo do własnego zdania ( bo bez tego kim jest człowiek?) które musisz uszanować, a nie od razu narzucać mi swój tok myślenia, który w mojej ocenie jest błędny i obłudny.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-02, 16:38   

Cytat:

Jak widać można, co z tego że USA jest największą potega gospodarczą itd. świata? Wnioskuje z Twojego toku myślenia, że bez amerykanów bylibyśmy jak człowiek na wóżku (czyt. kaleka)



¬le wnioskujesz.
Po prostu przyroda ma to do siebie, ze istnieje w niej wiele zależności.
I tak jak codziennie możesz nie zwracać uwagi na pszczoły, to prawdopodobnie gdyby one wyginęły, ludzkość spotkałby podobny los 4 lata później. Einstein jak sie nie myle ;)

Przykład ?
Porównaj rezerwy w złocie USA a Polski
Oraz finanse jakie potrafili przeznaczyć a wojnę, czy walke z kryzysem.

Z resztą jak pisał Newsweek - Jeżeli USA sie nie podniesie z kryzysu to żaden kraj tego nie zrobi
CoÅ› w tym jest ;)

[ Dodano: 2009-04-02, 16:41 ]

Cytat:

Bliższe powinny nam być problemy Unii, bo to ona jest nawiększą potegą gospodarczą (jako wspólnota)


Unia jako wspólnota ?
Zobacz na Polityke prowadzona choćby w stosunku do Rosji a potem rozbij na dzień dzisiejsza bańkę mydlaną o Wspólnocie...

Jak i myślę, że USA sie bardziej liczy niz UE na arenie miedzynardowej.
Nie ma ładu - nie ma składu.
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Extremal

User



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-04-03, 12:54   

Abaddon napisa³/a:

Extremal, zobacz w jaka ty popadasz hipokryzje

Jesteś śmieszną kukiełką
Całe życie wierzysz w to, co podaje Ci telewizja
A gdy zobacysz jeden dokument, stawiasz go za pewnik
Czyli zachowujesz sie jak typowa jednostka masowa
Zero negacji, zero własnego rozumu
Jedną prawdę zastępujesz kolejną, oczekujesz gotowej odpowiedzi...

tu cytuje

Cytat:

Niedawno oglądałem bardzo ciekawy film n/t prawdziwych przyczyn



Uważasz to za prawdę bo ktoś nakręcił o tym filmik na UT ?
oglądałem ich wiele i rozmawiałem z wieloma osobami
Prawda to pojęcie dość względne, chcesz prawdy to odrzuć wszystko
Co do tej pory miałes w głowie i zacznij jej szukać
I nie znajdziesz jej w 2h siedzÄ…c na dupie przed monitorem
Pochłaniając kolejną papkę dla ludzi kochających wygodny tryb życia
I wielkie odkrycia zza monitora



Wiesz co - powiem tak. Denerwujesz mnie, bo rzucasz opiniami o mnie, a w ogóle mnie nie znasz to jest raz.
Po drugie - nie ufam wszystkiemu co w telewizji mówią i nie wypisuj bzdur, że każda rzecz pokazana w telewizji znajduje u mnie akceptację bo to fałszerstwo.
Takich filmów wyświetlanych jest codziennie od zarypania - niektóre są ciekawe, a niektóre ociekające kłamstwem. Wybrałem ten bo akurat jest naprawdę kontrowersyjny i nie myśl sobie, że po obejrzeniu jednego filmu przejrzałem na oczy całą prawdę.
Aha i taka uwaga na przyszłość - masz dopiero 17 lat, a zachowujesz się jakbyś osiągnął apogeum każdej nauki, jakbyś wiedział wszystko o wszystkim. Nie myśl sobie, że jesteś alfą i omegą, że możesz każdą teorię wyrzucić do śmietnika bo Ty wiesz lepiej.
Najbardziej nienawidzę takich ludzi, którzy przez pryzmat jednej rzeczy od razu oceniają człowieka pod każdym względem. :kwasny: :kwasny: :kwasny:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com