Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: vialink | 2016-04-19, 13:57

Autor

Wiadomość

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafał

Wysłany: 2016-04-10, 17:16   Usunięcie moich dwóch tematów i dwa warny

Dnia 10.04.2016 bezpodstawnie usunięto z działu "na poważnie" dwa moje tematy, jeden dotyczył patologii w kadrze nauczycielskiej, a drugi bezdomnych dzieci w rosji. Dodatkowo otrzymałem dwa warny pt. "Spam"

Mam pytanie który to mod sie z ujem na mózgi pozamieniał i jeśli to użytkownik JimmyFox to będzie to jego kolejny wybryk. Czy długo jeszcze będzie trwała zabawa jakiegoś moda, z resztą użytkowników?
Czy rzeczony mod jest bratem/wujkiem/kolegą admina, że admin ma w du.pie czy ktoś z tą funkcją zachowuje sie jak debil i kasuje połowe tematów na forum wg własnego widzimisie a zostawia tematy pt. "mam kropki na penisie, pomocy".

Rozumiem że może być to zwykły trolling, jednak w tym wypadku również nie wypada żeby taka osoba miała moda, powinna być szeregowym użytkownikiem, wtedy jak najbardziej w porządku. Jako aktywny użytkownik tego dogorywającego forum czuje sie zniesmaczony że jakiś idiota może jednym kliknięciem kasować to co mu sie nie podoba.
I pytanie głównie do admina czy za mało tu jeszcze modów?

DeVaneio  

Moderator

Wysłany: 2016-04-10, 17:59   

Ja bym chętnie dołączył do rozmowy na ten temat ale prawdopodobnie za radykalność i ostry język znowu bym dostał ostrzeżenie.Więc jedyne o co mogę prosić szanowną administracja to o możliwość wyrażania swojego zdania.Nawet jeżeli ono jest inne od wszystkich.Dziękuję.

O. Spengler

Jimmy FoX  

VIP

Imię: Tomasz

Wysłany: 2016-04-10, 18:12   

krul umiłowany napisał/a:

bezpodstawnie

Dlaczego bezpodstawnie?

jeśli to użytkownik JimmyFox to będzie to jego kolejny wybryk

Mogłem to być ja, ale najzwyczajniej w świecie nie chciało mi się.

który to mod sie z ujem na mózgi pozamieniał

jakiś idiota może jednym kliknięciem kasować to co mu sie nie podoba.

Za te dwa zdania dostaniesz 3. warna, jak tylko sprawa zostanie wyjaśniona, choć w zasadzie nie ma tu czego wyjaśniać.

DeVaneio napisał/a:

Więc jedyne o co mogę prosić szanowną administracja to o możliwość wyrażania swojego zdania.

Masz taką możliwość, ale nie w tym temacie. Zapoznaj się z regulaminem.

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2016-04-10, 19:49   

Zauważ, że te dwa zdania za które niby dostane warna nie były skierowane do nikogo personalnie, jedno było pytaniem, drugie było skierowane ogólnie.
A nawet jeśli dostane to mam to gdzieś, bo skoro mod może mi dać 2 warny za nic, to wiadome jest że może mnie równie dobrze zbanować bez powodu.

Jestem tylko ciekaw kto te tematy usunął bo w pw było oczywiście "Anonim". Prosze ta osobe o ustosunkowanie sie jaki byl powod usunięcia i co to niby znaczy w tym przypadku "Spam", bo rozumiem że osobnik zna inną definicję ode mnie.

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko

Imię: Marcin

Wysłany: 2016-04-10, 19:56   

Jimmy FoX napisał/a:

który to mod sie z ujem na mózgi pozamieniał

jakiś idiota może jednym kliknięciem kasować to co mu sie nie podoba.

Za te dwa zdania dostaniesz 3. warna

Co jak co, ale krul umiłowany ma niestety rację. Widziałem jeden z tematów, o których tu mowa (konkretnie Światłe uczelnie ) i przyznam, że nazwanie go spamem jest, delikatnie rzecz ujmując, naciągnięciem prawdy. Wygląda to jakby ktoś na siłę szukał okazji do rzucenia komuś warna.
Nie zmienia to faktu, że krul niejako zasługuje na wspomnianego 3. warna. Sam przyznam, że ujął sprawę w dość nieprzyjemny sposób. Szkoda tylko, że został do tego bezczelnie sprowokowany - w końcu założył temat zgodny z regulaminem, po którym zostało mu tylko ostrzeżenie z wiele wyjaśniającym powód usunięcia i niesłusznym słowem „Spam”. Naprawdę można się wkurzyć. Szkoda, że moderatorzy bawią się użytkownikami jak chcą, i to bez żadnych konsekwencji. Zaczynam mieć wrażenie, że to forum to jakiś cyrk :kwasny:

Jimmy FoX  

VIP

Imię: Tomasz

Wysłany: 2016-04-10, 20:18   

Zauważ, że te dwa zdania za które niby dostane warna nie były skierowane do nikogo personalnie, jedno było pytaniem, drugie było skierowane ogólnie.

Jak to nie? Choćby nawet nie były skierowane personalnie, obraza to obraza.

Mister Klikacz napisał/a:

Szkoda tylko, że został do tego bezczelnie sprowokowany

Jak ktoś stawia odstęp przed znakiem interpunkcyjnym to tez mogę go zmieszać z błotem? To też byłaby bezczelna prowokacja, bo nie lubię, gdy ktoś tak robi.

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2016-04-10, 20:28   

Dziwnym zbiegiem okolicznosci akurat moje dwa tematy podpadaly pod regulamin, gdzie tematy typu "lubie buraczki" przechodzą bez problemu. Z resztą po co w ogóle ta zabawa w usuwanie tematow? Jeszcze troche to nikt tu nie bedzie pisał.
Ktoś sie bawi w ciuciubabke z ciemnymi użytkownikami, ma prawo sie nawet nie ujawniać sie i nie podać żadnego uzasadnienia.

Wiem że to forum dla nastolatków lub prawie nastolatków ale nawet w przedszkolu jakieś reguły obowiązują

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet

Wysłany: 2016-04-10, 22:02   

Z resztą po co w ogóle ta zabawa w usuwanie tematow? Jeszcze troche to nikt tu nie bedzie pisał.

Tez nie rozumiem tego.
Usuwanie idiotów, trolli czy neo-nazistów spoko, ale kasowanie tematów poważniejszych niż "mam stulejkę" albo " jak wy*uchać koleżankę?", to dziwna polityka.

Mnie tez usunięto, ostatnio bez powodu, bardzo długi post w temacie obronności i dyslokacji wojsk WP.
Może po prostu forum, ma być z założenia administracji, pełne durnych tematów, tylko o "ruchaniu i piwie"? :-D

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków

Imię: Shlomo

Wysłany: 2016-04-11, 00:07   

A kiedy mnie za sprzeciw wobec $karbowki banowano, to wszyscy protestujacy milczeli. Krul ma oczywiscie racje, a karanie go za ostry jezyk to kpina, jesli tylko porownamy go do sposobu, w jaki $karbowka bezecnie zwraca sie do innych:

$karbówka napisał/a:

Niemniej, słusznie, zabiegaj o moje względy, jak ten mały piesek

$karbówka napisał/a:

Już ci tyle razy tu dałem po dupie, że znudziło mi się, odpisywanie na poważnie, na zaczepki małomiasteczkowego gimbusa.

$karbówka napisał/a:

Znajdź sobie chłopaka w końcu i jemu wysyłaj liściki...

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2016-04-11, 10:48   

Nie rozumiem, tematy z tytułu wydają się porusZać ważne kwestie, nie zdążyłam przeczytać, a w koszu ich nie ma, nie mogę więc tego zweryfikować.

lexie  

Hiper wymiatacz

Imię: Ola

Wysłany: 2016-04-11, 12:58   

Też nie rozumiem usuwania tematów - zależy w ogóle komuś na tym forum czy nie? W ten sposób raczej nie zachęcacie użytkowników do korzystania z niego. Nie mówię, że ma tu być totalna samowolka, ale na litość, chyba jakieś poszanowanie wolności wypowiedzi się należy?

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko

Wysłany: 2016-04-11, 14:23   

To forum schodzi na psy

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet

Wysłany: 2016-04-11, 14:51   

Temat pewnie zostanie zamknięty, ale, że absolwent gimnazjum z problemami emocjonalnymi, tam coś bełkocze i domaga banicji dla mnie, za rzekome moje przewinienia, to wypada naświetlić sprawę.

Starozakonny PhD napisał/a:

A kiedy mnie za sprzeciw wobec $karbowki banowano, to wszyscy protestujacy milczeli

Cóż, widocznie nie tajemnicą jest, że mają cię za kretyna, którym nie warto się przejmować. :-)

Starozakonny PhD napisał/a:

Krul ma oczywiscie racje, a karanie go za ostry jezyk to kpina, jesli tylko porownamy go do sposobu, w jaki $karbowka bezecnie zwraca sie do innych:

Już dostałeś tutaj:
http://www.e-mlodzi.com/l...phd-vt45287.htm
swego czasu odpowiedź od moderatora JF, za kłamliwe donosy na mnie, która brzmiała:
przestań zgłaszać posty Skarbówki, bo dostaniesz bana i na to konto. Jeśli myślisz, że tak się odegrasz, to muszę cię poinformować, że jesteś w błędzie.

i wciąż ci mało?

Misiu, skoro tak przeżywasz anonimowe forum i za punkt honoru postawiłeś sobie atakować mnie przy każdym wpisie, aby tylko się odegrać to analogia z gimbusem się sama nasuwa.

Podsumujmy, nie wyszła ci prowokacja na privie ( wiemy obaj, że przez moja odpowiedź, odstawiasz te cyrki), nie wyszła ci prowokacja z byciem Żydem, nie wyszła z rzekomym byciem Ukraińcem, nie wyszła z byciem Niemcem, nie wyszła z prośbą o banicję dla mnie i ta tez ci nie wyjdzie, a wiesz czemu?

A temu, że jesteś zbyt mało na to inteligentny - a ja się przygotowałem, na coś takiego, bo byłem pewny, że kwestia czasu zanim polecisz z płaczem do modów, szukając okazji.

A twoją prowokację zrzuciłem sobie PrintScreenem, zanim ją zdążyłeś usunąć.

Chciałeś pograć ostro? :]

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2016-04-11, 18:53   

Dnia 10.04.2016 bezpodstawnie usunięto z działu "na poważnie" dwa moje tematy, jeden dotyczył patologii w kadrze nauczycielskiej, a drugi bezdomnych dzieci w rosji. Dodatkowo otrzymałem dwa warny pt. "Spam"

Technicznie rzecz ujmując, post w którym ponad 50% znaków stanowi link do zewnętrznej strony nie jest czymś więcej niż spam. Forum służy do dyskusji, a nie do wymiany linków.

Poza tym, problem z usuwaniem lub przenoszeniem tematów do kosza był już dawno. JF przeniósł temat do kosza, BardZerald przywrócił, JF znów przeniósł do kosza (bez podania przyczyny). Jeszcze inna sprawa, że kilkukrotnie zgłaszałem posty zawierające treści otwarcie rasistowskie, homofobiczne (i bynajmniej nie mam na myśli użycia słowa "pedał") czy wręcz graniczące z faszyzmem (wybaczcie, ale obrazki propagandowe ONR dokładnie tym są), na które nikt ostatecznie nie zareagował.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko

Wysłany: 2016-04-11, 19:24   

No i proszę, znowu zniknęło z forum kilka tematów. Ciekaw jestem który punkt regulaminu złamał choćby ten na załączonym screenie

[ Dodano: 2016-04-11, 20:25 ]

Szej-Hulud napisał/a:

Forum służy do dyskusji, a nie do wymiany linków

Jedno drugiego nie przekreśla

Zrzut ekranu z2016-04-11 o20.17.14.png

Plik ściągnięto 21 raz(y) 159,15 KB

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com