Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 19 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-30, 16:39   

Piwo - wiek 17 lat bodajże.
Wódka - skończone 18 lat.
Tabaka - 19 lat.
Papierosy - 19 lat.
Marihuana - 20 lat.
Amfetamina - 20 lat.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-09-30, 17:10   

Browar/jabol/wódka - 17 lat gdzieś, może 16.
Fajki podobnie, ale tylko incydentalnie. Nigdy mi to gówno nie smakowało.

A poza tym, to ja grzeczne dziecko jestem :)
_________________
#truestory
 

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Jusia :)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: Wyspa marzeñ...

   

Wys³any: 2013-10-05, 17:48   

18 lat - marihuana ;) Reszty niet. Radlerka od czasu do czasu ewentualnie :)
 

Samaran  

User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 32

Do³±czy³: 19 Pa¼ 2013

Sk±d: Legnica

   

Wys³any: 2013-10-19, 21:13   

Piwo i wino 17 lat
wódka 19
papierosy 22
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-10-20, 15:46   

Alkohol, gdy miałam około 15 lat. Nie licząc łyka piwa w wieku 13 lat i wina z wodą, które w moim domu podawane było także dzieciom do uroczystych obiadów. Papierosy? Wydaje mi się, że także w tym wieku. Wszystkie inne używki w późniejszych latach.
_________________
Drugs&hugs.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-10-20, 16:01   

Wódkę dość szybko spróbowałem, bo w wieku bodajże 10 lat, może nawet wcześniej, na wakacjach u rodziny na wsi. Aczkolwiek wypiłem mało, następnie po tym wypiłem 2 szklanki wody. Piwo też pewnie około tego wieku próbowałem, też na wsi. Papierosy w 1 gimnazjum, paliłem przez 2 lata, rzuciłem z dnia na dzień. Więcej używek nie stosowałem, nie oznacza, że kiedyś nie spróbuje.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

xFanatiC  

Stały User

sarmata



Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Sty 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2013-11-17, 16:14   

Alkohol, papierosy, tabaka - wszystko w podstawówce, jakoś 9-10 lat
Marihuana - 14 lat, paliłem może ze 3-4 razy w życiu, nie przepadam
_________________
Whatever you do, don't be another brick in the wall.
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2013-11-19, 15:31   

Cóż, czy żałuję, że sięgnęłam, otóż nie.
Pierwszego papierosa zapaliłam w wieku 14 lat, pierwszy alkohol też jakoś w tym okresie - mówię o większej ilości, nie o łyku szampana/piwa/łotewer od mamy/taty/cioci/babci/sąsiadki, pierwszy raz zbakałam się jakoś jak miałam skończone 16 lat, a potem już wszystko jakoś tak stopniowo poleciało: tabaka - 16 lat, szałwia - 17 lat, dopalacze - 16 lat, amfetamina - 19 lat, tablety - 19 lat, już nie pamiętam nawet co tam jeszcze było ^^

mais, non, je ne regrette rien ^^
 

Mr.Stiff  

User

Raper


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 27

Do³±czy³: 27 Lis 2013

Sk±d: Krk

   

Wys³any: 2013-11-27, 22:19   

Hmm... Pierwsze piwko 13 lat, pierwsza fajka 14, - pierwszy joint 16
 

ElektryczneSzelki  

Wymiatacz

Metalówa



ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 26 Lis 2013

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-11-28, 16:16   

xFanatiC napisa³/a:

Alkohol, papierosy, tabaka - wszystko w podstawówce, jakoś 9-10 lat
Marihuana - 14 lat, paliłem może ze 3-4 razy w życiu, nie przepadam



Mam podobnie. Choć tabakę niedawno dopiero. Nie jestem jednak podatna na uzależnienia, więc skosztowanie nie skończyło się niczym złym. Sama decyduję o tym kiedy korzystam z jakiś używek.
_________________
Enjoy capitalism!
 

Lajkowy

User


Do³±czy³: 09 Gru 2013

   

Wys³any: 2013-12-09, 16:32   

Cóż z tym tematem jest ciężko. Pierwszy ra byłem podpity, gdy miałem osiem lat. Byłem ciekawy jak smakuje szampan, więc wypiłem duszkiem całą szklankę. xD Wódkę spróbowałem parę razy, lecz moim zdaniem jest do najgorsza rzecz w życiu. Fu! Jak miałm czternaście lat piłem na wakację przez całe wakacje... Niestety, złe towarzystwo :kwasny: . Ostrzegam inne osoby, aby nie robiły tego dla szpanu, jak w moim przypadku. Do tej pory alkohol mi nie smakuje... No chyba, że drinki. Przez te "złe towarzystwo", a raczej mojej głupocie zacząłem dużo palić, heh myślałem, że mam nałóg. Jak teraz patrzę na gimby mówiące ,,rzucam to", aż mi się w żołądku przewraca.
Marihuanę zacząłem palić od 13 roku życia. Dopalaczy spróbowałem raz i stwierdzam, iż jest to (za przeproszeniem) największe gówno!
Nom... Teraz mam szesnaście lat i myślę, że zmądrzałem... Przynajmiej nie palę papierosów, nie piję.... No, ale lubię sobie czasami przypalić. xD. A o innych używkach nawet nie chcę myśleć...

Ps. Nie jestem jakimś "patolem" z osiedla... Po prostu chcę w życiu wszytskiego spróbować :-D ... Mam nawet tatuaż... ^^
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-01-02, 17:42   

No widzę że tu rózne przypadki są. Niektóre mnie zadziwiają na swój sposób.

Pierwszy buch (papieros) to jak miałem 6-7 lat, napewno do szkoły nie chodziłem. A pierwszy spalony pet to jak miałem 13-14 lat.

Pierwsze piwo to poszło w jak miałem 15 lat, w tym samym czasie wódka i marihuana. Miałem ten jeden rok że normalnie pływałem w tym wszystkim.

Jedyne moje brzemie to tylko nałóg nikotynowy, z którym bezskutecznie zrywam od roku. Twardym dragom mówię nie i tak na zawsze zostanie, amen.
 

InuSitat  

User


Wiek: 35

Do³±czy³: 27 Gru 2013

   

Wys³any: 2014-01-02, 19:35   

No ja też pierwszego papierosa mając chyba 13 lat zapaliłem z ciekawości, ale później nie sięgałem po fajki, aż do czasu szkoły średniej tam popadłem w nałóg i pale do dzisiaj i nie jestem w stanie sobie poradzić z nałogiem mam plan kolejny raz spróbować od lutego startuje mam nadzieję, że w końcu się wyzwole z niewoli nałogu.
Nie sięgajcie po fajki ciężko się oduczyć a żadnej korzyści i przyjemności z palenia nie ma.

alkoholu próbowałem też w młodym wieku, niezbyt dobrze się po tym czułem no przez traume i pamięć pije teraz ostrożnie tyle by poczuć się rozluźnienionym, gdy zaczynam się dziwnie czuć od razu mi się przypomina i włącza mi się hamulec by nie wypić więcej.
Ale to nie jest zacheta nie bierzcie ze mnie prykładu bo.każdy organizm jest inny i inaczej odbierze.

No jeszcze mi się przypomniało, ziola próbowałem mając 19 lat kilka razy zapaliłem i wiem, że to nie dla mnie mam po nim doła. Więc moim zdaniem to nieprawda, że poprawia humor i moim zdaniem nie warto po nie sięgać.
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2014-01-07, 20:49   

Po pierwsze piwo sięgnąłem jakoś jak miałem 15 lat. Czasem sobie strzelę z kolegami, bo w samotności to mi nie pasuje. Wódka 17, a pierwszego i ostatniego jak na razie szluga wypaliłem mając 16 lat. Tabakę wciągnąłem pierwszy raz kilka miesięcy temu. Do tej pory mam opakowanie miętowej ozony w torbie. Prawie do połowy pełna.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

jajogdz

User


Do³±czy³: 08 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-08, 19:20   

4 lata mialem jak dostalem pierwesze piwko ; P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com