Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kierowca_paleciaka  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 12 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-12, 18:38   

Piwo "kosztowałem" w dość młodym wieku ale to były takie ilości że tego piciem raczej nie nazwiesz. Pierwszą wódkę a raczej Whiskey wypiłem jakieś półtora roku temu mając 18 lat za swoją pierwszą wypłatę ;) zioło też gdzieś w tym samym czasie. Ale nie nadużywam. Po pierwsze nie mam na to kasy a po drugie nie mam głowy do używek :wstyd:
 

scrappy  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 12 Sty 2014

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2014-01-12, 18:40   

piwo jakoś w 2 gimnazjum, potem jeszcze różne inne rzeczy
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-01-15, 18:01   

Pierwszy raz jakiś alkohol (nie wspominając o łyku piwa od taty:D) to koncowka 3 gimnazjum, na urodzinach kumpla. W inne używki na razie nie wchodzę i jakoś nie mam zamiaru
 

gemello  

Stały User

Dziadzia



Imię: Rafał

Do³±czy³: 12 Sty 2014

Sk±d: Gdañsk-Katowice

   

Wys³any: 2014-01-15, 23:05   

13 lat pierwszy Å‚yk piwa :D z kolegi po kryjomu a pozniej to dopiero w 3 gim :P ale to baardzo okazjonalnie i troszeczke :P
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2014-02-01, 10:16   

Trochę czasu minęło, trochę imprez.

Alkohol - 16~ - lubię, używam z głową.
Papierosy - 16~ - nie lubię generalnie. Jeśli już, to djarumy, reszta mnie zniesmacza. Chyba, że jestem wypity, to zdarza się sporadycznie.
Tabaka - 17~ - było, ale się znudziło.
Marihuana - 17~ - lubiłem mniej, teraz lubię bardziej. Używam, ale rzadziej od alkoholu.
Dopalacze - 18 - pierwszy i ostatni raz, ale nie żałuję, bo efekt zadowalający.
Acodin - 18 - wiem, że to żaden narkotyk. Kumpel namówił mnie podczas jednej z posiadówek. Nie wiem, co mi odbiło, ale się zgodziłem. Efekt pięciogodzinny - zadowalający. Więcej nie wezmę, bo to jednak dość głupie, a, poza tym, na początku myślałem, że wybuchnie mi głowa.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

p4wl0

Stały User


Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2014-02-08, 00:56   

Będą hejty pewnie.
Nigdy nie brałem używek. Nigdy nie piłem alkoholu, nigdy nie paliłem, nigdy nie ćpałem i NIGDY tego nie zrobię. Mam 17 lat i to mnie nie interesowało nigdy
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-02-08, 14:59   

Za co mają być hejty? :O To świetnie, że nie bierzesz używek.

Więc tak, papierosa raz miałem w ustach w wieku 12 lat, ale czy wtedy w ogóle się zaciągałem? Nie pamiętam. Nie chcę mieć z fajkami nic wspólnego.
Alkoholu nie lubię. Nie należę do osób które chodzą na melanże itp. ale mam takich rodziców, którzy wyznają zasadę że lepiej bym napił się troszkę piwa w domu niż żebym chlał w tajemnicy z jakimiś lumpami. Z tego co zaobserwowałem, to piwa nie lubię, może raz albo dwa piłem takie które mi smakowało. Podobnie wino, a wódki piłem niemalże zerowe ilości więc się nie wypowiem.
 

mÅ‚oda.anielica  

User

młoda.anielica



ImiÄ™: Emilia

Wiek: 23

Do³±czy³a: 08 Lut 2014

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2014-02-08, 19:42   

mysza,
Muszę przyznać,że ja też głupia byłam,ale zaledwie pół roku temu.Nwm dlaczego,ale miałam jakiś dziwny okres buntowniczy,którego bardzo żałuje.
Miałam 12 lat (teraz mam 13) i poszłam na urodziny 16 letniego kolegi,skończyło się to spróbowaniem drinka,a potem kieliszka samej wódki.Miesiąc później spróbowałam papierosa,ale tylko przez 3 tygodnie paliłam,teraz nie chce i nie mam zamiaru.Piwo piłam pierwszy raz też na tych urodzinach,a szampana rok temu w sylwka.Wzięłam kiedyś 2 buchy z bongo,czego bardzo żałuje.Teraz staram się,żyć bez używek,jedynie na piwo czasem,się może skusze.
 

alkopoligamista  

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2012

Sk±d: niwka

   

Wys³any: 2014-02-08, 20:12   

młoda.anielica, to wszystko prawda? Jak tak, to nieźle dajesz mała, lepiej się wstrzymaj na jakiś czas (tak kilka lat)

W porównaniu do Was czuję się jak dziecko z autyzmem w swoim małym zamkniętym świecie niewiedzy. Piwo regularnie piję od 17, wódki spróbowałem kilka razy do tej pory, po raz pierwszy niedługo przed osiemnastką. Fajek zawsze odmawiałem, nie wspominając o gorszym syfie.
_________________
¯ycie jest tak dobre, jak dobrym pozwalasz mu być.
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-02-08, 21:25   

mÅ‚oda.anielica napisa³/a:

mysza,
Muszę przyznać,że ja też głupia byłam,ale zaledwie pół roku temu.Nwm dlaczego,ale miałam jakiś dziwny okres buntowniczy,którego bardzo żałuje.



Dojrzewanko, dziewczyno, dojrzewanko... Tak czasem w nim bywa.
Ale czy ja wiem czy aż tak bardzo "dałaś czadu"? Z tego co widzę to tylko fajki, piwko, wódka, bongo... W książce Dzieci z Dworca Zoo główna bohaterka niewiele od ciebie starsza miała z 10 razy ostrzej-gorzej. Dosłownie 10 razy...
 

KochamSocjopatke

User


Do³±czy³: 11 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-12, 11:05   

1. Piwo 12 lat
2. Pierwszy caly wypalony papieros wiek 13 - do tej pory pale, ale walcze z nalogiem.
3. Pierwszy Joint 12-13 nie pamietam dokladnie.
4. Pierwsza kreska 20 lat.

Ziolo zaczalem za szybko palic tak samo jak fajki ma to duzy wplyw na co dopiero rozwijajacy sie organizm jesli chodzi o inne uzywki to tylko i wylacznie z glowa bo wszytko ma wplyw na nasz mozg
 

Nygusek2907  

Stały User

[nie]zwykły chłopak



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2010

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2014-02-13, 11:58   

Zdarzało mi się pić alkohol w bardzo małych ilościach w wieku 14 lat. Papierosy zacząłem palić w wieku lat 15 czego do tej pory bardzo żałuję (na szczęście pieprznąłem się w czajnik i w końcu zacząłem rzucać). MJ w wieku 16 lat po raz pierwszy :D ¯adnych innych używek więcej świadomie nie brałem (raz zostałem poczęstowany dopalaczami myśląc że to ziółko - nie polecam próbować i nikomu nigdy nie polecę).
_________________
Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny, jednorazowy i oryginalny...
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sty 2014

Sk±d: GOLD'S GYM

   

Wys³any: 2014-03-06, 08:11   

Piwo 15 lat
Fajki 17 ale pale tylko sporadycznie albo jak ktos czestuje
Narkotykow i uzywek nie stosuje
Doping regularnie
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-03-16, 15:56   

Alkohol: 18lat
Papierosy, a właściwie to jeden papieros pierwszy i za razem ostatni: 12lat
Inne używki: do tej pory nie próbowałam. W przyszłości? Mówią: "nigdy, nie mów nigdy" - może jestem dziwna, ale nie ciągnie mnie do tego ani odrobinę
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-19, 17:38   

Zarówno papierosy jak i alkohol w wieku 17 lat. Stosuję do dziś.

Marihuana chyba ze 2 lata później. Już unikam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com