Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

K....  

Wymiatacz

Papiery mam ok xDD


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lut 2009

Sk±d: Chocianów

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:05   WÄ…sy

Cześć.MAm mały problem.Może nie jestem piękny ale ostatnio na mojej twarzy pojawiły się wąsy.W wieku 15lat! Możliwe ale widzę że nie wyglądam najlepiej.I z tego co wiem dziewczynom się to nie podoba.
I tu moje pytanie (bo mi też sie nie podoba)jak pozbyć się wąsów.Nie jest ich zawiele ale widać taki czarny meszek pod moim nosem.A to głupie.I nie wiem mama mówiła żebym nic z tym nie robił ale dzisiaj jeszcze raz się spytam.No i nie wiem golic?wyrywac?czy może isć do kosmetyczki jak mama?A może zostawic?

Proszę pomóżcie!!
 

Pfloor  

Stały User



Do³±czy³: 10 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:07   

K.... napisa³/a:

I tu moje pytanie (bo mi też sie nie podoba)jak pozbyć się wąsów.Nie jest ich zawiele ale widać taki czarny meszek pod moim nosem.A to głupie.I nie wiem mama mówiła żebym nic z tym nie robił ale dzisiaj jeszcze raz się spytam.No i nie wiem golic?wyrywac?czy może isć do kosmetyczki jak mama?A może zostawic?



Ogolić i po sprawie, to nic nie boli :).
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:10   

K.... napisa³/a:

W wieku 15lat!


A kiedy chciałbyś mieć??? PO trzydiestce?

Mam 13 lat i zarost też
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:10   

Wyrywać? :przestraszony: Sadysta?

Powiem tak. Jestem blondynem i też pod koniec drugiej klasy gima zaczął mi ten meszek rosnąć? Co zrobiłem? Poczekałem jakiś czas i... zgoliłem. Fakt, teraz już od golenia nie ucieknę, ale to nic nie boli. Trzeba uważać, bo to nie zabawa, ale nic nie boli absolutnie. Zresztą, będziesz miał piankę i dobrą maszynkę do nie ma problemu z niczym. Wiem, że meszek wygląda ohydnie, to prawda. Zwłaszcza czarny :P. Dasz radę!
 

K....  

Wymiatacz

Papiery mam ok xDD


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lut 2009

Sk±d: Chocianów

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:12   

No to dziś trzeba zaliczyć "chemiczny" na osiedlu :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:13   

Nie inaczej. Mi pokazał to ojciec, jak się robi. Po prostu pewniej się czułem, gdy Mój autorytet uczył mnie męskości :D.
 

K....  

Wymiatacz

Papiery mam ok xDD


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lut 2009

Sk±d: Chocianów

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:13   

CirrS jak myślisz czy juz w tym wieku powinienem się czesto golić?
Bo wiem że jeśli je zgole to szybko wrócą a potem jeszcze szybciej i szybcie :oczami: :oczami: co o tym myślisz/cie
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:16   

Wiesz? Zależy od człowieka. Mnie na przykład po tym zgoleniu nagle nie zaczęły rosnąć tonami. Po prostu ich nie było, rosły długo. Ale wiadomo, że w końcu znowu zaczęły mnie denerwować i trzeba było je golić częściej i częściej... Teraz golę się raz, dwa tygodniowo. Ogólnie golę właśnie same wąsy (fakt, z czasem są coraz "dojrzalsze" pod względem wyglądu i twardości), bo bródkę sobie zostawiam tą jaśniutką :D. Lubię ją.
 

Pfloor  

Stały User



Do³±czy³: 10 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:20   

W Twoim wieku aż tak szybko nie będą odrastać. Będziesz musiał golić ten meszek gdzieś co 2 tygodnie - przynamniej tak statystycznie wypada.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:25   

Coś takiego. Zresztą, to takie gadanie. Zgolisz raz, a potem będziesz się musiał co chwilę golić. Co Ty. Kiedyś i tak się trzeba będzie za to wziąć, a że przyszła pora na to teraz? Cóż, trzeba się starzeć :D.
 

Amadeo  

Stały User

KsiÄ…dz Dobro Dobro



Do³±czy³: 10 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:36   

i naprawdę potrzebowałeś założyć osobny wątek, żeby do tego dojśc? Nie no... gratuluję... Jakże to skomplikowana operacja...
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:38   

Wiesz, powiem Ci Amadeo, że wolę milion razy bardziej pomóc gostkowi przy takim "problemie" niż czytać kolejny temat o tym, jak to komuś nie staje, albo po maratonie masturbanta nagle mu się nie podnosi...
 

Amadeo  

Stały User

KsiÄ…dz Dobro Dobro



Do³±czy³: 10 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-11, 13:50   

Cóż... nie musisz czytać tych tematów o masturbacji, po prostu je omiń, ale szanuję waszą cierpliwość względem niektórych nastolatków... Ja jestem jej czasem pozbawiony...
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-11, 14:04   

Oczywiście, nie mam wpisanego na czole: "MUSZÊ". Ale jednak, to nie jest nieco irytujące?
 

planner  

Stały User

twój pesymista



Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-11, 14:21   

K...., mam to samo, ale staram się poczekać jak będą troche widoczne, dopiero zgole, bo teraz mało widać i nie ma takiej potrzeby.

A tobie polecam, tak jak większość ogolić się ;) już troche ludzi w tym wieku się goli :hyhy:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com