Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-02-11, 16:51   Wasz odtwarzacz muzyki

Jako, że pewnie wielu z Was używa komputera do słuchania muzyki - na czym słuchacie?

Ja zaprzyjaźniłem się z foobarem2000 w wersji 1.0, udany programik. Największymi zaletami są prostota i szybkość. I możliwość właściwie dowolnej konfiguracji poprzez dziesiątki wtyczek. A i bez jest mnogość opcji.
DajÄ™ screena:
http://zapodaj.net/a7fa7f5aba77.jpg.html

Swoją drogą nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba jeśli chodzi o odtwarzacz.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-11, 16:55   

Na moje potrzeby to winamp, byle żeby załączyć muzykę i grało.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-02-11, 16:57   

Constantine napisa³/a:

Na moje potrzeby to winamp, byle żeby załączyć muzykę i grało.


Winamp i do tego IMO się nie nadaje, szczególnie biorąc pod uwagę to jak potrafi mulić. Foobar włącza się natychmiast, w chwili kliknięcia ikony.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-11, 16:57   

iTunes, a jak mi zamula(bo niestety często się to zdarza. Tak to jest jak brat ma miliony płyt na komputerze) to po prostu winamp.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-11, 16:57   

Winamp :)
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Szefo  

User



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Lut 2010

Sk±d: Mazowsze

   

Wys³any: 2010-02-11, 16:58   

Winamp - wygodny i prosty w obsłudze program, mi wystarcza :-)
_________________
Piwo lej, piwo lej barmanie, piwo lej, pamiętaj o pianie, równo lej, albowiem ja pragnienie mam...
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:01   

Winamp - nie mam powodow do narzekania na niego. jak na razie służy dobrze, od dawna.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:02   

foobar. Lepszy.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:04   

Już wymieniany winamp. Na moje potrzeby jest wystarczający. Plus za prostą obsługę.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Thorns Jesus's  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 11 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:07   

Winamp
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:10   

Oczywiście, że winamp. Od zawsze i raczej przy nim pozostanę, jak na moje potrzeby jest w sam raz. Kiedyś przez jakiś czas użytkowałam też foobar, ale po którejś tam aktualizacji coś zepsułam i nie chciało już odtwarzać.;-)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:11   

Mihihih napisa³/a:

aktualizacji coś zepsułam i nie chciało już odtwarzać.;-)



Trzeba mieć dar ;P.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:15   

VLC, JetAudio i jeszcze jeden do FLAC'ów.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Slider  

Stały User

Stałoogniskowy



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 15 Gru 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:31   Re: Wasz odtwarzacz muzyki

TQIT napisa³/a:

Jako, że pewnie wielu z Was używa komputera do słuchania muzyki - na czym słuchacie?


Cóż.. więc chyba pośród wszystkich słuchaczy, korzystających z Winamp'a, troche się wyłamię i powiem, że słucham muzyki na MMJB (Musicmatch Jukebox). Doprawdy zacny programik (dostałem go na płycie w zestawie z jakąs mp3-ką Sandisca). Ma bardzo przyjemny interface, intuicyjną bibliotekę i dostęp do dyskografii, bezpśredni dostęp do konwertera formatów, katalogów, menu wypalania płyt, i samego odtwarzacza mp3. To tak z tych najważniejszych.. poza tym sporo opcji odtwarzania, equalizera i innych tego typu zabaw, z których niekoniecznie korzystam.
Możliwość wyświetlania konkretnych informacji o danej płycie i zespole, oraz szybkie sortowanie i wyszukiwanie muzyki jest dla mnie najważniejsze a w tym przypadku nie mam żadnych kłopotów i w zupelności zdaje to egzamin. Miałem chwile zwątpienia, bo programik też miewał swoje humory, prez co szukałem jakiegoś równie intuicyjnego zamiennika, ale póki co nie znalazłem niczego, co bardziej przypadłoby mi do gustu.

Jedynym problemem jest fakt, że programik nie odpala się na Viście i ciągle wyskakują jakieś błędy, więc na lapku niestety korzystam z Windowsowego odtwarzacza, ale to rzadkośc na szczęscie, gdy nie mam mnie w domu.

Pozdrawiam
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:41   

itunes i czasem foobar.Oba proste w obsłudze i wygodne w użyciu,ale wolę itunesa bo ma ładniejszą szatę graficzną i więcej opcji. :-)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com