Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 20:59   Wasze wypociny...

Pewnie każdy z was jak był mały pisał jakieś wierszyki o ptaszkach, kwiatkach etc. Na konkursy szkolne czy tez dla siebie. Ostatnio z koleżanką przeglądałyśmy nasze prace z dzieciństwa i uznałyśmy że można się nieźle pośmiać. Tak więc tworze ten temat, żebyście się mogli podzielić swoimi dziełami. :-D
PS: Takie wiersze które powstały góra do 3 kl podstawówki. :hyhy:
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

panna_nierealna  

User

panna_nierealna



ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: Druga ziemia .

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:01   

Ja mam opowiadanie xd .
O jakiejś księżniczce, które napisałam też gdzieś w 3 kl.
Nie ma się czym chwalić, brak artystycznej duszy .
_________________
Czas przemija nawet wtedy, kiedy wydaje się to niemożliwe. Nawet wtedy, kiedy rytmiczne drganie wskazówki sekundowej zegara wywołuje pulsujący ból.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:03   

panna_nierealna napisa³/a:

Nie ma się czym chwalić, brak artystycznej duszy


Ale napisz to tutaj, własnie o to chodzi . :-)
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:06   

Sięgając pamięcią, to nie przypominam sobie żebym coś takiego pisała ;)
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:09   

W 2 kl podstawówki stworzyÅ‚am wiersz gdzie jest cos takiego: „a w naszej gÅ‚owie zgrzyt” co by sobie teraz pomyÅ›laÅ‚a moja pani od polaka…
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:26   

Ja pamiętam, że kiedyś pisałam w podstawówce opowiadanie, jako pracę domową. Zawsze się irytowałam, bo nie miałam pomysłów ani wizji co napisać. Ale stworzyłam opowiadanie o kosmitach. Pamiętam, że było coś o ufoludku, którego znalazłam w lesie, bo zepsuł mu się statek kosmiczny. Pochodził chyba z planety Cukros czy jakoś tak i żywił się tylko słodyczami. Dlatego w ukryciu przed rodzicami, całe kieszonkowe wydawałam na batoniki i mu do lasu zanosiłam, kiedy on naprawiał swój statek.
Dziecięca wyobraźnia jest ciekawa.
Nie mam już chyba tego opowiadania, wyrzuciłam zeszyt z nim podczas porządków. A przynajmniej tak mi się wydaje.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Bogini  

Stały User


ImiÄ™: Martyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:31   

pewnie i pisałam coś tam, ale sobie nie mogę przypomnieć, ale pamiętam jak była praca domowa i była podana jakaś nazwa ptaka i było trzeba to bodajże z książki przepisać a ja napisałam że to jest kwiatek, który stoi sobie w klasie i nikt go nie podlewa i że za niedługo umrze jak mój dziadek, pamiętam że nauczycielka mi napisała coś że praca niezgodna z tematem, a była to 2 klasa. podst.
 

mandragora  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 11:45   

ja pisałam książki :mrgreen: dużo tego mamy w domu xD ostatnia jest o Misi i jej misiu-pluszaku,któremu odpadła rączka i Misia strasznie ubolewała aż do domu wróciła jej mama i przyszyła rączkę misiaka :-P

.... i żyli długo i szczęśliwie!
_________________
¯ycie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
 

Corrie  

Stały User


ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 31

Do³±czy³a: 02 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-22, 15:15   

Ja w którejś z klas 4-6 miałam zadanie domowe napisać opowiadanie na jeden z trzech tematów w książke czy ćwiczeniach. Pamiętam tylko jeden, ten, na który pisałam: "Jak powstają lilie wodne?" ;) Ostatnio sprzątałam w szafkach i wygramoliłam stary zeszyt z polskiego. Jak przeczytałam to, co tam ponawypisywałam, to się z lekka przeraziłam ;) Podarłam zeszyt i pójdzie zimą w ogień ;P

[ Dodano: 2009-07-22, 15:25 ]
O i książki też kiedyś pisałam, ostatnio do tego wróciłam, ale coś nie za bardzo mi to idzie ;p Albo w trakcie pisania najdzie mnie pomysł na nową książkę, w wyniku czego mam potem z dziesięc pozaczynanych, nigdy nie skończonych, albo jak już piszę tylko jedną, to po połowie dochodzę do wniosku, że jest bez sensu i też dalej nie pisze ;P
_________________
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja nie potrafiÄ™ bez Niego żyć…

Z Nim, niestety, też nie…
-------------------------------------------------------
Piszę powieść.
27.07.2009 - ?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com