Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-01, 18:02   

Mihihih napisa³/a:

Nie popadajmy w takie skrajności. Wydaje mi się, że ten striptiz jest bardziej dla kolegów pana młodego/koleżanek panny młodej. I więcej jest w tym śmiechów, hihów, niż seksu.;)



Dla mnie to głupota. To tak jakby sie zdradzało drugą osobę. Ogólnie w ogóle nie uważam tych wieczorów kawalerskich/panieńskich. Ale skoro już tak musi być to impreza w domu z najlepszymi przyjaciółkami, dużo wódki, super głupi film, dużo wspominania, kilka uronionych łez w związku ze ślubem...
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-10-02, 16:11   

hmm...a ja dziś w gazecie przeczytałem tezę przeciwną do stawianej tutaj...że młodzi ludzie nie wyobrażają sobie, aby nie było wieczorów kawalerskich/panieńskich...Prawdę mówiąc też mnie to jakoś nie ekscytuje, a twierdzenie "ostatnie chwile wolności" to już w ogóle...skoro tak cenią sobie tą wolność to po co wstępują w związki?..hmm...
_________________
Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia...
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-03, 14:23   

Chciałabym by mój wieczór panieński był szalony . :mrgreen: oczywiście nie chodzi mi o jakąś imprezę na której byłby tłum pijanych osób i po 2 pary w sypialniach. ^^ . Zaprosiłabym przyjaciółki i innych bliskich , bylby alkohol , filmy , dobra zabawa.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Bl4ckD4nc3R  

User

Don't worry!



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-10-03, 17:29   

Mój wieczór kawalerski ma być przy alco i z najlepszymi kumplami muzyczka itd itd albo po prostu balety ;) byle by bez jakichkolwiek dziewczyn bo na dzien dzisiejszy nie wyobrazam sobie kogos zdradzic ;)
_________________
"Przypomina mi to czasy Jerycha, kiedy zatupaliśmy jerychońskie mury, Teraz jest czas tupania w Babilonie; będziemy tupać aż Babilon runie." - Bob Marley

To co we mnie gra to siła Jah!
 

trubol  

Stały User



Do³±czy³: 30 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 20:45   

Według mnie wieczór kawalerski/panieński jest koszmarem, bo jak tu się bawić bez tej ukochanej osoby, z którą ma się spędzić resztę życia...
 

wrotka  

User

wrOtka


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-09, 16:51   

Mój wieczór panieński to bucik na obcasie, spódniczka albo sukienka, dużo muzyki....;) a czy w domu czy w lokalu to obojętne ważne z kim..;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com