Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Martucha  

User


Do³±czy³a: 11 Maj 2010

Sk±d: mazowieckie

   

Wys³any: 2010-05-14, 15:18   

Złożyłam dziś podania:) ciekawe co z tego będzie. Zastanawiam się tylko czy dobrze zrobiłam, bo trzeba było zaznaczyć na podaniu który kierunek jest na moim pierwszym miejscu a który na drugim i zaznaczyłam że na pierwszym jest humanistyczny profil a na drugim mat-geo....?

[ Dodano: 2010-05-14, 15:20 ]
oczywiście został jeszcze ogólny ale to tylko tak w razie czego.........

[ Dodano: 2010-05-16, 13:57 ]
Mówi się, że można złożyć tylko trzy podania do liceum.....Czy mogę złożyć trzecie jeśli jedno złożyłam do jednego liceum, a na drugim musiałam napisać dwa profile na jednym zamiast składać dwóch podań do tej samej szkoły. W sumie złożyłam podania do dwóch szkól ale wybrałam trzy profile.....
 

Kurczaczek  

User


ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 18 Maj 2010

Sk±d: £añcut

   

Wys³any: 2010-05-18, 21:50   

Hej.. Ja też mam Problem z wyborem szkoły ale pomiedzy technikm w rzeszowie... bo chcał bym isc do gastronomika na ul.spytka ligęzy i nie wiem jak tam jest i wgl...
a juz na druga szkołe zaniedługo zadje egzaminy do plastyka i tez nie wiemm...
Jakby ktos uczęszczał do jeden z tych szkół to prosze o jakąś opinie na ten temat..;)
 

Shanta

Wymiatacz



Do³±czy³: 18 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 11:46   

Martucha, nie wiem, czy to jeszcze aktualne, czy nie, ale możesz złożyć podania do trzech szkół ponadgimnazjalnych, a profili ile chcesz w tej szkole, czyli załóżmy

1. lo 1, profil human
2. lo 2 profil human
3. lo 1 profil mat-geo.
4. lo 3 profil biol-chem

czyli układasz profile z trzech rożnych lo według kolejności która Ci pasuje.

Ja oczywiście nadal zwlekam z decyzją i myślę nad wyborem jakiegoś lepszego lo w moim mieście, bo dwa gorsze mam już wybrane :hyhy:
_________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Paulo Coelho
 

Kurczaczek  

User


ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 18 Maj 2010

Sk±d: £añcut

   

Wys³any: 2010-05-19, 20:11   

Tak nadal aktualne:D:D
to O ty że do trzecz i różne profile to wiem:D:D :]
ale po prostu nie wiem co wybrac:D
i Myśle że jesli ktos chodzi na jakiś z tych profili to mógłby mi cos doradzić:D
 

Martucha  

User


Do³±czy³a: 11 Maj 2010

Sk±d: mazowieckie

   

Wys³any: 2010-05-20, 17:44   

czy ktoÅ› z was chodzi do jakiegoÅ› katolickiego liceum?
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 17:55   

Mam w katoliku koleżankę.
 

Martucha  

User


Do³±czy³a: 11 Maj 2010

Sk±d: mazowieckie

   

Wys³any: 2010-05-20, 17:57   

w jakiej miejscowości? i jak jej sie podoba w tej szkole?
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 18:02   

W Siemianowicach Sląskich.Chodziła do tej szkoły już do gimnazjum,podobało jej się więc tam została w liceum(bo to jest jakiś zespół szkół gim i lo).Musza się modlić w południe :-o i czasami chodzi do kościoła,poza tym jest trochę ubogo jeśli chodzi o profile(mały wybór).
 

Martucha  

User


Do³±czy³a: 11 Maj 2010

Sk±d: mazowieckie

   

Wys³any: 2010-05-20, 18:17   

w tym nad którym ja sie zastanawiam w ogóle nie ma profiili tylko wszystko ogólne i też sie modlą ale tym akurat sie nie przejmuję. tyljko tym że nie nadąze za programem bo przez pierwsze 2 lata strasznie trzeba kuc a w 3 klasie juz nie bo wszystko umiesz:)
 

Shanta

Wymiatacz



Do³±czy³: 18 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-20, 18:54   

Martucha napisa³/a:

bo przez pierwsze 2 lata strasznie trzeba kuc a w 3 klasie juz nie bo wszystko umiesz:)


bez sensu zabieranie sobie 2 najlepszych w życiu lat na kucie.
_________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Paulo Coelho
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 19:13   

Cytat:

To nie jest do konca poszerzanie pamieci. Pamiec mozna cwiczyc (jako dziecko chodzilam na takie zajecia, dziala). To raczej fakt, ze idac coraz dalej z jednym jezykiem wszysto zaczyna sie laczyc w jakas calosc. Na poczatku masz niski zasob slow i kazde nowe slowo jest bardzo wazne. Im wiekszy zasob slownictwa, tym wiecej polaczen miedzy nimi np grupujesz je np na synonimy, przeciwienstwa, prepozycje itd.



Przyznam się szczerze, nie mam pojęcia co się tam u człowieka w mózgu dzieje :-) pewnie masz rację, ale fakt zostaje tez taki, że nawet jeśli nie idzie o słówka to dzięki wytężonej nauce łatwiej zapamiętywać inne rożne rzeczy. Numery telefonów, cyfry, daty, to przynajmniej zauważyłam.

Cytat:

bez sensu zabieranie sobie 2 najlepszych w życiu lat na kucie.



A to może być dopiero początek - jeśli coś się chce osiągnąć trzeba być gotowym na poświęcenia, nawet jeśli to poświęcenie rozkłada się w latach. Ale ta radość, gdy osiągnęło się cel - bezcenna. Więc wcale takie bez sensu to to nie jest ;) .

Mam znajomych w szkole salezjańskiej. Poziom szkoły jest bardzo przyzwoity, rano o 8.00 do 8.15 jest poranna modlitwa, czy o 12.00 Anioł Pański - tego nie wiem, w piątki pod wieczór jest też Oratorium, gdzie młodzież może się spotykać, rozmawiają na rożne tematy formacyjne no i modlą się. Wielu uczniów jest wolontariuszami na misjach w Afryce, podczas wakacji wyjeżdżają na rekolekcje z księżmi, którzy w takiej szkole uczą nie tylko religii. To by było tyle, z tego co sama wiem o szkole katolickiej :-) . Jak mi się coś przypomni napiszę.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Martucha  

User


Do³±czy³a: 11 Maj 2010

Sk±d: mazowieckie

   

Wys³any: 2010-05-20, 19:22   

a wy poszlibyście do takiej szkoły?
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 19:28   

Powiem tak, nie poszłam do tej szkoły katolickiej, bo nie było tam profilu, na którym mi zależało, znalazłam go w innej szkole i dzięki temu jestem tym, kim jestem. Ale moje dziecko bez wahania wysłałabym do szkoły salezjańskiej.

Musisz sama w sobie odkryć, co chcesz w życiu robić, gdzie będzie Ci najlepiej, naszym zdaniem się tak bardzo nie kieruj.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Martucha  

User


Do³±czy³a: 11 Maj 2010

Sk±d: mazowieckie

   

Wys³any: 2010-05-20, 19:46   

tylko boję sie poziomu... nie wiem czy nadążę. wiem że nauczyciele są tam wymagający a ja załamię sie jeśli będę musiała całe dnie siedzieć w ksiązkach
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-05-21, 17:00   

Czasem trzeba się poświęcić. Jeśli coś przychodzi łatwo i gładko to zdaża się, że nie doceniamy wartości tego czegoś. Należy stawiać czoła wyzwaniom. I nie można zakładać z góry najgorszego ;) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com