Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2013-02-26, 23:25

Autor

Wiadomo¶æ

Mareka  

User



Do³±czy³: 21 Lut 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-02-24, 01:52   Wyrzucenie tematu do kosza

Witam
Mój temat "Kocham Was" z działu Ogólnie został wrzucony do kosza przez Mizantropa. Na mail dostałem jedynie powiadomienie o tym, bez żadnego wyjaśnienia. Czy złamałem jakiś punkt regulaminu? Jeśli tak, to bardzo przepraszam. Wydaje mi się jednak, że założyłem temat w dobrym dziale i wszystko jest ok. Nie pisałem dla żartu, to nie spam, nikogo nie obrażałem. Temat został ledwie założony, a dostał 10 odpowiedzi i pewnie niejedna osoba chciałaby jeszcze się w nim udzielić. Bardzo proszę o przywrócenie tematu do życia.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-02-24, 11:10   

Co na celu miał ten temat?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Mareka  

User



Do³±czy³: 21 Lut 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-02-24, 12:41   

Otwarcie wyraziłem swoje intencje. Jeśli mam napisać coś więcej to: temat ten założyłem by podzielić się swoimi myślami, uczuciami, swoją wiarą. Ma on służyć rozmowie z osobą, która odnalazła szczęście w życiu. Można też polemizować. DeSade zaczęła ze mną dyskusję w tym temacie. Chętnie bym ją kontynuował. Inne osoby także mogą chcieć się wypowiedzieć.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2013-02-24, 14:19   

Mareka, jest już temat paplanie, tam możne sobie ciągnąć dyskusję o wszystkim i o niczym, więc jeśli masz ochotę to tam zapraszam, ale śmietnika z działów to Ty nie rób ;) .
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mareka  

User



Do³±czy³: 21 Lut 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-02-24, 15:13   

Sugerujesz, że dubluję temat, ale tak nie jest. Mój wątek nie jest o niczym, lecz ma określony cel i temat, które można poznać czytając moje posty. Nie każdy musi uznawać jego sensowność, jest przeznaczony dla zainteresowanych. Jeszcze raz bardzo proszę o przywrócenie go lub uzasadnienie czemu został wyrzucony.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2013-02-24, 15:56   

Mareka napisa³/a:

temat ten założyłem by podzielić się swoimi myślami, uczuciami, swoją wiarą.


To jest forum. Dyskutujesz na różne tematy, a do wyrażania uczuć to możesz prowadzić sobie bloga.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2013-02-24, 16:32   

Podejrzewam, że temat ten stałby się siedliskiem bałaganu i wypowiedzi o niskim poziomie. Sam widziałeś co użytkownicy zdążyli napisać. Proponuję rozejrzeć się na forum, z pewnością znajdziesz temat dla siebie, w którym będziesz mógł dzielić się swoimi doświadczeniami.
 

Mareka  

User



Do³±czy³: 21 Lut 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-02-26, 23:08   

motyl napisa³/a:

To jest forum. Dyskutujesz na różne tematy, a do wyrażania uczuć to możesz prowadzić sobie bloga.



Do jakiego punktu regulaminu się odnosisz? Nie przypominam sobie nic co by wspominało o tym, że forum nie jest do wyrażania uczuć. Wiele tematów mówi o uczuciach i forum raczej zachęca do tego. Mówisz o dyskusji, a ja dyskusję chętnie bym prowadził i zacząłem jedną z DeSade, ale ją ucięliście.

Przypominam, że temat został zamknięty bez wyjaśnienia. To niezbyt miłe. Założyłem ten temat z prośbą o wyjaśnienie. Zamiast udzielenia go, to ja jestem pytany, jakbym miał się z czegoś tłumaczyć. Następnie dostaję odpowiedzi na odczepne. Do tego obraźliwe - w sugerowaniu, że moje wypowiedzi były paplaniem. Niestety muszę stwierdzić, że jesteście bardzo nie w porządku.

Nie złamałem regulaminu. Jeśli jest inaczej, to udowodnijcie. Czy komuś przeszkadzałem? Nie spamowałem, nie obrażałem nikogo, trudno twierdzić bym zrobił coś nie tak.

stubarwny
Kiedy założysz temat i zacznę Ci w nim spamować, to ma być usunięty? Czy to raczej ja powinienem ponieść konsekwencje? Jeśli macie zastrzeżenia do osób, które się wypowiedziały w temacie, to proszę kierować zastrzeżenia do nich, a nie karać autora tematu i osoby nim zainteresowane oraz dobrze się zachowujące.

Mam nadzieję, że ta sytuacja i moje uwagi zostaną przemyślane dla dobra forum.

Miłego dnia
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-02-26, 23:24   

Mizantrop napisa³/a:

Co na celu miał ten temat?

Mareka napisa³/a:

Otwarcie wyraziłem swoje intencje. Jeśli mam napisać coś więcej to: temat ten założyłem by podzielić się swoimi myślami, uczuciami, swoją wiarą. Ma on służyć rozmowie z osobą, która odnalazła szczęście w życiu. Można też polemizować. DeSade zaczęła ze mną dyskusję w tym temacie. Chętnie bym ją kontynuował. Inne osoby także mogą chcieć się wypowiedzieć.


Jeśli chcesz sie podzielić swoimi przemyśleniami, ba, swoim szcześciem, to znajdź odpowiedni temat dotyczący miłości i szcześcia. Tam podziel sie szcześciem. Zakładanie nowego tematu nie ma sensu i prowadzi do bałaganu. Albo po prostu załóż bloga.
Tymczasem pozwole sobie zamknąć temat, ponieważ sytuacja została wyjaśniona i nie ma sensu dalej sie nad tym rozwodzić. I zapraszam do działu Uczucia.

Pozdrawiam.
JF
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com