Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

werka45  

User


ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 19 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-19, 21:16   Za wysoki wzrost

Czasami mnie to irytuje albo martwi sama nie wiem. Ogólnie to nie wiem czy brak skromności czy coś, ale uważam że jestem całkiem ładna. Kiedyś nawet fotograf mnie zaczepił na ulicy i miałam jedną sesję zdjęciową :) Jestem wysoka prawie 180 cm i dopiero w 1 gimnazjum, większość jest ode mnie niższa i się czuję czasami jak taki wielkolud itd. (Ogólnie jeszcze mam przyjaciela, a on jest prawie 20 cm niższy) Mam się tym wszystkim przejmować, czy mam jakieś urojenia?
 

Anonimka  

Wymiatacz

zua kobieta



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Lip 2009

Sk±d: st±d :)

   

Wys³any: 2012-05-19, 21:38   

180 cm to sporo jak na dziewczynę, ale to nie jakoś nienaturalnie dużo :) Po prostu chyba musisz pożegnać szpileczki i o ;p poza tym lepiej tak niż w odwrotną stronę :)
 

werka45  

User


ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 19 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-19, 21:57   

[quote= Po prostu chyba musisz pożegnać szpileczki i o ;p poza tym lepiej tak niż w odwrotną stronę :)[/quote]

Chciałabym nosić szpilki, ale jak mam jeszcze urosnąć to będzie nie zbyt fajnie. Niestety jest u mnie w szkole, w moim wieku dużo niskich niskich osób...
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-05-19, 22:21   

Czy Twoi rodzice również są wysocy?
Nic na swój wzrost nie poradzisz. Z czasem, za kilka lat przynajmniej wyrównasz się do kolegów.
A skoro miałaś już tą sesję, wzrost masz dobry, to baw się w modeling.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

werka45  

User


ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 19 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-19, 22:30   

Mój tata ma 2 metry, Kiedyś chciałam zostać modelką, ale to może kiedyś ;)
 

Akari  

User

Thielemann


Imię: Paweł

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2012

Sk±d: New York,USA

   

Wys³any: 2012-05-19, 22:36   

ja akurta mam odrotna sytuacje niz twoja jestm w liceum w 1 klasie i mam 1,50 i jakso sie tym nie przejmuje mimo ze wszyscy sa wyzsi o glowe ;)
 

KestoN  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Maj 2012

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-05-20, 11:42   

No to sporo, ja jestem facetem i mam 175 w prawie 3 technikum a jestem średniego wzrostu :-P
 

rozczochrana

User



Do³±czy³: 11 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-20, 12:03   

Nie masz się czym przejmować, sama miałam takie bum i nagle stałam się o wiele wyższa od rówieśników. Pamiętam jak w I gim mając 175 wzrostu górowałam nad wszystkimi. Teraz ja stoję w miejscu (podczas dwóch lat 2 cm), chłopacy mnie poprzerastali. Czasem chciałabym mieć to 7 cm mniej, założyć szpilki... jednak wiem, ze wolę być taka jaka jestem, niż miałabym być krasnoludkiem. Czasem nam żyrafom łatwiej jest zrobić kilka rzeczy. Zresztą jeśli sam fotogram Cię zaczepił, to widać, ze masz potencjał. Teraz jesteś w wieku, w którym się zaczyna. Może spróbuj :)
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-05-23, 19:46   

Zaufaj mi - lepiej być wysokim, niż niskim. Sam jestem średniego, raczej niskiego jak na faceta wzrostu (173) i dużo dałbym, żeby mieć 15, 10 czy choć 5 centymetrów więcej. 180 w 1 gimnazjum to dużo, ale pamiętaj że kobiety dojrzewają wcześniej i istnieje duże prawdopodobieństwo że nie urośniesz już więcej :)

Poza tym, mając ojca o takim wzroście powinnaś być na to przygotowana.

Nie rezygnuj ze swoich marzeń - długie nogi to na pewno Twój atut! :)
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

Skrytka  

Stały User



ImiÄ™: Renata

Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Cze 2012

Sk±d: z bajki ;)

   

Wys³any: 2012-07-04, 19:26   

do top model ;) kochana i uszy do góry

zobacz zalety swojego wysokiego wzrostu :
- Twoje nogi wydają się chudsze i cała Twoja postura
- więcej osobników na Ciebie zwróci uwagę ( no bo trudno Cie dojrzec :* )
- Twój wzrost mimo wszystko ułątwia Ci życie chociaż Ty tego nie dostrzegasz bo to dla Cibie naturalne odruchy nie musisz szukać stołka jak chcesz gdzieś sięgnąć
- dzięki wzrostowi napewno wydajesz się starsza , dojrzalsza , wpuszczą Cie prędzej na dyskoteke ;)
- jeśli lubisz siatkę czy pozowanie to drzwi tej kariery stoją Dla Ciebie otworem ;) )
_________________
...Im piękniejszy świat wokół mnie tym podlej się czuje ...
 

Michelletto  

User


Wiek: 35

Do³±czy³: 03 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-04, 21:22   

Kobiety wcześniej strzelają wzrostem i wyżej niż faceci, to jest normalne. I, jak wyżej - swoją, jak zapewne uważasz "wadę", zmień w zaletę. NA TO nic nie poradzisz, ale JAK sobie z tym poradzisz o Tobie zaświadczy :)
 

notserious  

Wymiatacz



ImiÄ™: Jagoda

Wiek: 32

Do³±czy³a: 04 Lip 2012

Sk±d: z miasta

   

Wys³any: 2012-07-12, 15:30   

ja też w podstawówce/ na początku gimnazjum byłam wysoka [171], ale w 2-3 klasie gimnazjum, przyszłam po wakacjach a tu się okazało, że jestem jedna z najniższych;p
_________________
Tak! Jestem kobietÄ…!
 

antylopa  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-07-13, 00:10   

Jestes wysoka, fakt. Ale przestan, niczym sie nie przejmuj ;) Mam przyjaciolke w Twoim wzroscie.. czyli 15 cm wyzsza ode mnie. Miala juz chlopakow, nawet chodzi w szpilkach ; p ale nie w mojej obecnosci, bo wtedy ja wygladam jak krasnal. Pewnie masz piekne nogi i figurke modelki. Tylko pozazdroscic! : )
_________________
Siedziałam w Twoim salonie, jak dawniej.
Rozmawiałam z Twoją mamą, jak dawniej.
Piłam kawę w szarym kubku, jak dawniej.
I nawet pachniało jak dawniej.
Ale obok mnie puste miejsce,
dawniej siedziałeś tam Ty...
 

O_żesz_ty

User


Do³±czy³: 23 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-07-13, 11:20   

A ja mam 176/. To dużo jak na dziewczynę?
 

Asasello  

Wymiatacz

Asasello



Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-07-13, 12:33   

Tak.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com