Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 18:30   

Azimuth napisa³/a:

Wiem. Tacy ludzie powinni mieć zakaz występów, czy po prostu nie powinni być zapraszani przez władze miasta do występowania.


Wyobrażasz sobie wtedy, rzeszę zidiociałych fanów atakujących na tego który tego zakazał?
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Azimuth  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 18:40   

enchantment napisa³/a:

Wyobrażasz sobie wtedy, rzeszę zidiociałych fanów atakujących na tego który tego zakazał?

No i? Władze miejskie maja sie bać takich jak oni i działać pod ich dyktando?


Zresztą, słyszałem, że Peja nawet od fanów dostaje "opie*dol", także poparcia on za dużego nie ma.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 18:43   

Cytat:

No i? Władze miejskie maja sie bać takich jak oni i działać pod ich dyktando?


Może nie koniecznie bać. Jednakże często dzieje się tak iż nie są zdolni nic zrobić przy dużej liczbie osób. A, aż wykonają coś stosownego często jest już po fakcie.

Tak czy inaczej sam bym za tym był. Chociaż mnie to właściwie w ogóle nie dotyczy. Ja się do miejsc w których ma koncerty nie zbliżam, bo po co?

a, no. O ile jego występy można nazwać koncertami.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Azimuth  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 18:49   

enchantment napisa³/a:

Może nie koniecznie bać. Jednakże często dzieje się tak iż nie są zdolni nic zrobić przy dużej liczbie osób.

Zaraz, że niby masz na myśli zamieszki po fakcie ogloszenia zakazu wjazdu dla Peji? xD

enchantment napisa³/a:

A, aż wykonają coś stosownego często jest już po fakcie.

Jeżeli do niczego nie doszło, to ja nie widzę powodu by zakazywać występów tylko dlatego, że np. artysta jest kontrowersyjny.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 18:51   

Cytat:

Zaraz, że niby masz na myśli zamieszki po fakcie ogloszenia zakazu wjazdu dla Peji? xD


Hm. jeżeli miałby przestać on dla nich występować, a do tego pewnie jeszcze by ich podburzył, to dlaczego nie ? ; d
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 21:31   

Grupa najaranych eloziomów idzie za Peją w ogień , ah ta siła manipulacji jednostką .
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 22:29   

Banicja Wieczysta napisa³/a:

Grupa najaranych eloziomów idzie za Peją w ogień , ah ta siła manipulacji jednostką .


No, cóż niestety tak jest. Mam kumpla który słucha peji, idiota skończony. Chociaż nie każdy jego fan musi nim być. Jednakże on akurat, tak. Zachowuje się dokładnie jak wiara na tym występie. Głupota.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-26, 13:28   Re:

Nyksus napisa³/a:

Nie jestem zafascynowany zachowaniem Pei ale szczerze powiedziawszy po kiego grzyba ten chłopak przyszedł na koncert? Tylko po to, by Peję obrazić? Jeśli miałby trochę mózgu to wiedziałby jaka będzie reakcja. Wina leży po obu stronach - 15 latek był totalnym idiotą i bezmózgiem - Peja przesadził. Zresztą jeśli uważa się za takiego kozaka to sam mógłby kiedyś wyjść a nie zsyłać ludzi.



dokładnie, obaj zachowali się jak kołki, jednakże jest pewna różnica między 15-sto letnim kolesiem, a facetem który ma już 30 lat i trochę w życiu przeszedł. to głupie, że tak się przejął gestem jakiegoś dzieciaka, mógł po prostu olac i tyle. ale najgorsi w tym wszystkim byli ci debile zgromadzenie na koncercie. ludzie zbyt tępi żeby mieć własne zdanie, więc słuchają swojego idola. pieprzeni troglodyci.
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-09-26, 13:41   

Cytat:

szczerze powiedziawszy po kiego grzyba ten chłopak przyszedł na koncert? Tylko po to, by Peję obrazić? Jeśli miałby trochę mózgu to wiedziałby jaka będzie reakcja.


I to upoważnia Peję do takiego zachowania ?
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-26, 14:15   

Każdy artysta powinien liczyc się z tym, że ma zarówno fanów jak i antyfanów.
Tworzyć dla fanów, a anty ignorować.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

ewexewe  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

Sk±d: Soko³ów Podlaski

   

Wys³any: 2009-09-26, 15:27   

takie zachowanie świadczy tylko o bezmyslności tego chłopaka i Peji
_________________
Uszy ani oczy nie dostrzegajÄ… promyka serca.
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-09-26, 17:12   

Gdy Slipknot gra "Sufracing", wszyscy pokazujÄ… fuckery i jakoÅ› nikogo nie lejÄ….
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-09-26, 17:14   

WY SIE NIE ZNACIE PEJA JEST SUPER
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-26, 18:01   

Hahahaha dobrze mu tak :mrgreen: ja bym temu szczylowi na klatę skoczył kolanami. Niech gryzie glebę. Za nic nie dostał oklepu chłopak. I tak kończą właśnie frajerzy ;)
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-09-26, 18:10   

Cytat:

Hahahaha dobrze mu tak :mrgreen: ja bym temu szczylowi na klatę skoczył kolanami. Niech gryzie glebę. Za nic nie dostał oklepu chłopak. I tak kończą właśnie frajerzy ;)


Nawet sam Peja w końcu przyznał, że to było złe posunięcie.
Pierwszy raz się spotkałem z poparciem tego co zrobił.
Nawet jego fani są na niego za to wkurzeni, a wielu z nich się od niego całkiem odwróciło.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com