Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lexi  

User


Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-15, 16:24   Zaliczanie semestru

Cześć ; )
W niedalekiej przyszłości czeka mnie zaliczenie półrocza z fizyki (niefart -,-).
Chciałabym się dowiedzieć jak to będzie wyglądało bo pierwszy raz w życiu jestem w takiej sytuacji i nie mam zielonego pojęcia. Wiem tylko, że zagadnienia które będą na zaliczeniu będą na ocenę dopuszczającą. A co z wynikiem testu? Ile procent muszę uzyskać żeby zaliczyć?
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-01-15, 17:40   Re:

Jak ja miałem poprawkę 1semestralną z matmy to wyglądało to tak, że przyszedłem, dostałem sprawdzian z zagadnieniami wcześniej podanymi i musiałem napisać ów sprawdzian na 80%. Nie wiem czy jest jakiś wyznaczony próg procentowy na zaliczenie, u mnie nauczycielka sama sobie go wyznaczyła.

Powodzenia.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-15, 18:04   

J jestem weteranem semestralnych jedynek, generalnie to zależy wszystko od nauczyciela. Zazwyczaj jest czas do końca 2 semestru na zaliczanie, to mogą być pojedyncze testy/kartkówki, też jakiś większy, prace. Dlatego tak bez znania realiów zajęć/szkoły ciężko cokolwiek pisać.
_________________
lol
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-01-15, 18:14   

lexi,przede wszystkim nikt nie jest w stanie Ci opisać jak to będzie bo to zależy od nauczyciela.Niektórym wystarczają dobre oceny w drugim półroczu,a pierwszego nie trzeba poprawiać.U niektórych musisz zaliczać całą masę kartkówek i sprawdzianów,zaliczać każdą ocenę nawet taką z której była pozytywna ocena.A u pozostałych wszystko zależy od jakiegoś jednego testu z całego półrocza,z zagadnień przez niego podanych.
 

GreenJuice  

Wymiatacz

LubiÄ™ Gofry.



Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Sty 2010

Sk±d: ona siê tu wziê³a?

   

Wys³any: 2011-01-15, 20:12   

To zależy od przedmiotu i nauczyciela jak już mówili. U mnie z fizyki zaliczać nie trzeba nic. Z matmy niezaliczone kartkówki. Z biologi po pytaniu z każdego działu. No różnie jest.
_________________

Jimmy FoX napisa³/a:

O szczęście się walczy, nie wiesz o tym? Ono samo nie przychodzi i nie wyciąga Cię spod łóżka.



Dziękuję ;)
 

lexi  

User


Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-15, 22:39   

No dostałam od nauczyciela kartkę z zagadnieniami czego mam się uczyć i to tyle.
Głównie chodziło mi o to ile procent mam zdobyć żeby to zaliczyć no ale skoro mówicie, że różnie to bywa i że zależy to od nauczyciela to w takim razie podpytam w szkole ;P
_________________
moje oczy są twoje, jeśli chcesz - bierz
strach jest bzdurÄ…
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-01-16, 12:42   

lexi napisa³/a:

ile procent mam zdobyć żeby to zaliczyć

Większość odpowiedzi musisz mieć poprawnych.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com