Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

Sawyer  

User

Imi─Ö: James Ford

Do│▒czy│: 29 Mar 2011

Wys│any: 2011-04-19, 23:39   Zarabianie w internecie. ┬Žciema, czy prawda?

Czy da si─Ö normalnie zarobi─ç w internecie?
Czy to wszystko taki pic na wode i wykorzystywanie ludzi?
Bo czyta┼éem troch─Ö o tym, wszystko ┼éadnie wygl─ůda, ale jak to jest z tym naprawd─Ö?
Mo┼╝e kto┼Ť z was zajmuje si─Ö tym?

Prosz─Ö o normalnie odpowiedzi. Je┼Ťli ma kto┼Ť pisa─ç jakie┼Ť durnoty to niech zatrzyma to dla siebie.

Grabarz91  

Pogromca post├│w

┬Žwiata obserwator

Imi─Ö: Arek

Do│▒czy│: 18 Sie 2010

Sk▒d: WLKP

Wys│any: 2011-04-19, 23:58   

Nie mam do┼Ťwiadczenia, ale zazwyczaj to tylko pi─Öknie wygl─ůda. A je┼╝eli chcesz zarobi─ç musisz si─Ö przy tym niema┼éo narobi─ç. Mia┼éem styczno┼Ť─ç z klikaniem w reklamy, ale ┼╝eby na tym si─Ö dorobi─ç trzeba mie─ç kilkaset os├│b poleconych, kt├│re robi─ů na ciebie. Korzystne to by┼éo dla os├│b, kt├│re zaczyna┼éy zabaw─Ö na pocz─ůtku i teraz nabijaj─ů im kas─Ö z ka┼╝dej strony. Swoj─ů drog─ů nie wiem jak wygl─ůda to z wyp┼éacaniem gdy ju┼╝ kto┼Ť uzbiera odpowiedni─ů kwot─Ö.

Zarabia─ç idzie na wszelkich grach, ale to raczej mo┼╝na taktowa─ç jako dobry spos├│b dorobienia si─Ö dla nastolatka na w┼éasne potrzeby. Ja dorobi┼éem si─Ö kompa przez kilka miesi─Öcy jaki┼Ť czas temu.

Je┼╝eli chodzi o te wielkie wyk┼éady na temat tego jak zarabia─ç w internecie to bardzo sceptycznie do tego podchodz─Ö. Ale mo┼╝liwe, ┼╝e rzeczywi┼Ťcie s─ů ludzie, kt├│rzy zarabiaj─ů kokosy siedz─ůc przed kompem w domu.

szymon2903  

User

Imi─Ö: Szymon

Do│▒czy│: 12 Kwi 2011

Wys│any: 2011-04-20, 00:28   

Je┼╝eli masz biznes to zarobisz, je┼╝eli chcesz klika─ç w durne reklamy to odpu┼Ť─ç bowiem du┼╝o zachodu a nagroda niepewna.

Je┼╝eli przegl─ůda┼ée┼Ť serwis Lockerz, albo podobny to na pewno zobaczy┼ée┼Ť niez┼ée nagrody za klikanie w reklamy, ale prawda jest taka ┼╝e jak zdob─Ödziesz dan─ů ilo┼Ť─ç punkt├│w i chcesz losowa─ç(losowania s─ů chyba 2razy na miesi─ůc), a tu lipa i kto┼Ť Ci─Ö uprzedzi┼é zgarn─ů┼é nagrod─Ö a ty masz fig─Ö z makiem(chyba ┼╝e mak kto┼Ť wylosowa┼é przed tob─ů ;) )

Kolejnym sposobem jest stworzenie stronki pe┼énej reklam i pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach, chyba ┼╝e twoja stronka b─Ödzie tak ┼Ťwietna, ┼╝e b─Ödziesz ci─ůgle mia┼é pe┼éno odwiedzin a na AdSense da si─Ö zarobi─ç :]

Aryjczyk  

Wymiatacz

Imi─Ö: Adrian

Do│▒czy│: 03 Kwi 2011

Sk▒d: G├│ra Olimp

Wys│any: 2011-04-20, 06:39   

Teoretycznie da si─Ö zarobi─ç w internecie ale s─ů to grosze . Na zarobienie wi─Ökszej kasy szansa jest minimalna . Je┼Ťli chcesz zarobi─ç znajd┼║ prace w realnym ┼Ťwiecie :-)

Michael Cera  

Pogromca post├│w

angielski lord

Do│▒czy│: 30 Gru 2010

Wys│any: 2011-04-20, 11:34   

Aryjczyk napisa│/a:

Teoretycznie da si─Ö zarobi─ç w internecie ale s─ů to grosze . Na zarobienie wi─Ökszej kasy szansa jest minimalna

Np. za klikanie reklam Google, ale to miesi─Öcznie wychodzi jakie┼Ť 10$, z czego te dolary s─ů do wykorzystania poprzez PayPala. Najwi─Öcej mo┼╝na zarobi─ç prawdopodobnie przez wirtualnego pokera lub obstawianie mecz├│w w sieci. Innej mo┼╝liwo┼Ťci nie widz─Ö. Reszta to naci─ůgacze, kt├│rzy licz─ů na osoby chc─ůce dorobi─ç si─Ö w kr├│tkim odst─Öpie czasowym.

PS. Mo┼╝na te┼╝ sprzedawa─ç konta w Metinie lub innych grach sieciowych, ale jak kto┼Ť ju┼╝ wspomnia┼é, jest to czasoch┼éonne zaj─Öcie. W dodatku to konto musi by─ç mega ekstra, a w og├│le to powinno by─ç najlepsze spo┼Ťr├│d innych.

Yusuff  

Stały User

Do│▒czy│: 28 Lip 2010

Wys│any: 2011-04-20, 14:08   

A tak w pokera m├│j znajomy wygra┼é jakie┼Ť 10 patyk├│w ale przez tydzie┼ä nie wychodzi┼é z domu. Mo┼╝na zarabia─ç w internecie ale nie chodzi o te durne klikanie w banery czy te┼╝ spamowanie. Ostatnio jaka┼Ť durna stronka si─Ö pojawi┼éa i wszyscy naiwni mieli wrzuca─ç jakie┼Ť durne teksty na forach. A sprzeda┼╝ przez net? Przecie┼╝ to te┼╝ jest zarabianie w sieci.

Michael Cera  

Pogromca post├│w

angielski lord

Do│▒czy│: 30 Gru 2010

Wys│any: 2011-04-20, 15:04   

Yusuff napisa│/a:

A sprzeda┼╝ przez net? Przecie┼╝ to te┼╝ jest zarabianie w sieci.

Trzeba mie─ç czym handlowa─ç :-)

Dyse One  

Hiper wymiatacz

Imi─Ö: Kacper

Do│▒czy│: 24 Gru 2010

Sk▒d: Radzi┬▒dz

Wys│any: 2011-04-20, 18:59   

Z tego co wiem jak chce si─Ö mie─ç "pewne" zarobki to trzeba zainwestowa─ç w domen─Ö. Potem mie─ç jaki┼Ť dobry pomys┼é na stron─Ö . Jak masz du┼╝o wej┼Ť─ç to s─ů takie firmy ,kt├│re p┼éac─ů za reklamowanie si─Ö na stronie. Np. poprzez bannery , odno┼Ťniki itp. Tylko ,┼╝e koszt utrzymania domeny to troch─Ö du┼╝o dla osoby niepe┼énoletniej ,a jeszcze potrzebne jest konto w banku. I strona musi by─ç naprawd─Ö ciekawa ,┼╝eby przyci─ůgn─Ö┼éa internaut├│w.
Taki kole┼Ť z mojej miejscowo┼Ťci podobno niez┼é─ů kas─Ö na tym ma.

pigeon

User

Do│▒czy│: 05 Cze 2017

Wys│any: 2017-12-25, 22:46   

Je┼╝eli kto┼Ť ma dobry pomys┼é kt├│ry jest niebanalny i prosty to czemu nie. Mo┼╝na zarabia─ç na naprawd─Ö b┼éahych rzeczach, wa┼╝ne ┼╝eby by─ç oryginalnym!

Jucunu

User

Do│▒czy│: 14 Sty 2018

Wys│any: 2018-01-14, 21:22   

Mo┼╝na zarobi─ç w necie, ale trzeba co┼Ť umie─ç. Np pisa─ç dobre teksty albo zajmowa─ç si─Ö tworzeniem stron. Mo┼╝na w├│wczas zarobi─ç ca┼ékiem niez┼ée pieni─ůdze. A klikanie w reklamy? Pr├│bowa┼éam kiedy┼Ť 'za dzieciaka' - jedyne czego si─Ö dorobi┼éam to wirus na kompie ;)

PivotStrony

User

Do│▒czy│: 30 Lis 2018

Wys│any: 2018-11-30, 10:32   

Tak w internecie da si─Ö zarabia─ç poczynaj─ůc od prostych czynno┼Ťci jak pozycjonowanie stron po tak zwane programy partnerskie, czy po prostu ogl─ůdanie reklam. Niestety w internecie niema nic za darmo, je┼Ťli dostajesz pieni─ůdze, to albo za d┼éug─ů i ┼╝mudn─ů prac─Ö, albo za to, ┼╝e pozostawiasz po sobie swoje dane. Osobi┼Ťcie powiem tak, je┼Ťli chcesz pracowa─ç na w┼éasn─ů r─Ök─Ö, masz du┼╝y wyb├│r mo┼╝liwo┼Ťci. Je┼Ťli w jakiej┼Ť firmie, to w sumie te┼╝. Zobacz ofert─Ö pivotstrony.pl i zobacz, mo┼╝e praca SEO ci─Ö zadowoli?

aangelika  

User

Imi─Ö: Angelika

Do│▒czy│a: 18 Cze 2019

Sk▒d: Bia┼éystok

Wys│any: 2019-06-18, 12:47   

Teraz mo┼╝na gra─ç w totka przez internet tu szybciej co┼Ť zarobisz ni┼╝ klikaj─ůc w reklamy. A tak powa┼╝nie chcesz zarabia─ç przez komputer zr├│b jaki┼Ť kurs na przyk┼éad programowania czy projektowania stron internetowych. Jest du┼╝o firm, kt├│re pozwalaj─ů pracowa─ç w domu.

krevo

User

Do│▒czy│: 14 Maj 2019

Wys│any: 2021-03-23, 06:42   

Moim zdaniem zarabiac przez internet mozna tylko wtedy, gdy otworzycie swoj biznes. Ja prowadze sklep internetowy z elektryka (przy okazji polecam firme https://entaris.pl/sklepy-wordpress/ ktora zajmuje sie tworzeniem takich sklepw) i powoli, powoli zaczynam w koncu zarabiac. Wiem, ze to ciezka praca, ale oplacalna.

Manie901

User

Do│▒czy│: 30 Kwi 2021

Wys│any: 2021-05-04, 12:28   

na pewno da si

Atsaka

User

Do│▒czy│: 07 Maj 2021

Wys│any: 2021-05-07, 10:30   

oczywiscie ze sie da

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com