Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Speedy Gonzales  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-20, 13:31   

Mam pewien problem jeśli chodzi o golenia.
Mianowicie na szyi i czasem na brodzie mam podrażnienia, a to ani nie wygląda i nie jest przyjemne, tym bardziej że muszę się golić co 2-3 dni.
Do golenia używam żelu, ale co po goleniu? Może jakiś balsam?
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-01-20, 13:33   

A spróbuj z balsamem i staraj się golić delikatniej.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-20, 13:47   

Speedy Gonzales napisa³/a:

Może jakiś balsam?


Weź sobie balsam np. Nivea, ale trzymaj go w lodówce. Zimny szybko przynosi ulgę i łagodzi. Albo zainwestuj trochę więcej pieniędzy w golarkę elektryczną :-)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

rolniqq  

User


ImiÄ™: kuba

Wiek: 33

Do³±czy³: 15 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-21, 13:41   

sprubuj balsamu po goleniu
_________________
MafiaPl.com
 

Speedy Gonzales  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-23, 14:13   

No cóż zacząłem używać balsamu i trochę wolniej i delikatniej się golić i jest OK.
Dzięki :-)
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-23, 16:07   

Na prawdę myślicie, że ten meszek pod nosem jest taki wstrętny? Ja tego jakoś nie zauważam - a zaczął mi on rosnąć już ze 1,5 roku temu i jakoś nie szpeci mnie to specjalnie. Zauważyłem, że zaczął robić się teraz wyraźnie czarny i twardszy, co mnie ucieszyło. Poza tym pod dolną wargą mam kilka dłuższych włosków i pod brodą, ale nie przeszkadzają mi one wcale.

Mam takie pytanie:
Czy jeśli nie zacznę golić tego meszku to zarost w innych częściach twarzy mi nie urośnie? Zależy mi głównie na ładnie ściętych pejsach łączących się z bródką wokół ust.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-01-23, 16:25   

dzilu96 napisa³/a:

Na prawdę myślicie, że ten meszek pod nosem jest taki wstrętny?


Tak, dokładnie.

dzilu96 napisa³/a:

Zauważyłem, że zaczął robić się teraz wyraźnie czarny i twardszy, co mnie ucieszyło.


Zacznij się golić to będziesz dopiero miał radochę :cool:

dzilu96 napisa³/a:

Czy jeśli nie zacznę golić tego meszku to zarost w innych częściach twarzy mi nie urośnie?


Kiedyś urośnie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-23, 16:57   

TQIT napisa³/a:


Zacznij się golić to będziesz dopiero miał radochę :cool:



Nie stać mnie niestety na dobrą golarkę, a oszpecić sobie twarzy jakimiś prymitywnymi zabawkami też mi się nie uśmiecha. Pewnie by mnie musiał ojciec golić, bo bym się jeszcze poharatał jak nic. :mrgreen: :mrgreen:
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-01-23, 17:05   

dzilu96 napisa³/a:

Nie stać mnie niestety na dobrą golarkę, a oszpecić sobie twarzy jakimiś prymitywnymi zabawkami też mi się nie uśmiecha. Pewnie by mnie musiał ojciec golić, bo bym się jeszcze poharatał jak nic.


Jakieś mity rozpowszechniasz, bo trzeba być pełnosprawnym inaczej, żeby sobie poharatać twarz zwykłą jednorazówką.

Polecam Gilette Blue III. Te trzy maszynki nie są prymitywne cokolwiek masz na myśli. I te 13 zł można wydać za trzypak.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Speedy Gonzales  

Stały User



Do³±czy³: 02 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-24, 21:15   

Cytat:

Nie stać mnie niestety na dobrą golarkę, a oszpecić sobie twarzy jakimiś prymitywnymi zabawkami też mi się nie uśmiecha. Pewnie by mnie musiał ojciec golić, bo bym się jeszcze poharatał jak nic. :mrgreen: :mrgreen:

[/quote]


Na młodzieńczy zarost nie potrzeba wcale elektrycznych golarek :mrgreen:

Jakoś masa facetów goli się zwykłymi najprostrzymi jednorazówkami i nic im sie nie dzieje.
Sam się takimi goliłem ale od dłuższego czasu używam właśnie Gilletów :P
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-24, 21:22   

TQIT napisa³/a:

Polecam Gilette Blue III



Kupiłem, zrobiłem z tym porządek i chyba nie ma takiej mocy żeby się tą jednorazówką poharatać. Poszło gładko, dosłownie kilka machnięć :).
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-01-24, 21:42   

dzilu96 napisa³/a:

Kupiłem, zrobiłem z tym porządek i chyba nie ma takiej mocy żeby się tą jednorazówką poharatać. Poszło gładko, dosłownie kilka machnięć :).


Mam nadzieję tylko, że nie na sucho.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-24, 22:17   

TQIT napisa³/a:


Mam nadzieję tylko, że nie na sucho.



Przepłukałem dokładnie twarz pierwsze wodą, potem wtarłem krem NIVEA SOFT, ogoliłem to i jeszcze raz potarłem kremem. Po 10-15 minutach już nic nie czułem.
 

Razorblade  

User

Hardcore4Life



Do³±czy³: 23 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-26, 17:55   

z wasami mlodzienczymi to radze ci: lepiej sobie je zgol ;D bo z tym sie wyglada ja zigolak albo jakis mudzahed i to wszyscy tak wygladaja z tym, bez wyjatkow ;d z reszta tak samo jesli chodzi o zarost (baczki dla przykladu) jesli nie sa to jeszcze twarde, czarne wlosy to sie zwykle przypomina po prostu jakiegos nieudacznika ktory nie patrzy do lusta i nie wie jak wyglada maszynka ;D
_________________

 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-26, 18:16   

A więc na ten prawdziwy, czarny i twardy zarost będę musiał jeszcze trochę poczekać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com