Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dream  

Stały User

nieposkromiona



Do³±czy³a: 18 Lut 2010

Sk±d: z teatru

   

Wys³any: 2010-02-21, 20:50   

Mizantrop napisa³/a:

Jak jest u Was, ufacie innym ? Współpracownikom, znajomym ?


Jeśli ktoś wyda mi się tego wart obdarzam go swoim zaufaniem już na starcie i on sam decyduje o tym, czy chce je "zatrzymać", czy nie.

Mizantrop napisa³/a:

Dlaczego Polacy sÄ… tak nie ufni w stosunku do innych ?


Bo wierzÄ… w stereotypy.

Mizantrop napisa³/a:

Czy byście się zgodzili przeprowadzić test, stając tyłem do wybranej losowo osoby z waszego otoczenia i celowo przewrócić się na plecy mają ufność, że ta dana osoba za plecami was chwyci ? Czy zrezygnowalibyście z takiej próby ?


Zgodziłabym się bez wahania.
_________________
"Cały świat to scena
A ludzie na nim to tylko aktorzy
Każdy z nich wchodzi na scenę i znika
A kiedy na niej jest, gra różne role
W siedmioaktowym dramacie żywota"
 

Carmillio  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 21:07   Re: Zaufanie do innych

Mizantrop napisa³/a:

Według badań statystycznych w Skandynawii około 60% ludzi ufa innym, swoim współpracownikom, znajomym, sąsiadom.
Polska na tle takich statystyk wynika bardzo miernie. Polacy rzadko ufają innym, są podejrzliwi, że ktoś może mieć/ma złe intencje.
Jak jest u Was, ufacie innym ? Współpracownikom, znajomym ?
Dlaczego Polacy sÄ… tak nie ufni w stosunku do innych ?
Czy byście się zgodzili przeprowadzić test, stając tyłem do wybranej losowo osoby z waszego otoczenia i celowo przewrócić się na plecy mają ufność, że ta dana osoba za plecami was chwyci ? Czy zrezygnowalibyście z takiej próby ?



a ja już na początku chce podkreślić że nie wierze w sondy, badania statystyczne lub tym podobne.
Polacy są nie ufni wobec innych gdyż już przejechali się na swoich sprzymierzeńcach czy jak tam nazwać <w Historii występuje takowe przypadki łatwowierności> nawet teraz ufamy Amerykanom, pomagamy im otrzymując w zamian "nie otwarcie granic"
Ja osobiście tez nie jestem z byt ufny, gdyż Polacy z natury są zakłamani, lubią wykorzystywać innych...............
_________________
Zresztą, Miłość w naszych czasach nie Istnieje
Trzeba robić Melanż
I się nie Przyzwyczajać

 

Stalker  

User



Do³±czy³: 21 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 21:42   

Ufam tylko najbliższym (rodzinie). Znajomym/kumplom, zdecydowanie nie. Z natury jestem mało ufny, nawet do osób które dobrze znam. W dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest (przynajmniej mi) znaleźć osobę całkowicie godną zaufania.

Carmillio napisa³/a:

Ja osobiście tez nie jestem z byt ufny, gdyż Polacy z natury są zakłamani, lubią wykorzystywać innych...............

Dobrze powiedziane.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 21:50   

Nie ufam nikomu w sprawach finansowych, nawet rodzinie.
Zaufanie uczuciowe też mam bardzo rzadkie, w sumie jedna osoba. ( nie licząc rodzinny)
Zaufanie do ludzi w necie, w gronie znajomych mam duże.
 

Mafieusz  

Wymiatacz

Szlachcic :D



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 19 Lut 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-21, 21:52   

Ufam rodzicom , przyjacielowi ... innym zależy..
_________________
"Musisz tylko wdrapać się na szczyt.
Potem będzie już z górki"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com