Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: slow | 2011-01-17, 06:33

Autor

Wiadomo¶æ

olencja234  

User


ImiÄ™: Aleksandra

Do³±czy³a: 12 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-15, 23:18   Zbyt wczesny wytrysk chÅ‚opaka.

Mój chłopak dochodzi szybciej ode mnie,w sumie to na początku jak się kochamy to jest przyjemne uczucie,ale potem on dochodzi,a ja nie czuje nic......... :spi:
:(

Mieliście tez tak??
 

hetera  

Wymiatacz

Grzeczne dziewczÄ™.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-15, 23:28   

Dotrzecie się. Daj Mu trochę czasu i nie wymagaj za każdym razem orgazmów.
_________________
I hate your face right now
I can't stand a sight of you
So please
Leave me alone...
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-15, 23:41   

Chyba da się wyćwiczyć. Jesteś jego pierwszą partnerką? Może spróbujcie dłuższej gry wstępnej dla Ciebie?
 

hetera  

Wymiatacz

Grzeczne dziewczÄ™.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-16, 00:11   

Einmana napisa³/a:

Może spróbujcie dłuższej gry wstępnej dla Ciebie?


Odradzam. To jeszcze bardziej zadziała i podnieci chłopaka.
_________________
I hate your face right now
I can't stand a sight of you
So please
Leave me alone...
 

Xander

Wymiatacz


Do³±czy³: 06 Sty 2009

   

Wys³any: 2011-01-16, 00:34   

Durex Performa? Osobiście polecić nie mogę bo znam tylko z reklam i półek aptek, ale podobno dobre dla tzw. "krótkodystansowców" sądząc po tym że się sprzedają.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-01-16, 00:50   

//Zmień nazwę tematu, albo będę zmuszony przenieść go do kosza w związku z małą precyzyjnością.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-16, 01:03   

Cytat:

Odradzam. To jeszcze bardziej zadziała i podnieci chłopaka.


No tak, bo siedzisz w gaciach jej faceta i wiesz to na pewno.
 

Wagina  

Stały User

Siekiera



Do³±czy³a: 19 Wrz 2009

Sk±d: spomiêdzy nóg

   

Wys³any: 2011-01-16, 01:53   

enchantment napisa³/a:

//Zmień nazwę tematu, albo będę zmuszony przenieść go do kosza w związku z małą precyzyjnością.


No tak - każdy powód jest dobry, żeby sobie stuknąć posta.

olencja234 napisa³/a:

potem on dochodzi,a ja nie czuje nic


...więc niech jedzie dalej, najwyżej będzie miał 2 orgazmy.
_________________
Kocham ten stan - cudowne sam na sam.
Kawa i ja, papierosy, kawa, ja.



Ch*j w dupę dyletantom, profanom, rezusom, baktrianom, swołoczom, analfabetom i wszelkim talmudystom.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-01-16, 07:33   

Xander napisa³/a:

Durex Performa? Osobiście polecić nie mogę bo znam tylko z reklam i półek aptek, ale podobno dobre dla tzw. "krótkodystansowców" sądząc po tym że się sprzedają.


SprawdzajÄ… siÄ™.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

hildunia2  

Stały User

hildunia2



ImiÄ™: Å‚adne :)

Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Mar 2010

Sk±d: Biegun Pn.

   

Wys³any: 2011-01-16, 09:11   

Proponuję dłuższą grę wstępną ... Czasami facet jest nie doświadczony dlatego tak się dzieję...
Pozdrawiam
_________________
¯ycie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, na co trafisz....
 

olencja234  

User


ImiÄ™: Aleksandra

Do³±czy³a: 12 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-16, 13:51   

Einmana napisa³/a:

JesteÅ› jego pierwszÄ… partnerkÄ…?



Nie nie jestem

hildunia2 napisa³/a:

Proponuję dłuższą grę wstępną



No wlanie gra wstępna u nas jest wystarczająco długa.....

hildunia2 napisa³/a:

Czasami facet jest nie doświadczony dlatego tak się dzieję...



On jest bardziej doświadczony ode mnie....w końcu to z nim kochałam się po raz pierwszy....
Ale on przede mną miał parę partnerek już....wiec wiem ze jest bardziej doświadczony niż ja. :-x

[ Dodano: 2011-01-16, 13:52 ]
może powinniśmy dać sobie po prostu więcej czasu.... :]
 

hetera  

Wymiatacz

Grzeczne dziewczÄ™.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-16, 13:58   

Einmana napisa³/a:

No tak, bo siedzisz w gaciach jej faceta i wiesz to na pewno.


Mam inne sposoby na spędzanie wolnego czasu. :] :mrgreen:
Napisałam swój post opierając się na własnych doświadczeniach, więc nie wiem po co zaraz wtrącasz te bezmyślne zdania :]
_________________
I hate your face right now
I can't stand a sight of you
So please
Leave me alone...
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-16, 14:36   

Cytat:

No wlanie gra wstępna u nas jest wystarczająco długa.....


Ale nie pytam o Waszą grę wstępną, tylko Twoją grę wstępną. Skoro Twój partner jest tak nakręcony stosunkiem z Tobą... może rozwiązaniem by było aby poświęcił Tobie sporo uwagi przed samą penetracją. Oczywiście wiem, że Twój widok go pobudzi, ale może istnieje cień szansy, że bądź co bądź... szanse na orgazm się wyrównają, kiedy Ty zaczniesz wcześniej odczuwać przyjemność.

Cytat:

On jest bardziej doświadczony ode mnie....w końcu to z nim kochałam się po raz pierwszy....
Ale on przede mną miał parę partnerek już....wiec wiem ze jest bardziej doświadczony niż ja. :-x


Może pobudzasz go bardziej niż inne panny? Ja mam tak z moim chłopakiem. Tylko wręcz na odwrót. ¯eby sprawić mu przyjemność muszę się naprawdę namęczyć. Dzieje się z nim coś dziwnego, bo mówi, że mu jest bardzo przyjemnie, ale jego organizm hamuje przed samą rozkoszą. Tak długo, że zaczynają mu drętwieć ręce! Czego przedtem nie miał. Ale walczymy z tym i idzie nam coraz lepiej. Wam też radzę powalczyć. Możecie podczas stosunku przerywać. Wtedy mógłby sprawiać Ci przyjemność dłońmi, a sam by troszkę ochłonął. Dość często się sprawdza. Zobacz jak u Was.

Cytat:

Napisałam swój post opierając się na własnych doświadczeniach, więc nie wiem po co zaraz wtrącasz te bezmyślne zdania :]


Pomimo swojego podobieństwa faceci reagują inaczej, więc ja bym nie wyskakiwała z pewnikami tutaj. I to co napisałam było bardzo przemyślane.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-01-16, 14:38   

Wagina napisa³/a:

No tak - każdy powód jest dobry, żeby sobie stuknąć posta.


//Droga koleżanko. Tak się składa, że nie tylko ja, ale i inni moderatorzy najczęściej informują w innym poście osobę która założyła temat o ewentualnym błędzie. Twój zarzut jest śmieszny, bo nikt tutaj na ilość postów nie patrzy, raczej na ich jakość. Jeżeli nie masz nic ciekawego do dodania w jakimś temacie to nie widzę sensu wypowiadania się, gdyż Twój post również niczego ciekawego tu nie wnosi.

Odnośnie tematu - należy zastosować inną 'technikę', bądź dłuższą grę wstępną abyś zdążyła się podniecić. Proszę również jeszcze raz o zmianę nazwy tematu, bo inaczej będę musiał przenieść go do kosza : ).
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-16, 15:42   

Einmana napisa³/a:

omimo swojego podobieństwa faceci reagują inaczej, więc ja bym nie wyskakiwała z pewnikami tutaj.


podczas gdy sama zachowujesz się tak, jakbyś znała ich na wylot i znała każde ich posunięcie..

a co do tematu, to tak jakby normalne, ze chłopak wczesniej dojdzie. dziewczynie potrzeba 2,5 razy więcej czasu jak chłopakowi do szczytowania :-P
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com