Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-27, 15:01   Zdrada jak choroba. ?

Po rozmowie z moja mamą przyszedł m do głowy taki temat .
Otóż moja mama powiedziała że jak facet zdradzi raz to potem na pewno zrobi to jeszcze raz, że zdrada jest jak choroba , raz a potem leci i takiemu nie ma co wierzyć. ( wyszło to z naszej rozmowy na temat serialu )

Wy tez tak myślicie? Jak się raz zdradzi to potem już się zdrady ciagną łatwo ? Czy są przypadki jak się zdradzi raz i tyle? Czy jest tak tylko w filmach .?

Ja uważam że w tym co powiedziała moja mam jest trochę prawdy. Mnie chłopak zdradził dwa razy . A już po pierwzym obiecywał ze tego nie zrobi . Czy drugi raz zdradzić było prościej ?
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-27, 15:04   

to zależy od kilku czynników :P
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-27, 15:30   

Hm. Myślę, żę nie tyle pierwsza zdrada, wpływa na to, że sie to zrobi drugi raz, ale niektórzy mają do tego skłonności, tak po prostu, od zawsze. I wtedy może się na jednym razie nie skończyć.
Ale różnie bywa.
Dla jednych popełniony raz błąd to dożywotnia nauczka,
inni zapominajÄ… siÄ™ jeszcze nie raz.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-27, 16:08   

tak jak powiedziała zielona to zależy od człowieka, a właściwie jego mózgu

ale też od partnera, jeśli się z kimś nie wiąże planów na dłużej to łatwiej o zdrade
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-27, 16:16   

Zdarza się, że mężczyzna zdradzi raz i jest to dla niego nauczką na całe życie, poprawia się, żałuje i pracuje nad sobą. Ale takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko. Zwykle jak chłopak zdradzi raz to przed kolejną zdradą ma już mniejsze opory.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2009-12-27, 18:13   

Wszystko zależy od chłopaka.Jeden zdradzi,potem będzie żałował i nie popełni drugi raz tego samego błędu.Drugi być może nie będzie uważał tego za błąd i jak już spróbował raz, to spróbuje i drugi,bo wie jakie to ''fajne''.Trudno jednoznacznie stwierdzić.Dużo zależy też od tego jak zachowała się jego dziewczyna,gdy się dowiedziała.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

merryx3  

Hiper wymiatacz

no !



ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 13 Lut 2009

Sk±d: no sk±d?

   

Wys³any: 2009-12-27, 18:19   

zależy.
są osoby, które zdradzą RAZ i więcej tego nie powtórzą, zdradzą na przyład pod wpływem emocji, alkoholu czy innych tam rzeczy.
są jednak osoby (tz. chamy) którzy lubią bawić się czyimiś uczuciami, korzystać z życia ile wlecie nie patrząc na konsekwencje i uczucia innych osób.
zależy od charakteru, są osoby które potrafią żałować, za to że zdradziły, a inne osoby, które dostają już poraz kolejny szanse, nie doceniają tego i ranią ile wlezie.
wątpie, że chorobą może być ciągłe zdradzanie.
_________________
Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. ;*

K. <3
 

manga  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-27, 18:35   

SweetGirl napisa³/a:

Czy drugi raz zdradzić było prościej ?



Wydaje mi się, że drugi raz zdradzić jest łatwiej, ale nie koniecznie dla wszystkich. Tak jak większość napisała, niektórzy po pierwszym razie nie zrobią tego już nigdy, ale dla innych to będzie "wstęp" do dalszych zdrad.
Zależy od człowieka i jego sumienia;)
 

FanatykOW  

User

Pozytywnie!


ImiÄ™: Daniel

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Gru 2009

Sk±d: Go³kowice^^

   

Wys³any: 2009-12-27, 19:46   

SweetGirl - może masz nie zaufanego, faceta?

Zależy od osoby, jak dla mnie - zdrada nie jest chorobą. xD Różnie to bywa, ale jak się kocha, to się nie zdradza!!^^
_________________
Seks jest jak Danone - oddaje Tobie, co kryje w sobie.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-12-27, 21:04   

Hm. Na pewno nie jest tak,że każdy facet postąpi tak samo.
Jeśli kocha - nie zdradzi. Jeśli zdradzi - może raz,a nawet kilka.
Zależy od relacji w związku. . . i nie tylko . . .
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-29, 21:21   

jak takiemu zdrada sie spodoba, to czemu by nie zrobić tego ponownie.
możliwe, że raz ciągnie kolejny raz, ale oczywiście nie zawsze, bo przecież zdrada nie musi być piękna, a kobieta przy boku cudowniejsza.
_________________
ona umrze martwa.
 

NikaNi  

Stały User



ImiÄ™: Weronika

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Maj 2009

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2009-12-29, 22:56   

Moim zdaniem zdrady podejmuje się ten człowiek który tak naprawdę nie umie kochać. Przysięgani przed ołtarzem, że niby nie opuści do śmierci, ślubuje miłość a co najważniejsze wierność, której jak widac potem nie dotrzymuje i w tym samym momencie można by rzec że taki człowiek albo nie wiedział do końca co ślubuje, nie zdawał sobie z tego sprawy albo kompletnie mu to wisiało...;/ Zdrada jest czymś najgorszym co można sprawić drugiej osobie...dlatego, że to właśnie wtedy ona czuje się gorsza, nie chciana, nudząca i nie dająca satysfakcji. Zdradą nie łamie się przede wszystkim serca, ale zaufanie które ofiarowano drugiej osobie w nadziei, że zostanie docenione, a kiedy zaufanie pęka to już nigdy nie wraca do tego samego stanu w jakim było wcześniej ale zawsze jest w niej ta namiastka wątpliwości. Moim zdaniem zdrada nie powinna być darowana przynajmniej po ślubie, bo jeśli ktoś posunął się do tego raz zrobi to i drugi...a co mu w tym przeszkodzi skoro za pierwszym razem nawet sumienie go nie ruszało? Dla takich ludzi to po prostu ¯AL i WSPÓ£CZUCIE że tacy są. Tyle...
_________________

 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-01-01, 22:37   

NikaNi napisa³/a:

Moim zdaniem zdrady podejmuje się ten człowiek który tak naprawdę nie umie kochać.


no nie zgodę się z tym zdaniem. bo jak wiemy idelany przykład mężczyzny zdradzającego jest chyba mężczyzna w średnim wieku, który to przed starszym wiekiem zaczyna wariować i czasem to co zrobił (zdrada) jest głupie i nie zdaje sobie z tego sprawy niż jak to wspomniałaś przyrzeczenia na ślubie.
_________________
ona umrze martwa.
 

regulator

User


Do³±czy³: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-05, 13:35   

Jak ktoś zdradzi raz to jest bardzo duże prawdopodobieństwo ze zrobi to kolejny raz... Zdrada to coś obrzydliwego, strasznego i tak naprawdę gdy człowiek tego doświadczy, dopiero wtedy jest w stanie zrozumieć jakie to straszne uczucie... nikomu tego nie życzę..
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-05, 15:21   

Uważam,że nie można tak generalizować ,a tym bardziej oceniać według danych schematów.
Każdy taki przypadek jest indywidualny.

Myślę ,że istnieje jednak pewna zależność.
Najczęściej jednak jest on efektem problemów w związku.
Co za tym idzie możliwość,że partner będzie nadal zdradzał jest tym większe ,gdy problemy nie zostaną rozwiązane.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com