Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-10-19, 18:33

Autor

Wiadomo¶æ

patheticzzzz
[Usuniêty]

   

Wys³any: 2013-10-19, 00:34   ZreportowaÅ‚em temat i dostaÅ‚em bana

Wczoraj zreportowałem pare tematów które były scamem, wchodze na konto - "you been banned".
Prosze o sprawdzenie tego, nick: wralpl
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-10-19, 00:38   

jaki patriota, w nicku PL ; D
 

patheticzzzz
[Usuniêty]

   

Wys³any: 2013-10-19, 00:41   

i taki gościu jak @up sobie hasa bezkarnie i spamuje a ja musze zakładać nowe konta żeby wybłagać odbanowanie ;/

ogolnie jestem wral, ale kiedys załozylem konto gdzies, pozniej zapomnialem hasla, wiec zalozylem nowe - wralpl. Stalem sie tam bardzo aktywnym userem i od tego czasu sie przywiazaelm do nowego nicku wralpl - wole pl niż jakieś cyferki.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-10-19, 00:50   

patheticzzzz,

tak bardzo boli Cię ten spam? Założyłeś temat że Cię zbanowali, dawałeś komentarze typu "o/" to dziwne?
 

patheticzzzz
[Usuniêty]

   

Wys³any: 2013-10-19, 00:55   

Mam gdzieÅ› Ciebie i ten spam, pisze do administracji a Ty siÄ™ tu wcinasz.

I co z tego że napisałem "o/" - zwykłe pozdrowienie. Napisałem to jeden raz.W tym samym temacie w którym Ty i osoby Twojego pokroju zwykliście odpowiadać typu "siema" - w takim wypadku jeżeli Twój jedno wyrazowy post "siema" nie jest spamem, moje pozdrowienie również nim nie jest.Właściwie to właśnie posty Ciebie i osób Twojego pokroju odebrałem jako przyzwolenie na tego typu posty w takich tematach. Poza tym jako powód bana było "reklama". Hmm no właściwie w jednym poście reklamowałem książkę Ayn Rand "Atlas Zbuntowany" czy za to tez jest ban ?
 

Gryzik  

Stały User

AlÄ… Ä… dÄ…s


Do³±czy³a: 12 Lip 2013

Sk±d: England

   

Wys³any: 2013-10-19, 01:07   

Z tego co mi wiadomo, jedna osoba nie może posiadać więcej niż jednego konta, a wydaje mi się (pewności nie mam, nigdy nikt mnie nie zbanował) że nawet z banem można napisać BEZPO¦REDNIO do administratora - Admin nie ma w obowiązku czytać każdego postu, więc bardzo możliwe że żaden z nich Twojej wypowiedzi tutaj nie przeczytał.
Jakby każdy zaczął zakładać nowe konto żeby odwołać się od bana zrobiłby się niezły bałagan tutaj...
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-10-19, 11:40   

Z tego co widziałem, dostałeś bana za 'Reklamę' od Jimmy FoX. Niech on przedstawi swoją wersję.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-10-19, 13:18   

patheticzzzz,

szkoda skrobać klawiatury na takiego łaka jak ty robaczku.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-10-19, 17:34   

patheticzzzz, Twój przedostatni post zawierał reklamę serwisu, o ile dobrze pamiętam, z filmami.

333-333-333, otrzymujesz ostrzeżenie za obrazę użytkownika i wypowiadanie się w tym temacie.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

patheticzzzz
[Usuniêty]

   

Wys³any: 2013-10-19, 18:08   

Cytat:

Twój przedostatni post zawierał reklamę serwisu, o ile dobrze pamiętam, z filmami.



? nie przypominam sobie czegoś takiego. Czy masz możliwość to sprawdzić ?

Pisałem w jednym temacie w którym ktoś reklamwał serwis z "darmowymi doładowowaniami" - ja tam wkleiłem tekst który był na samym dole małą czcionką i o kolorze bardzo podobnym do tła mówiący o tym iż jest to w rzeczywistości usługa sms o dużym koszcie - 4.92/dzień.

W innym poście napisałem po prostu "o/".

Nie przypominam sobie żebym cokolwiek reklamował, czy masz możliwość to sprawdzić ?

W jednym temacie (aczkolwiek nie był o przedostatni post) wrzuciłem link do youtuba - to było coś o piosence po angielsku, czy to też jest reklama serwisu z filmami :przestraszony: ?
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-10-19, 18:19   

patheticzzzz napisa³/a:

Pisałem w jednym temacie w którym ktoś reklamwał serwis z "darmowymi doładowowaniami" - ja tam wkleiłem tekst który był na samym dole małą czcionką i o kolorze bardzo podobnym do tła mówiący o tym iż jest to w rzeczywistości usługa sms o dużym koszcie - 4.92/dzień.

Chyba o ten post chodzi.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-10-19, 18:29   

patheticzzzz napisa³/a:

? nie przypominam sobie czegoś takiego. Czy masz możliwość to sprawdzić ?


Niestety sprawdzić się tego nie da, bo temat, post napisany przez Ciebie został usunięty trwale.

Lecz zważającą na to...

patheticzzzz napisa³/a:

Pisałem w jednym temacie w którym ktoś reklamwał serwis z "darmowymi doładowowaniami" - ja tam wkleiłem tekst który był na samym dole małą czcionką i o kolorze bardzo podobnym do tła mówiący o tym iż jest to w rzeczywistości usługa sms o dużym koszcie - 4.92/dzień.


Tamte ostrzeżenia ulegają kasacji, konto na nowe będzie aktywne, te natomiast zostanie skasowane, by nie było 2 kont jednego użytkownika.

patheticzzzz napisa³/a:

W jednym temacie (aczkolwiek nie był o przedostatni post) wrzuciłem link do youtuba - to było coś o piosence po angielsku, czy to też jest reklama serwisu z filmami :przestraszony: ?


Nie, to nie jest reklama.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski