Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: martucha1231 | 2010-10-15, 21:43

Autor

Wiadomo¶æ

ray  

Stały User



Do³±czy³a: 28 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-15, 21:38   zwiazek dziewczyna- chÅ‚opak a inne znajomoÅ›ci

Hej! A mianowicie. Jesteście w związku. I jest to coś poważniejszego. Dobra, znajomi znajomymi, ale czy macie dużo przyjaciół płci przeciwnej? Czy często sie z nimi spotykacie sam na sam? utrzymujecie stały kontakt? A co na to Wasza druga połówka? Jesteście zazdrośni i dochodzi między wami do kłótni? Czy może macie pełne zaufanie, a Twój partner wie, ze to tylko przyjaźń. A moze niezupełnie? Jakie macie do tego podejscie będąc w zwiazku? Piszcie wszystko, co moze dotyczyć tego tematu, bo jestem ciekawa opinii osób, które właśnie są z kimś w stałym związku.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2010-10-15, 21:44   

W sumie to mamy wspólnych znajomych i raczej nie ma problemu. A w wyjątkowych sytuacjach też razcej nie ma problemów.
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-10-15, 21:47   

Mam pełno znajomych płci przeciwnej,dlatego ważne jest aby dziewczyna z która jestem w związku to zaakceptowała,dla jej 'widzi mi się' na pewno nie zrezygnował bym z ani jednej osoby która jest ważna dla mnie.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-10-15, 21:56   

a ja zauważyłam ciekawy acz przykry dość fenomen- pomija się nas w jakichś tam spotkaniach, bo 'aaa, oni to się pewnie zajmą sobą'. a potem będą gadki, że nie mamy dla nikogo czasu, że się odsuwamy. to jest niemiłe, o, tak dosadnie powiem!
co do spotykania się z przyjaciółmi-facetami sam na sam, nie widzę problemów większych, On też nie ma nic przeciwko, tym bardziej, że znaczna część moich przyjaciół, to jego też, więc już przy takim układzie tej zazdrości nie ma, no, przynajmniej nie w ilościach takich, żeby było chorobliwie.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Joakim  

Stały User

Sabaton&Nivana



Wiek: 25

Do³±czy³: 04 Lis 2010

Sk±d: zrodzony z Joakima!

   

Wys³any: 2010-11-05, 20:39   

Ja nie mam z drugą połówką żadnych z tym problemów..
_________________

 

cosik_ktosik  

Wymiatacz



Imię: £ukasz

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-05, 20:52   

Moja dziewczyna ma swoich znajomych, ja swoich i nam to nie przeszkadza. No w końcu jak to ma być związek to trzeba sobie zaufać.
_________________
Moja strona HotFix i forum: forum komputerowe
Polecam gierkolandia
techformator
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com