Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 34

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-15, 20:56   

Nadia napisa³/a:

mój nauczyciel od muzyki

dlaczego?
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-11-15, 22:17   

No właśnie proszę państwa, proszę uzasadniać swoje wybory ;-)
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-11-19, 00:38   

Więc tak :
Ja nie mam jakiegoÅ› autorytetu, a przede wszystkim na pewno nie jest nim moja matka... :-?
Takim jednym może być profesor Bartoszewski, ponieważ bardzo go cenię za tą ogromną inteligencję i siłę w tym wieku ;-)
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-11-23, 13:00   

wydaje mi się, że w tych czasach taki autorytet u wielu osób się zatracił.

każdy jest inny, więc każdy ma inne zalety. np. u mojej siostry podoba mi się neutralne podejście do większości spraw, u taty wiedza na prawie wszystkie tematy świata, a u mamy wieczny dobry humor.
co do osób znanych to tymbardziej nie mam autorytetu. bo zazwyczaj zasłynęli oni tylko w jednej dziedzinie. nie wiem, jacy są naprawdę, w takim zwyczajnym życiu, czy radzą sobie z tymi wszystkimi problemami, czy wolą się załamywać.
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Martino 19

User



Do³±czy³: 19 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-31, 14:37   

grzegs19 napisa³/a:

Moim autorytetem jest Lech Wałęsa.To m.in dzięki niemu możemy pisać na tym forum co nam się jawnie podoba.Prezydentem nie był najlepszym,ale to on zdekomunizował nasz kraj.



Teraz to się uśmiałem dobrze jak to przeczytałem. Lech Wałęsa zdekomunizował kraj wiesz co to znaczy dekomunizacja kolego? przeczytaj w słowniku. A jeśli chodzi o autorytety to dla mnie obecnie w Polsce autorytetem jest Andrzej Czuma a jeśli chodzi o wiek XX to stawiam na Józefa Piłsudskiego i Romana Dmowskiego.
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 20:20   

moim autorytetem jest Jan Paweł II. Zawsze był tolerancyjny dla wszystkich, potrafił wybaczać i chciał, zeby ludziom było lepiej. W dużym stopniu przyczynił si.e do zniesienia komunizmu w Polsce.
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 20:48   

Nie mam autorytetu. Sama nie wiem skąd ciągnę dobry lub zły przykład...
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 20:50   

Nie wiem czy to autorytet
nie lubie czuć się gorsza niż starsze rodzeństwo.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 20:57   

Ja też nie mam konkretnego autorytetu. Cenie wiele osób i z wielu osób biorę przykład.
Cenię Jana Pawła II jak i również Vito Corleone a nawet Adolfa Hitlera.
Adolf Hitler był zbrodniarzem ale nikt nie może powiedzieć że był głupi. Za tą inteligencję i geniusz wojenny w szczególności go cenię. Jana Pawła II cenię za dobroć, inteligencję, za to co zrobił. Vito Corleone jest moim autorytetem za to że był silny psychicznie, mądry, miał zasady moralne, za to że był gangsterem ale również potrafił być człowiekiem.
Jak widzicie autorytetem może być każdy. Może to być papież, jak i zarówno morderca wielu istnień i sprawca ogromnego zła które ogarnęło cały świat, autorytetem może być również gangster dokonujący wielu potworności. Ważne jedynie jest to abyśmy z naszych autorytetów czerpali tylko dobry przykład, żebyśmy wyciągali z ich zachowania tylko dobre cechy.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 21:07   

Nie mam autorytetu. Spotykam na swojej drodze wielu ludzi, od których mogę się wiele nauczyć, lecz najczęściej są to pojedyncze cechy. Nigdy nie miałam jednego, jedynego wzoru do naśladowania, a - co ciekawe - nie raz próbowałam i nigdy się nie udawało, bo po niedługim czasie stwierdzałam, że nie jest to mój autorytet, tylko jakiś swego rodzaju idol którego ślepo kopiuję.
 

well-bullit  

Wymiatacz


Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-10, 18:11   

Moim autorytetem jest twórca potęgi biznesu, Z.S-¯.
A tak na poważnie bardzo cenię moich rodziców, którzy dla mojego startu w dorosłym życiu ciągle pracują
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-04-10, 19:40   

Konkretnego autorytetu nie mam, albo mogę napisać inaczej. Mam wiele osób ,które stanowią dla mnie autorytet i pewnie będzie ich jeszcze dużo więcej. Czerpię z ludzi to co u nich podziwiam, ich pasje, historie, sposób bycia wtedy właśnie stanowią dla mnie autorytet.
_________________
Drugs&hugs.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2009-04-10, 20:16   

Autorytety...
Chciałabym powiedzieć, że Rodzice. Ale... nie. Nie oni.

Na pewno autorytetem jest dla mnie mój starszy brat. To jemu w b. dużej mierze zawdzięczam to, kim dziś jestem. To on ukształtował we mnie to, co teraz jest mi takie drogie. Był, kiedy świat mi się walił, kiedy zostałam zraniona tak mocno, że myślałam, że oszaleję.
Był, po prostu był. Jest i wierzę, że wciąż będzie. Kochany, cudowny, niezastąpiony - gdybym nie była jego siostrą, zakochałabym się w nim na amen. :-P

Drugim autorytetem była, a właściwie jest (bo choć umarła, wciąż żyje w mojej pamięci) moja ciocia. To była przetalentka. W obliczu śmierci zachowała w sobie takie pokłady godności, że wymiękam. Zdawało się, że typ nowotworu jaki miała, upodlił ją, upokorzył jej człowieczeństwo. I choć zmarła, ostatecznie była górą. To ona wygrała z nowotworem. Dała mi taką lekcję życia, że nigdy jej tego nie zapomnę.

I jeszcze trzy najważniejsze autorytety. => Jezus Chrystus. Gianna Beretta Molla. Jan Paweł II.
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-13, 23:00   

Nie posiadam tak owego. Mam swoje zasady , i prawo ustanawiam sobie sama.
Nie wzoruje się na nikim , nie chcę kogoś udawać. Jestem sobą.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 23:11   

Marcheline napisa³/a:


I jeszcze trzy najważniejsze autorytety. => Jezus Chrystus. Gianna Beretta Molla. Jan Paweł II.



pożyczę sobie ten fragment, bo mogłabym napisać dokładnie to samo :)

poza nimi to mój nauczyciel. serio.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com