Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-04-25, 10:14   

Moim autorytetem może być dla mnie moja babcia, choć nie we wszystkich przypadkach :-)
Wie, jak postępować w życiu, umie rozmawiać z młodzieżą i rozumie ich potrzeby...
Przez całe życie ciężko pracowała, teraz jest na emeryturze i dobrze jej się powodzi. Pomaga innym, głównie nam, kupuje czasem jakieś ciuchy itp. Tym, na co ona pracowała przez całe życie umie dzielić się z innymi ;)
A tak to wzory czerpię z innych ludzi... Wyłapuje w nich te dobre cechy, które sama chciałabym mieć i próbuję się ich nauczyć, próbuję taka być :]
_________________
 

rasta.dzabcia  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 26 Kwi 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-04-28, 16:32   

Piotr £uszcz "Magik" był genialny. Człowiek, który swoją twórczością daje mi siłę. Autorytet jakich mało.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-04-29, 13:33   

Marek Kotański
_________________
Drugs&hugs.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-29, 15:39   

Co prawda uświadomiłam to sobie dosyć późno, ale moim największym autorytetem był mój Tata.

Poza tym bardzo cenię moją obecną polonistkę, Jadnak to przysparza mi jedynie problemów, ponieważ odbieram ją zbyt osobiście, co niestety odbija się na moich ocenach i nauce. Ale to długa i nudna historia ;P Faktem jest że czuję do niej ogromny szacunek.
 

kaszczyca  

Wymiatacz

półmetek.



ImiÄ™: kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2010

Sk±d: M.

   

Wys³any: 2010-04-29, 17:53   

może jeszcze nie odkryłam kogo najbardziej szanuje i do kogo chcę się upodobnić..

a może nikogo takiego nie mam.
_________________
Jestem kobietą. Nie muszę być zdecydowana.


,,A z tą miłością jest tak, jak z wizytą u dentysty"-H.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-04-29, 19:23   

Moimi autorytetami sÄ…:
-Józef Stalin
-Mao Zedong
Bo nie dali sobie w "kaszę" dmuchać i niszczyli swoich wrogów.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-04-29, 19:44   

Cytat:

Moimi autorytetami sÄ…:
-Józef Stalin
-Mao Zedong
Bo nie dali sobie w "kaszę" dmuchać i niszczyli swoich wrogów.


I mordowali bezbronnych, niewinnych niczemu ludzi;] Rzeczywiście autorytety największych lotów;]
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-04-29, 19:45   

Uesugi napisa³/a:

I mordowali bezbronnych, niewinnych niczemu ludzi


Każdy ma swoje hobby
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-04-29, 19:53   

Jestem przykładem osoby bez konkretnego autorytetu. Jednak znalazłbym wiele osób od których czerpię przykłady konkretnego zachowania w określonej sytuacji.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-04-29, 19:53   

Straho ty mieszkasz praktycznie na prochach ludzkich, masz jakies traumy z dziecinstwa?
Moj autorytet sie zdegenerowal.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-29, 19:58   

Mój brat, ale właściwie tylko dlatego że jest starszy i ma już wytorowaną drogę w życiu (zawód itd) bo poza tym, to jestem taka sama jak on. A niektóre cechy jak np. odrobina cynizmu i stanowczość skopiowałam od niego już dawno, może po prostu jesteśmy do siebie podobni ale jedno wiem. Bez niego nie byłabym taka jaka jestem i akceptuję siebie m.in. dzięki niemu, bo brał czynny udział w moim wychowaniu. Można powiedzieć, że nadal bierze. Jego światopogląd naprawdę mi się podoba, jeśli można to tak ująć, on jest dla mnie wzorem zachowania między ludźmi, podejścia do wielu spraw. Nauczyłam się wyrażać własne zdanie zawsze i wszędzie i bronić go, a tak się złożyło że właśnie z bratem NIGDY się nie spieram, to jest efekt tego. Nie jestem zapatrzona, przejęłam po prostu cząstkę siebie - od niego. I to jest coś jakby naszego, wspólnego, dzięki temu mamy dobry kontakt i wyszliśmy na ludzi. Znaczy, mam nadzieję, ale on już przeszedł w życiu wiele, rodzice mu nie ułatwiali i mi też nie ułatwiają, do niego do dziś się czepiają, ale teraz, gdy jestem "duża" - możemy się nawzajem bronić. Bo moja siostra to się na nic nie zdaje :D.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Juzek  

Wymiatacz


Do³±czy³: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-29, 22:11   

Moi dziadkowie, żadne problemy nie są w stanie ich powstrzymać, są pełni energii, optymizmu i poczucia humoru (szczególnie babcia ;) ). Co z tego że nie zarabiają 100000 zł na miecha, co z tego że nie są po studiach. Ale są najwspanialszymi ludźmi na świecie ( + moja mama i mój brat)
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-05-01, 14:13   

Moja historyczka. Za poczucie humoru, podejście do życia, za wszystko. Potrafi mnie kobieta jednym słowem do pionu przywrócić.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-05-01, 14:15   

Jakoś nie chciałem nigdy mieć autorytetów i chcę żyć po swojemu
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-01, 14:35   

Nie mam głównego autorytetu, z kilku mogę czerpać pojedyncze cechy, ale nie ma człowieka na którym chciałbym się wzorować w 100%.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com